PDA

View Full Version : Forever 21



xXxXnIkKyYxXxX
07-26-2011, 12:02
Искам да ви попитам ходили ли сте някога в магазин "Forever 21" В България няма такъв магазин , но в някой страни в Европа има.Аз живея в САЩ и там във всяко градче има такъв магазин. Таа за тези който са ходили : Харесва ли ви магазина ?! С какви впечатления останахте ?! На мен лично много ми харесва магазина.Често го посещавам. Ето и официалната страница : http://www.forever21.com/

XxXforeverXxX
07-27-2011, 09:27
Ходила съм.Много ми харесва магазина стращно свежи и качествени дрехи продават. :grin: :grin:

Runaway11
07-27-2011, 11:45
И аз съм ходила...доста свежи и светли цветове. Хареса ми. Жалко че нямах достатъчно време да разгледам по-обстойно за да си купя нещочко :( :( :(

iiordanova
07-27-2011, 11:53
Ходила съм,има готини неща на добри цени. Понеже следя момичета в youtube и имат видеа - haul-,и показват много неща от forever21. Значи,наистина се купуват нещата им и са добри,щом ги показват в клипчета.

Carmen_Kass
07-27-2011, 15:21
Дааааа,един от фаворитите.Хубави неща на ниски цени! И свежарска работа...

albi951
07-27-2011, 17:41
не не съм ходила но много ще се радвам ако направят в България иначе ги гледам в ю туб супер яки неща показват

the_best_f
07-27-2011, 19:31
Аз даже им бях писала писмо, в което изразих огромното си желание да направят възможно и българите да си поръчват от сайта. Получих някакъв странен отговор, не помня точно какво беше - нещо от сорта на това, че ще обсъдят/разгледат желанието ми. И дотам. Можела съм да се обадя на някого и бла-бла. Какво толкова ще им стане да направят възможен шипинга до страната ни (щом като не могат да отворят магазин тук)? Мисля, че най-близката държава, до която изпращат, е Румъния (за другите съседни не знам).

XxXforeverXxX
07-28-2011, 09:50
Има в Румъния и Турция.Обаче щом от оригиналния сайт не може да се поръчва защо не пробвате от ebay или amazon !?

summerxtime
10-12-2011, 08:54
Ходила съм. :grin: :grin: Уникално яко е :grin: Много хубави неща имат.Жалко , че няма такъв магазин в България ; (

nymphadora
10-12-2011, 11:27
Разглеждала съм само в интернет техни неща,но много ми харесват. :)

anonymous708973
10-12-2011, 11:41
Като видях тоя магазин, за пореден път ме хвана яд, че живея в България. Супер свежарски е!

iiordanova
10-12-2011, 12:32
О, в Турция къде има? И само един магазин ли е? Някой по-запознат да казва!!

summerxtime
10-12-2011, 16:04
О, в Турция къде има? И само един магазин ли е? Някой по-запознат да казва!!
Отиди на сайта на Forever21 след това на Store Locator :] Ще ти излязат най-точните данни.

Flowerlight96
10-12-2011, 16:07
Ходих в Австрия.Много готин магазин,жалко,че няма такъв магазин и тук.

summerxtime
10-12-2011, 17:59
Ходих в Австрия.Много готин магазин,жалко,че няма такъв магазин и тук.
Предстои ми да ходя в Австрия .. В кой град има магазин :]

suNnykaty96
10-12-2011, 18:22
Оо и аз сега като разгледах сайта видях, че има много хубави неща.. даже си харесах няколко, и понеже някой по - горе спомена, че може да се поръчва и от някой друг сайт, който има доставка в България та ако някой знае от къде точно, нека даде линк (: Ето ги и нещата, които си харесах
1 ) http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=sale&ProductID=2087532274&VariantID=
2 ) http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=sale&ProductID=2000011544&VariantID=
3 ) http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=sale&ProductID=2062097869&VariantID=
4 ) http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=sale&ProductID=2000013467&VariantID=
5 ) http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=backinstock&ProductID=2000031041&VariantID=

Flowerlight96
10-13-2011, 15:17
Има магазин във Виена и в Грац.

