PDA

View Full Version : Секс ли е ?



highhopes
07-25-2011, 21:19
Здравейте, исках да ви попитам, с приятеля ми се натискахме и така се случи, че вкара главичката на пениса аз се дръпнах, защото не мисля, че съм готова за секс все още, но ми хареса.След това обаче, го направихме няколко пъти в следващите дни пак беше само главичката не повече.Да знам как звучи ..не съм готова пък, . . но все пак това брой ли се за секс ? :( :( :( :( :(

Adda
07-25-2011, 21:22
Зависи от разбиранията на хората, но според мен си е секс. И тъй като сте го направили и ти е харесало, готова си и няма нищо лошо да си свършите нещата както трябва :)

IvCheToOoOo
07-25-2011, 21:23
За някои хора секса почва от целувките.

Не е важно как го "броите", важно е как се чувстваш.

sexytty
07-25-2011, 21:25
Еми като вкара главичката да се опита и нататък ако ви хареса и на двамата - направете го ! :) \:D/

ubuntureload
07-25-2011, 21:37
Еййййй НЕГРАМОТНИЦИИииии!!!!

Anonimen05
07-25-2011, 21:47
Я преди това вземете ги питайте на колко са години? Само не ми казвайте, че сте на по 13,14. И, ако правите нещо запомни винаги с презевратив, защото просле ще раждаш ти, а не той. :)

highhopes
07-25-2011, 21:51
Я преди това вземете ги питайте на колко са години? Само не ми казвайте, че сте на по 13,14. И, ако правите нещо запомни винаги с презевратив, защото просле ще раждаш ти, а не той. :)


на почти 17 съм! И да разбира се, че с презерватив. :)

SeXyMaCka
07-25-2011, 21:52
Надявам се поне 15 да имате :)
Иначе щом ви е харесало, значи си готова за секс :) И с презерватив ей!!! Да не ти е следващата тема тук "Бременна ли съм?" Като свърши веднага да го вади, да се измие и да смени презерватива! Айде успех каквото и да решите ;)

пс сега видях, че си писала, че си на 17. Ако мислиш, че имаш необходимата сексуална култура ( както ти, така и той ), преминавайте към същинската част :)

littleW
07-25-2011, 21:55
щом главичката е вкарал, значи и целия ще го вкара.. готова си за секс :)

dream1707
07-25-2011, 23:02
Защо мислиш, че не си готова.. ?
Винаги съм била на мнението, че тая му тъпа девственост, не е нещо толкова, ама толкова ценно, че да му се чудиш толкова време дали е правилно или не...
Първият секс е въпрос на това дали имаш достатъчно доверие на човека до теб, дали знаеш какво правиш и дали мислиш, че си заслужава... За да направите това, което сте направили сега би трябвало тези неща да ги има на лице.. така че какво толкова те притеснява и същинският секс ?

07-25-2011, 23:56
Защо мислиш, че не си готова.. ?
Винаги съм била на мнението, че тая му тъпа девственост, не е нещо толкова, ама толкова ценно, че да му се чудиш толкова време дали е правилно или не...

девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо и то не се раздава на всеки срещнат. също така не се и раздава и на всеки уж 'опитен'. но това го разбират само за някои момичета. за жалост вече са малцинство.

а до авторката - според мен не се брои.. но на почти 17 си, ако мислиш, че имаш достатъчно акъл, за да се пазиш, обичаш човека до себе си и си готова може да го направите и следващата крачка.. но това си е лично твое решение... :)

ShtrudeL
07-26-2011, 04:25
и така се случи, че вкара главичката на пениса аз се дръпнах, защото не мисля, че съм готова за секс все още, но ми хареса.

Ми щот' си тъпичко.
Иначе не се брои.

ShtrudeL
07-26-2011, 04:26
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

Глупости.

SisiStrange
07-26-2011, 04:34
Защо мислиш, че не си готова.. ?
Винаги съм била на мнението, че тая му тъпа девственост, не е нещо толкова, ама толкова ценно, че да му се чудиш толкова време дали е правилно или не...

девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо
Мхм. Една ципа в междукрачието ми е най-скъпото ми нещо. Мхм.

