PDA

View Full Version : Възможно ли е момичето да се напикае докато свършва?



BritneySpears11
07-25-2011, 20:39
С приятеля ми опитваме нови пози, защото аз не мога да свърша. (Когато съм сама се получава, но иначе не) Та днес аз бях качила крака на врата му и беше наистина страхотно, но усетих, че започвам да свършвам и ми се припика наистина ужасно много. Затова го спрях (като му казах че нещо ме е заболяло) Мисля че бях точно на границата да свърша, но се притесних да не се изпусна с "чишкането". Защотото два три пъти ми се е случвало да ми се ходи адски много и докато отида да се изпусна. Та въпросът ми е дали следващия път да го прекъсна или да го оставя да продължи, но ако стане нещо такова ще потъна вдън земя.

peace95
07-25-2011, 20:43
утф ?

SuNsEt
07-25-2011, 20:43
Ъ..ти за тоалетна не си ли чувала?Ходи преди това бе,не пий течности час час и нещо преди да се видите и толкоз.

ubuntureload
07-25-2011, 21:41
Възможно е да се напикаеш, изпишквали ми са се в ръката докато свършва, момичето се притесни ама кво да се прави.... При стимулация на "Ж" точката обикновено може да ти се допикае ;) Риск печели - риск губи майна... колкото и да пикаеш преди тва в такава ситуация може да се изпуснеш!

07-25-2011, 22:19
Възможно е да се напикаеш, изпишквали ми са се в ръката докато свършва, момичето се притесни ама кво да се прави.... При стимулация на "Ж" точката обикновено може да ти се допикае ;) Риск печели - риск губи майна... колкото и да пикаеш преди тва в такава ситуация може да се изпуснеш!
да, но има голяма разлика м/у течността, която излиза при стимулиране на G-точката и пикнята... вярно е , че първоначално усещането е едно и също, но след това става напълно различно...

ubuntureload
07-25-2011, 22:59
Възможно е да се напикаеш, изпишквали ми са се в ръката докато свършва, момичето се притесни ама кво да се прави.... При стимулация на "Ж" точката обикновено може да ти се допикае ;) Риск печели - риск губи майна... колкото и да пикаеш преди тва в такава ситуация може да се изпуснеш!
да, но има голяма разлика м/у течността, която излиза при стимулиране на G-точката и пикнята... вярно е , че първоначално усещането е едно и също, но след това става напълно различно...
Аз също пикая и знам как изглежда урината.... неприятно е да ти напълнят шепата!!!

SisiStrange
07-26-2011, 04:40
Това, което написа убунту ми звучи като скуйртинг. :-o
Може и да греша.

Не знам как е при вас, но аз си свършвам вагинално редовно и не ми се пишка по време на оргазъм.

Done
07-26-2011, 04:50
не ми се е случвало да се напикае някоя докато свършва :shock: обикновено го правя с достатъчно големи че да знаят кога им се ходи до тоалетната :shock:

NarutoShippuuden
07-26-2011, 06:17
Би трябвало да се ходи по нужда дори и да не ти се прави. Ехоо вие сега кво гаджето ти ще те еbе а ти ще го опикаеш ? :shock:

yeeee
07-26-2011, 06:20
Гледай да не пиеш много вода преди да го правите 8-) Enjoy ;d

Priceless
07-26-2011, 06:25
Ми като не знае eбе ли й се, пикае ли й се ...

dimitar_ak
07-26-2011, 07:05
Напипал ти е Ж точката. Такова е усещането. Отпусни се и се наслади на голямото Ох.

SlowDownBaby
07-26-2011, 07:35
Оф аман от заядливи хора,момичето просто пита ! Злобари :?
Ами виж,когато на мен краката ми са на раменете на приятеля ми,НИКОГА,ама НИКОГА не мога да издържа дълго на тази поза,поради същата причина като твоята.Просто ми се пишка ужасно много,дори и да съм ходила преди това до тоалетна.Така,че не е заради това,че не ходиш до тоалетната или нещо такова.Явно тази поза просто не е за теб,както и за мен ;д

Nadislawaa
07-26-2011, 09:10
Ми като не знае е** ли й се, пикае ли й се ...

BritneySpears11
07-26-2011, 09:34
Възможно е да се напикаеш, изпишквали ми са се в ръката докато свършва, момичето се притесни ама кво да се прави.... При стимулация на "Ж" точката обикновено може да ти се допикае ;) Риск печели - риск губи майна... колкото и да пикаеш преди тва в такава ситуация може да се изпуснеш!
да, но има голяма разлика м/у течността, която излиза при стимулиране на G-точката и пикнята... вярно е , че първоначално усещането е едно и също, но след това става напълно различно...
т.е. просто го усещам сякаш ми се пикае, а след това ще дойде другото? така ли да разбирам

NomNomNom
07-26-2011, 10:02
Като ви се пикае - ставате и пикаета.
Ако ще 5 пъти да стана , ставам , не обичам тия истории със стискането - боли и получаваш проблеми после.

marin4itu
07-26-2011, 10:15
Някъде из нета бях чела, че когато жена получава оргазъм, каналът, от който излиза урината, се запушва и няма как да се изпикаеш. Момичета, не сте ли забелязали, че след секс пишкате трудно? Аз лично съм така.

BritneySpears11
07-26-2011, 10:19
едва ли е вярно щом приятелката на ubuntureload се е изпуснала...

MojoJojo88
07-26-2011, 10:32
едва ли е вярно щом приятелката на ubuntureload се е изпуснала...
Ако той не знае какво е скуирт (мамка му, колко грозно изглежда думата, написана на кирлица), нормално е да реши, че се е изпуснала.

Между другото, съгласна съм със поста на marin4itu, и аз трудно пишкам след секс.

BritneySpears11
07-26-2011, 10:55
наистина е по трудно пишкането след секс вчера направо ме болеше докато започнах да пикая. но като започнах сигурно 2 минути не съм спирала

BritneySpears11
07-26-2011, 12:21
По коментарите ви разбирам, че при получаването на скуирт първоначално усещането е сякаш започваш да пикаеш. Нека ако има момиче което вече е получавало така наречената женската еякулация да сподели, за да знам ако наистина е така няма да прекъсвам момчето

BritneySpears11
07-26-2011, 12:28
Някъде из нета бях чела, че когато жена получава оргазъм, каналът, от който излиза урината, се запушва и няма как да се изпикаеш. Момичета, не сте ли забелязали, че след секс пишкате трудно? Аз лично съм така.
да намерих го и аз "Уретрата е напълно затворена по време на оргазъм и няма как да се напишка просто."

marin4itu
07-26-2011, 12:53
Ами аз не усещам, че ще се напишкам, просто усещам едно блаженство, не мога да си контролирам тялото, абе не може да се опише с думи. Но че ми се пишка не усещам.

toko18
07-26-2011, 15:49
Случвало ми се е момичето да се напикае , НЕприятно топло е :shock: после голямо търкане падна на тези седалки :D