malka_sladkka
10-16-2011, 09:54
И предства май си нямате какви парцали продават в този магазин :shock: Вчера ходих там и приятеля ми каза, че сигурно баба му като е била млада се е обличала с такива :lol: :lol: :lol: :lol: Някви супер бабешки и грозни... 1 нещо не си харесах :? :? :?

strawberry88
10-16-2011, 10:26
Разгледах сайта и много ми хасесват :shock: :grin: и аз бих искала да знам за тоя сайт,който има доставка в България ..

summerxtime
10-16-2011, 15:52
Проверете в ebay и amazon

summerxtime
10-16-2011, 15:53
И предства май си нямате какви парцали продават в този магазин :shock: Вчера ходих там и приятеля ми каза, че сигурно баба му като е била млада се е обличала с такива :lol: :lol: :lol: :lol: Някви супер бабешки и грозни... 1 нещо не си харесах :? :? :?

Аз като гледам и в твоя профил пише "пенсионер" ама ....... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

malka_sladkka
10-16-2011, 16:21
И предства май си нямате какви парцали продават в този магазин :shock: Вчера ходих там и приятеля ми каза, че сигурно баба му като е била млада се е обличала с такива :lol: :lol: :lol: :lol: Някви супер бабешки и грозни... 1 нещо не си харесах :? :? :?

Аз като гледам и в твоя профил пише "пенсионер" ама ....... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Пенсионер не означава бабичка ;) Ти случайно да знаеш, че има млади хора има, които също са пенсионери? Нещо май не си се получи тъпата шегичка :? Аз като гледам в твоя пише Пловдив, ама май живееш в някое село край Пловдив, щото държанието ти от това, което прочетох е на една селяндурка (твърде си зле за селянка) :lol: Аз съм видяла на живо и това е моето мнение, на снимка всякак може да изглежда ;) Така като те гледам май и вкус нямаш ;)

millmii
10-16-2011, 16:21
Аз ги гледах в ибей, супер яките неща има и не са на съвсем прилични цени .. жалко , че не мога да се доверя на нещо преди да съм го видяла на живо, въпреки че ме притеснява само това, че не знам дали дрехата ще ми стане и как ще ми седи . :-o

millmii
10-16-2011, 16:28
И предства май си нямате какви парцали продават в този магазин :shock: Вчера ходих там и приятеля ми каза, че сигурно баба му като е била млада се е обличала с такива :lol: :lol: :lol: :lol: Някви супер бабешки и грозни... 1 нещо не си харесах :? :? :?

Аз като гледам и в твоя профил пише "пенсионер" ама ....... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Пенсионер не означава бабичка ;) Ти случайно да знаеш, че има млади хора има, които също са пенсионери? Нещо май не си се получи тъпата шегичка :? Аз като гледам в твоя пише Пловдив, ама май живееш в някое село край Пловдив, щото държанието ти от това, което прочетох е на една селяндурка (твърде си зле за селянка) :lol: Аз съм видяла на живо и това е моето мнение, на снимка всякак може да изглежда ;) Така като те гледам май и вкус нямаш ;)

Това беше напълно безсмислен спор. Всеки човек има свои предпочитания и вкусове за дрехите и има право на мнение. На едни дрехите им харесват, на други - не . Точка :)

malka_sladkka
10-16-2011, 17:29
^ изразих мнението си относно този магазин, какво да направя, че няква тука си поставя глупавите коментари и се прави на остроумна

summerxtime
10-16-2011, 18:12
ОМГ наистина има хора , които са адски зле :x Ходила съм в магазина минимум 50 пъти и нещата им там са 10000 пъти по-добри от стотиците кифленски магазини (в които най-вероятно ти пазаруваш).Ние ли сме виновни,че не сме кифли и пазаруваме в магазини с нормални дрехи ? :razz: :razz: Айде ся недей да ми остроумничиш.Отдавна не съм в детската градина,dear :}

malka_sladkka
10-16-2011, 18:29
ОООООМГ! :lol: :lol: :lol: :lol: Кифленски магазини :lol: Не знаех, че и такива съществуват :lol: Добре, че си ти да ме просветлиш, не знаех, че даже и пазарувам от такива... Ако може да обясниш какво разбираш под кифла и под кифленски магазин ще съм ти много благодарна, скъпа :-)

