PDA

View Full Version : Странна ситуация?



Extrord
07-25-2011, 21:02
Здравейте!
Попринцип само чета коментари тук, но сега вече реших и аз да напиша един. :)

Попаднах в много странна ситуация и се колебая много сериозно какво да направя, затова искам вашето мнение. Преди 2 месеца скъсах с последното си гадже, с което бяхме заедно почти година. Заедно решихме да се разделим, тъй като аз се държах супер тъпо, но чак сега го осъзнавам. Тоест, странях от него супер много, и аз не знам защо. Той много ме обичаше и му личеше по всичко! И това мое държание много го дразнеше, а аз пък се дразнех, че непрестанно ми прави проблеми на тая тема. Знаех, че не иска секс от мен (ходихме 1 година, а така и не го направихме), а просто иска да е с мен. Тъпа съм, знам! Когато сме само приятели обаче осъзнавам, че всъщност много го обичам. И от както сме скъсали насам, той не е престанал да ми праща съобщения, да ми казва колко съм хубава, колко ме обича, че не може да ме забрави и т.н. Тук идват проблемите - той вече си има приятелка, а след около месец родителите му ще се местят в друг град (съответно и той с тях). Очевадно е, че не е щастлив с приятелката си и имат проблеми. Знам, че няма да мога да го спра да остане, но имам чувството, че не мога да оставя нещата така. Тоест, той си мисли, че нямам никакви чувства към него, поради държанието ми и всичко останало, докато той очевидно много ме обича. Имам чувството, че не мога да оставя нещата така и трябва поне да му кажа какво чувствам към него в действителност. От друга страна обаче се страхувам какво може да стане, ако му го кажа. И какво ще последва, какво ще направя аз, какво ще направи той. Знам, че е глупаво и безсмислено желание, което няма да промени нищо, но имам чувството, че трябва да го направя. Какво е вашето мнение?

peace95
07-25-2011, 21:06
Не създавай проблеми - все още трябва да слуша родителите си и не трябва да се месиш в семейните му отношения, като го молиш да остане . :) Имала си възможност да се заедно - пропиляла си си я сама.

densii
07-25-2011, 21:08
Много те е обичал...скъсали сте преди 2 месеца и той вече е с друга?!Не го разбирам аз това... Според мен го остави да замине и започне живота си на чисто!

Extrord
07-25-2011, 21:10
Аз не искам да го карам да остане тук, а просто да му кажа какво чувствам. Да си излея душата, както се вика :-D

П.П. Иначе той с другата още преди да ме познава си има некви дразги. Ама те са на чисто физическа почва, дори е очевадно. А доколкото го познавам, той не може да се задоволи с това.

peace95
07-25-2011, 21:12
Аз не искам да го карам да остане тук, а просто да му кажа какво чувствам. Да си излея душата, както се вика :-D
ами , ако си я излееш той ще поиска да остане и ще се скара със семейството си заради теб , която си си мълчала 2месеца.Правилно ли е ?

Extrord
07-25-2011, 21:21
Аз не искам да го карам да остане тук, а просто да му кажа какво чувствам. Да си излея душата, както се вика :-D
ами , ако си я излееш той ще поиска да остане и ще се скара със семейството си заради теб , която си си мълчала 2месеца.Правилно ли е ?
Няма начин да остане. Просто няма начин. Но не мога да го оставя да си тръгне с мисълта, че не го обичам :cry:

XaMcTePKa
07-25-2011, 21:41
Ако му кажеш на него ще му е тъпо, че заминава другаде, а на теб ще ти е гадно и гузно... :P

Extrord
07-25-2011, 21:43
Много те е обичал...скъсали сте преди 2 месеца и той вече е с друга?!Не го разбирам аз това... Според мен го остави да замине и започне живота си на чисто!
И аз си го помислих по едно време. Но погледа му ми е достатъчен. Интересно как от един елементарен поглед ми показваше сърцето си. И все още го прави, въпреки че знае, че не е правилно.