Щом сте стигнали чак дотам, значи рано или късно ще стигнете и по-нататък. Предлагам ти да се хванеш една вечер да изчетеш:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492

Не бъди тъпачка като връстничките ти - образовай се преди да започнеш да правиш секс.

ubuntureload
07-26-2011, 07:30
Абе аз да използвам темата и да попитам. Оня ден се изплюх на пyтkaтa на една разпоретина, това означава ли че съм и правил Кунилингус?

dream1707
07-26-2011, 08:21
Най-ценното нещо друг път ... Девствеността нито си се борила да я постигнеш нито нищо .... Това е нещо, което рано или късно ще изгубиш .. и най-важното е да не съжаляваш, че си го направил.

Тя дори не е малка, възрастта и е нормална за полови контакти.. има си приятел, на който има явно достатъчно доверие, за да му разрешава неща подобни на това, което са правили.... Единственото, което може да изгуби ако прави секс е една ципа... Толкова ли пък е ценна тая ципа, да не е златна .. ;х

ubuntureload
07-26-2011, 08:25
Толкова ли пък е ценна тая ципа, да не е златна .. ;х

Харесва ми когато една мацка разсъждава като мъж в това отношение! :D Нали уж беше по важно кой ще е последния , а не кой ще е първия!! 8)

MojoJojo88
07-26-2011, 08:46
Защо мислиш, че не си готова.. ?
Винаги съм била на мнението, че тая му тъпа девственост, не е нещо толкова, ама толкова ценно, че да му се чудиш толкова време дали е правилно или не...

девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо и то не се раздава на всеки срещнат. също така не се и раздава и на всеки уж 'опитен'. но това го разбират само за някои момичета. за жалост вече са малцинство.

а до авторката - според мен не се брои.. но на почти 17 си, ако мислиш, че имаш достатъчно акъл, за да се пазиш, обичаш човека до себе си и си готова може да го направите и следващата крачка.. но това си е лично твое решение... :)
Девствеността може да е най-скъпото нещо за едно момиче, ако то живее в манастир и се е "венчала" за Господ...
Моля ви се, живеете в 21 век, не в 18ти. Никой няма да ви държи сметка защо сте загубили "златното" си цветенце, няма да ви броят за по-некачествени, само защото не сте девствени. Хванете го проумейте най-накрая.

naQkataRaota
07-27-2011, 08:00
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

а къде отидоха приятели, семейство...

Тези ограничени разбирания са измислени от хора, за които жената е стока - да я продадеш на сватовете "чисто нова", за да има пари за пиене

MojoJojo88
07-27-2011, 09:36
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

а къде отидоха приятели, семейство...

Тези ограничени разбирания са измислени от хора, за които жената е стока - да я продадеш на сватовете "чисто нова", за да има пари за пиене

И гоУема зестра...

07-27-2011, 09:45
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

а къде отидоха приятели, семейство...

Тези ограничени разбирания са измислени от хора, за които жената е стока - да я продадеш на сватовете "чисто нова", за да има пари за пиене
много добре знаеш за какво говоря. имам предвид, че за едно момиче девствеността означава много и има голямо значение дали ще я 'изгуби' с кварталния ебач или с човек, когото обича и му има доверие... не е като при момчетата "ръгаш и бегаш"..

MojoJojo88
07-27-2011, 09:56
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

а къде отидоха приятели, семейство...

Тези ограничени разбирания са измислени от хора, за които жената е стока - да я продадеш на сватовете "чисто нова", за да има пари за пиене
много добре знаеш за какво говоря. имам предвид, че за едно момиче девствеността означава много и има голямо значение дали ще я 'изгуби' с кварталния ебач или с човек, когото обича и му има доверие... не е като при момчетата "ръгаш и бегаш"..
Не е задължително.
Наясно ли си, че голяма част от момичетата почват да правят секс на възраст, на която не знаят дали им се пикае, или им се е*е.
Изобщо не им пука за ципата им, даже искат да се отърват по-скоро от нея, защото е едва ли не признак на загубенящина да си девствена.

Освен това, понякога по-добре с кварталния ебач, който има опит и ще ти хареса секса с него, отколкото с човека, когото обичаш, но е девствен точно толкова, колкото и ти.
Не знам защо се отдава тоооооолкова голямо значение на тази девственост....?!

07-27-2011, 10:00
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

а къде отидоха приятели, семейство...