summerxtime
10-16-2011, 18:31
ОООООМГ! :lol: :lol: :lol: :lol: Кифленски магазини :lol: Не знаех, че и такива съществуват :lol: Добре, че си ти да ме просветлиш, не знаех, че даже и пазарувам от такива... Ако може да обясниш какво разбираш под кифла и под кифленски магазин ще съм ти много благодарна, скъпа :-)
oh my gosh ...... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

millmii
10-16-2011, 23:48
ОМГ наистина има хора , които са адски зле :x Ходила съм в магазина минимум 50 пъти и нещата им там са 10000 пъти по-добри от стотиците кифленски магазини (в които най-вероятно ти пазаруваш).Ние ли сме виновни,че не сме кифли и пазаруваме в магазини с нормални дрехи ? :razz: :razz: Айде ся недей да ми остроумничиш.Отдавна не съм в детската градина,dear :}

1во и на мен ми харесват дрехите в магазина, ама защо я нападаш след като просто си е изразила мнението.. :lol: 2ро как пък от едно мнение- че не й харесват дрехите там я сметна за "кифла". И как така смееш да твърдиш, че един магазин е "кифленски" и моля те сподели някой, който мислиш за такъв, че малко да се позабавлявам. Оххх .. :razz:

summerxtime
10-18-2011, 17:14
ОМГ наистина има хора , които са адски зле :x Ходила съм в магазина минимум 50 пъти и нещата им там са 10000 пъти по-добри от стотиците кифленски магазини (в които най-вероятно ти пазаруваш).Ние ли сме виновни,че не сме кифли и пазаруваме в магазини с нормални дрехи ? :razz: :razz: Айде ся недей да ми остроумничиш.Отдавна не съм в детската градина,dear :}

1во и на мен ми харесват дрехите в магазина, ама защо я нападаш след като просто си е изразила мнението.. :lol: 2ро как пък от едно мнение- че не й харесват дрехите там я сметна за "кифла". И как така смееш да твърдиш, че един магазин е "кифленски" и моля те сподели някой, който мислиш за такъв, че малко да се позабавлявам. Оххх .. :razz:

Хах .. извинявай,че се обличам нормално за едно момиче на 14 и не ходя съм като повечето си 'приятелки' , които гледат да си покажат ц*ците (с извинение) и задните си части.Определих я като кифла , защото тя определи магазина , като такъв в които баба ѝ пазарува.

malka_sladkka
10-18-2011, 18:58
Магазина го определих като такъв, защото това е мнението ми за нещо, което съм видяла с очите си. А ти мен не си ме видяла, за да кажеш, че съм кифла. На 14 може би е нормално да се обличаш с такъв тип дрехи, и да, щом наистина си на толкова е добре, че не се обличаш като магистрална фея, както каза ти като повечето ти приятелки, които гледат само как да си покажат ц*ците :) Само, че аз не съм на 14, далеч от тази възраст съм :D

summerxtime
10-18-2011, 19:06
Магазина го определих като такъв, защото това е мнението ми за нещо, което съм видяла с очите си. А ти мен не си ме видяла, за да кажеш, че съм кифла. На 14 може би е нормално да се обличаш с такъв тип дрехи, и да, щом наистина си на толкова е добре, че не се обличаш като магистрална фея, както каза ти като повечето ти приятелки, които гледат само как да си покажат ц*ците :) Само, че аз не съм на 14, далеч от тази възраст съм :D

Добре.Извинявай тогава.Просто аз не мога да се обличам с дерхите , с които се обличаш ти.Нали разбираш ? Просто ще ми стои адски грозно и нелепо. :D

malka_sladkka
10-18-2011, 19:40
Магазина го определих като такъв, защото това е мнението ми за нещо, което съм видяла с очите си. А ти мен не си ме видяла, за да кажеш, че съм кифла. На 14 може би е нормално да се обличаш с такъв тип дрехи, и да, щом наистина си на толкова е добре, че не се обличаш като магистрална фея, както каза ти като повечето ти приятелки, които гледат само как да си покажат ц*ците :) Само, че аз не съм на 14, далеч от тази възраст съм :D

Добре.Извинявай тогава.Просто аз не мога да се обличам с дерхите , с които се обличаш ти.Нали разбираш ? Просто ще ми стои адски грозно и нелепо. :D