Extrord
07-25-2011, 21:44
Ако му кажеш на него ще му е тъпо, че заминава другаде, а на теб ще ти е гадно и гузно... :P
Имам чувството, че ще ми е по-гадно ако не му кажа.

JuStElly
07-25-2011, 21:56
Искам да те попитам какво си правила 2 месеца ?! И на колко сте години.. А що се отнася до това дали да му кажеш .. не му мисли, просто га направи.Ясно е, че няма да остане, но пък ще имате още време заедно, ако той наистина още те обича.

Extrord
07-25-2011, 22:10
Искам да те попитам какво си правила 2 месеца ?! И на колко сте години.. А що се отнася до това дали да му кажеш .. не му мисли, просто га направи.Ясно е, че няма да остане, но пък ще имате още време заедно, ако той наистина още те обича.

И двамата сме на 17. Иначе през тези два месеца се опитвах да имам нормални приятелски отношения с него, въпреки че той не спираше да ми припомня колко ме обича (пада си леко романтик :D). По-късно обаче осъзнах, че не мога да съм само приятелка с него и че съм била пълна глупачка и съм пропиляла такъв шанс.

SmilezZz
07-26-2011, 06:52
Според мен му кажи какво чувстваш към него.

marin4itu
07-26-2011, 10:12
Повечето хора осъзнават какво са загубили, чак когато го загубят...
Еми излей си душата като ти се иска, пък то каквото трябва да стане, ще стане. Цени повече хората до себе си.

fenkaaa
07-26-2011, 10:36
Повечето хора осъзнават какво са загубили, чак когато го загубят...
Еми излей си душата като ти се иска, пък то каквото трябва да стане, ще стане. Цени повече хората до себе си.

jeezloxxy
07-26-2011, 11:55
Щом няма да има последици-кажи му.И без това нищо няма да излезе от това.
НАЛИ?

VaMpiRKaTaaa
07-26-2011, 12:21
Първо разбери какво искаш.
Извини му се,може и пак да се съберете.
Кой знае.

DesireToFire
07-26-2011, 15:09
Според мен не чувстваш към него това, което си мислиш. Просто сте били година заедно. Липсва ти времето, прекарано с него, просто е станал част от ежедневието ти. Ако тръгнете пак, ще се повтори всичко отново.

Co0kieGirl
07-26-2011, 16:43
Подкрепям мнението на DesireToFire . И все пак замисли се.Ако не му кажеш,ще ти е гадно и ще те гризе "що не му казах",но ще мине бързо.Но ако му кажеш,определено дълго ще го държи(ако е толквоа хлътнал,колкото го описваш).И ти сама каза,че нищо няма да стане,защото той заминава.

dream1707
07-26-2011, 16:58
Веднъж скъсали няма на къде вече... Поне при мен беше така, а аз бях в подобно на твоето положение ... Събрахме се пак, но нещата рано или късно пак започнаха да стават същите.. Все още много обичам този човек, но не искам да го наранявам, защото виждам, че така се получава... Не искам да наранявам и себе си до някаква степен...

Иначе... Ходили сте цяла една година, не е малък период от време... а той за два месеца вече е с друга... Извинявай, но по това може да си проличи, колко горе долу е държал отношенията между вас да се оправят.
Съветвам те, щом плюс това заминава.. просто да се опиташ да го забравиш... знам колко е трудно това при положение, че обичаш някого адски много, но понякога просто е най-доброто решение ... Плюс това той като замине ти какво, ще страдаш по изгубената си любов... Той няма да остане тук заради теб.

Extrord
07-26-2011, 18:07
Определено не е заради това, че ми липсва. Винаги съм знаела какво чувствам към него, но винаги ме е било страх да го кажа и да го покажа (не съм много опитна в тия неща). Наистина, трябва да оценяваме хората, които имаме до себе си, преди да ги загубим.

Благодаря ви за подкрепата, в крайна сметка ще му кажа, пък каквото ще да става (не че има кой знае какво да става). :)