Тези ограничени разбирания са измислени от хора, за които жената е стока - да я продадеш на сватовете "чисто нова", за да има пари за пиене
много добре знаеш за какво говоря. имам предвид, че за едно момиче девствеността означава много и има голямо значение дали ще я 'изгуби' с кварталния ебач или с човек, когото обича и му има доверие... не е като при момчетата "ръгаш и бегаш"..
Не е задължително.
Наясно ли си, че голяма част от момичетата почват да правят секс на възраст, на която не знаят дали им се пикае, или им се е*е.
Изобщо не им пука за ципата им, даже искат да се отърват по-скоро от нея, защото е едва ли не признак на загубенящина да си девствена.

Освен това, понякога по-добре с кварталния ебач, който има опит и ще ти хареса секса с него, отколкото с човека, когото обичаш, но е девствен точно толкова, колкото и ти.
Не знам защо се отдава тоооооолкова голямо значение на тази девственост....?!
еми не винаги е по-добре. повечето(казвам повечето, не всички) момичета, направили го за първи път с кварталния ебач от малки след това втория им път е с друг квартален ебач, третия с някой друг и на 15-16 вече са разпрани развалини, е*ани във всички дупки, които са могли да намерят.. не могат да имат сериозна връзка, общо взето всеки ги приема като поредните курви и те са си такива... за човек с изградена ценностна система това не е нормално..така де никой не може да ти каже с кого да се е*еш, но за мен тоя начин на живот не е правилен. секса не е всичко..

MojoJojo88
07-27-2011, 10:06
еми не винаги е по-добре. повечето(казвам повечето, не всички) момичета, направили го за първи път с кварталния ебач от малки след това втория им път е с друг квартален ебач, третия с някой друг и на 15-16 вече са разпрани развалини, е*ани във всички дупки, които са могли да намерят.. не могат да имат сериозна връзка, общо взето всеки ги приема като поредните к**ви и те са си такива... за човек с изградена ценностна система това не е нормално..така де никой не може да ти каже с кого да се е*еш, но за мен тоя начин на живот не е правилен. секса не е всичко..

Човек с изградена ценностна система обикновено не прибързва с предрасъдъците към някого.
Имам предвид, че това, че те е отворил човек с опит, дори и кварталния е*ач, не те прави автоматично ку*ва, нито означава на 100%, че ще правиш секс само с такива. Но дори и така да е, това пак не те прави ку*ва. Единствено закостенялото мислене на хората може да те направи такава, и то само в техните очи.
Ще го кажа и по друг начин-няма нищо по-хубаво от това да правиш секс с човека, когото обичаш.НО, когато той ти е първия и нещата не ви се получават дълго време в леглото, поради липсата на опит и на двама ви, любовта си заминава :? Има двойки, в които и двамата са си първи един на друг и с времето и опита им става по-голям, защото се учат един от друг, но това са по-скоро изключения.
Една жена винаги ще е по-доволна, ако първият й път е със човек, който наистина знае как да я задоволи. А кварталния не винаги е некъв, дето само ще се чуди как да я ръгне. Може да я предразположи и да я накара да избухне от кеф...

07-27-2011, 10:14
да, разбира се..една жена ще е много доволна първия й път да е с някакъв с който не е имала никаква връзка, задоволил я е там за 30 мин и след тфа го е разказал като 'поредната си забивка' на приятелите си ебачи...
а и аз казах, че при повечето, а не при всички момичета се случва така, че след тфа да се е*ат като разпрани наляво надясно, просто защото така са се научили.
първия път за едно момиче много важен каквото и да си говорим. той е от голямо значение и за следващите й сексуални контакти.

fenasf
07-27-2011, 15:14
Да...

straus
07-27-2011, 16:05
Не, не се брой. И не, не можеш да се похвалиш, че си го правила вече!

SuNsEt
07-27-2011, 16:27
Може да е вид фетиш :-o

sokol02
07-28-2011, 05:09
Здравейте, исках да ви попитам, с приятеля ми се натискахме и така се случи, че вкара главичката на пениса аз се дръпнах, защото не мисля, че съм готова за секс все още, но ми хареса.След това обаче, го направихме няколко пъти в следващите дни пак беше само главичката не повече.Да знам как звучи ..не съм готова пък, . . но все пак това брой ли се за секс ? :( :( :( :( :(
Обикновено хората не се ли натискат с дрехи освен ако шепраат пай там или кекс :D

leadyflame
07-28-2011, 05:44
Не била готова... ти ако не беше готова нямаше и до това да се стигне. Поне давай до край, та да се свършва.

