PDA

View Full Version : Инфекция, бяло течение или?



monttitty
07-26-2011, 00:30
Здравейте, моят проблем е следният: преди 3-4 дни правих секс за първи път с приятеля ми...всичко си беше както трябва оплаквания нямах... на следващия ден пак го направихме (само да спомена, че бяхме на морето ако има значение) и от следващата или по-следващата сутрин като почнаха едни сърбежи, бяха по-леки, но сега вече май се засилват, но освен сърбежите се появи едно много странно бяло течение- на парцали все едно, даже в една статия гледах го опреличаваха на извара или пресечено мляко.... та някой ако има идея какво може да бъде, дали не е нещо от презерватива, или от това, че ми беше за първи път, или пък някаква инфекция дори и от морето да съм хванала :-x

Milly4
07-26-2011, 00:46
Отиди на генеколог.

monttitty
07-26-2011, 00:55
аз че ще отида ще отида днес или утре, но добре ще е ако някой може да ми даде някаква информация преди това :)

MlqkoSkakao
07-26-2011, 07:19
Мии без да давам диагнози, но така както го описваш звучи точно като гъбички. Аз имах същите симптоми и когато отидох на гинеколог, ми направи микробиологично изследване и се оказаха гъби. И все пак може да е друго. Задължително отиди на гинеколог и успехчее :):)

ThisIsMe
07-26-2011, 07:53
По начина на описание,прилича на кандидоза,но все пак това със сигурност ще потвърди гинеколог,който ще назначи необходимото лечение.
По-скоро е в следствие на замърсяване(навлизане на микроорганизми във влагалището) или след прием на антибиотици.Посети гинеколог!