DarkTemplar
07-28-2011, 13:53
Поредната дрън дрън тема с обичайните два лагера. Ако парче ципа с размер ~1 кв. см. ви е най-ценното, значи бая сте го закъсали...

07-28-2011, 16:23
не става дума само за парчето ципа ама айде..

DarkTemplar
07-28-2011, 16:38
^прекалено много пъти е дъвкана тая тема, нямам нерви да я раздувам пак. а и като се замисля тази "класическа" гледна точка не ми пречи. ;)

07-28-2011, 17:08
тъпото сега е че вече е много модерно да го раздаваш "по-разкрепостен" и ако се пазиш за сериозна връзка или поне да си по-голям едва ли не си загубеняк. мен това ме дразни. че вече секса не е изживяване с човек, към когото поне изпитваш някакви чувства. секса вече е мода. който не прави секс значи е мноооого назад с материала...

Me4encety
07-28-2011, 17:20
Ами не мисля,че се брой.Но във всеки случеи щом ти е харесало значи си готова. :)

DarkTemplar
07-28-2011, 17:22
тъпото сега е че вече е много модерно да го раздаваш "по-разкрепостен" и ако се пазиш за сериозна връзка или поне да си по-голям едва ли не си загубеняк. мен това ме дразни. че вече секса не е изживяване с човек, към когото поне изпитваш някакви чувства. секса вече е мода. който не прави секс значи е мноооого назад с материала...
Ха сега се замисли, че всичко това се дължи на глобализиращия се свят, масовата култура, акселерацията на пуберите и въобще темповете и реалностите, с които живеем. дефицитът на морал (и нерядко на акъл) просто допълва цялата тая картинка. ;)

Сексът отдавна е стока, услуга и се котира доста, тъй като всички по един или друг начин се вълнуват от него, а в същото време (част от него) е табу.

Иначе някои са си разкрепостени, но не умират да се бият в гърдите, а го показват когато и пред когото е нужно.

marilyn
08-01-2011, 20:11
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

Моля?! Вие в Средновековието ли живеете, бе хора?! Тая проклета девственост да не сте се трудили, че да я постигнете и да ви е толкоз ценна?! Една ципа, да му се не види, колко дискусии поражда...

Shia
08-01-2011, 22:05
Що като ще си губиш "най-ценното" съществуват два типа хора:квартални ебачи и онзи девствени,който те обича,като има 1000+ смесици от личности,секс отношения и отношение към момичетата.
Или си курвар или си девственик без опит,когато се изказват мнения как да си загубиш девственоста,което е нереално в много случаи.

Не винаги те зарязват след секс и не винаги оставаш незадоволен.

sladkish_14
08-01-2011, 22:07
Интересно. Според мене 'не се брой'. Но това не значи, че трябва да продължавате така. Или го направете или не му позволявай.
Презерватив винаги!

Verminaard
08-01-2011, 22:10
Здравейте, исках да ви попитам, с приятеля ми се натискахме и така се случи, че вкара главичката на пениса аз се дръпнах, защото не мисля, че съм готова за секс все още, но ми хареса.След това обаче, го направихме няколко пъти в следващите дни пак беше само главичката не повече.Да знам как звучи ..не съм готова пък, . . но все пак това брой ли се за секс ? :( :( :( :( :(

''Помощ!Тури ми го в ректума и забременях...ама още съм девствена,нали?''

.....................

08-01-2011, 22:16
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

Моля?! Вие в Средновековието ли живеете, бе хора?! Тая проклета девственост да не сте се трудили, че да я постигнете и да ви е толкоз ценна?! Една ципа, да му се не види, колко дискусии поражда...
Не виждам какво толкова лошо намирате в това, на някой да му пука с кого ще му е първия път..Едни биха се пазили за някой, с когото знаят че след време няма да съжаляват за това, което са направили, други са решили, че това е просто една ципа и няма значение дали ще е със селския е*ач или с бай мангал от квартала.. Точка по въпроса!!!

marilyn
08-01-2011, 22:18
девствеността за едно момиче е най-скъпото му нещо

Моля?! Вие в Средновековието ли живеете, бе хора?! Тая проклета девственост да не сте се трудили, че да я постигнете и да ви е толкоз ценна?! Една ципа, да му се не види, колко дискусии поражда...
Не виждам какво толкова лошо намирате в това, на някой да му пука с кого ще му е първия път..Едни биха се пазили за някой, с когото знаят че след време няма да съжаляват за това, което са направили, други са решили, че това е просто една ципа и няма значение дали ще е със селския е*ач или с бай мангал от квартала.. Точка по въпроса!!! Едно е да ти пука с кого си лягаш, ама не мисля, че на едно момиче най-ценното и скъпо нещо може да представлява една ципа... звучи нелепо.. все едно всяка една от нас е просто ципа и нищо повече...
Мисли малко преди да пишеш глупости ...

Verminaard
08-01-2011, 22:19
Продължавате така,момичета,аз отивам за пуканки.

08-01-2011, 22:22
Не става дума за просто едната ципа! Става дума з психична настройка. Както казах преди мноого мнооооого мнения-първия път на едно момиче е от голямо значение за следващите й полови контакти..

marilyn
08-01-2011, 22:25
Не става дума за просто едната ципа! Става дума з психична настройка. Както казах преди мноого мнооооого мнения-първия път на едно момиче е от голямо значение за следващите й полови контакти..

Психическата настройка има значение не само при първия път, а при всички пъти. Много внимание му отделяте на тоя прословут първи път... по-важно е след това. ;)

Verminaard
08-01-2011, 22:27
Следваща стъпка в разгорещения дебат.

http://prikachi.com/images/719/3638719r.jpg
:smt112 :smt112 :smt112

08-01-2011, 22:27
Разбира се, че много внимание ще му се отделя. Все пак е 'първи' път, а не пореден...

marilyn
08-01-2011, 22:30
^^Да му се не види ти живееш заради 1вия си път ли? По-важно е какво става след това, когато придобиеш повече опит, свикнеш да се отпускаш и да се напасваш с партньорите си. Не съм чула някоя да е изпитала върховно удоволствие и наслада от първия си път и да се е вихрила като тигрица из чаршафите...

08-02-2011, 01:11
А ти като обръщаш по-съсредоточено внимание на нещо, означава,че живееш заради него или..? Както и да е единственото, което се опитвах да кажа е, че не подкрепям това първия път на едно момиче да бъде с някъв случен "опитен е*ач"..Ти от там го изкара не знам какво... Това, че не си чувала за някоя, която да "е изпитала върховно удоволствие и наслада от първия си път " е просто защото кой как се "вихри из чаршафите" някои хора не го разправят насам натам.. И това, че твоя първи път се е получил уж сполучливо с "опитния батко", не означава, че на всяко друго момиче, на което препоръчаш този начин ще се случи същото.. :)

Shia
08-02-2011, 08:20
Моят първи път беше с т.н "опитен ебач"(което разбрах в последствие) и бяхме заедно година и нещо и определено не ме е разправял насам-натам и от ебача има значение ;]

Phreak
08-02-2011, 08:58
Според мен си е секс 6том е вкарал глави4уата и цалия 6те го вкара! :)

marilyn
08-02-2011, 09:19
А ти като обръщаш по-съсредоточено внимание на нещо, означава,че живееш заради него или..? Както и да е единственото, което се опитвах да кажа е, че не подкрепям това първия път на едно момиче да бъде с някъв случен "опитен е*ач"..Ти от там го изкара не знам какво... Това, че не си чувала за някоя, която да "е изпитала върховно удоволствие и наслада от първия си път " е просто защото кой как се "вихри из чаршафите" някои хора не го разправят насам натам.. И това, че твоя първи път се е получил уж сполучливо с "опитния батко", не означава, че на всяко друго момиче, на което препоръчаш този начин ще се случи същото.. :)

Изобщо не ми се спори повече... разни хора-разни идеали. ;)

FleurDeLys
08-02-2011, 10:16
Харесало ти е ....Да можеш да разправяш че сте правили секс.Айде обаче си го направете наистина...Как така не си готова като ти е харесало 8)