Няма проблем, сори, ако и аз нещо съм те засегнала 8-) Аз се обличам с много различни дрехи, според настроението и т.н., ама наистина в тоя магазин поне блузите (блуза си търсих) не ми харесаха изобщо :? Виж за обувки имаше някои добри попадения :D Харесват ми магазините като Bershka, примерно... Не мисля, че са кифленски :D

summerxtime
10-18-2011, 19:42
Не са и аз пазарувам от там :D Иначе да във Forever 21 понякога пускат адски ужасните блузи.Особенно от новата колекция .. Но иначе имат и някои сладурски неща.Ти каза,че си посещавала магазина на скоро.От къде си ако не е тайна :D

malka_sladkka
10-18-2011, 20:04
Тайна е, ще кажа само че, магазина в който бях се намира в най-големия мол в Европа, ама предполагам, че на всякъде продават 1 и също 8-)

summerxtime
10-19-2011, 06:08
Ехх знам те къде си :P Би трябвало да има едно и също.Мен много ме е яд,че в Германия няма :-x :-x

lgirl
10-19-2011, 11:25
Забавни сте. :grin: Иначе магазина е уникален!!! Повече от уникален!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malka_sladkka
10-19-2011, 11:27
Ехх знам те къде си :P Би трябвало да има едно и също.Мен много ме е яд,че в Германия няма :-x :-x

Е в цяла Германия нито 1 такъв магазин ли няма :shock:

summerxtime
10-19-2011, 16:32
В Германия няма и един магазин Forever21 ; (

strawberry88
10-19-2011, 16:41
В Германия няма и един магазин Forever21 ; ( :shock: а какво остава за България :D :-# :x

malka_sladkka
10-20-2011, 08:50
В Германия няма и един магазин Forever21 ; ( :shock: а какво остава за България :D :-# :x

Еееми остава само варианта ebay, ама там не можеш да видиш всичко. В коя държава/град си ходила над 50 пъти в тоя магазин?

summerxtime
10-20-2011, 18:11
В Германия няма и един магазин Forever21 ; ( :shock: а какво остава за България :D :-# :x

Еееми остава само варианта ebay, ама там не можеш да видиш всичко. В коя държава/град си ходила над 50 пъти в тоя магазин?

При тебб съм идвала при теб xD

malka_sladkka
10-20-2011, 18:12
В Германия няма и един магазин Forever21 ; ( :shock: а какво остава за България :D :-# :x

Еееми остава само варианта ebay, ама там не можеш да видиш всичко. В коя държава/град си ходила над 50 пъти в тоя магазин?

При тебб съм идвала при теб xD

Еййй, що не се засякохмеее 8-) 8-) 8-)

Dagichka
10-20-2011, 19:11
Хих, първият ми коментар в целия форум и ще е за любимата ми марка! ^^ Обожавам дрехите и обувките на Forever21, много ме е яд, че тук (разбира се) няма магазин.. Като стил и цени се вписват перфектно нещата на Forever21, наистина ги обожавам <33

summerxtime
10-21-2011, 07:27
В Германия няма и един магазин Forever21 ; ( :shock: а какво остава за България :D :-# :x

Еееми остава само варианта ebay, ама там не можеш да видиш всичко. В коя държава/град си ходила над 50 пъти в тоя магазин?

При тебб съм идвала при теб xD

Еййй, що не се засякохмеее 8-) 8-) 8-)

Незнам :shock: 8-) 8-)

Mirage3
10-21-2011, 08:22
Как ще са бабешки дрехите. o.O Сега разгледах сайта и дрехите са повече от уникални. Жалко, че не мога да поръчвам, но ще се радвам все пак някой да обясни дали става поръчката... :lol:
http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=whatsnew_app_dresses&ProductID=2086807422&VariantID=
http://www.forever21.com/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=whatsnew_app_dresses&ProductID=2000002557&VariantID=
Първа ще ме видите в магазина, ако отворят такъв в БГ. 8-)

summerxtime
10-21-2011, 08:26
незнам за кои път пиша (и не само аз) ПОТЪРСЕТЕ В ebay или amazon!

crash19
10-21-2011, 08:42
Ееее, ви направо се изядохте :D Всеки има различно мнение, на едни им харесват такива дрехи, на други не...

За жалост не съм ходила в магазина, но сега разгледах сайта и се влюбих в дрехите :D Може ли наякой, който си е купувал дрехи от там или е поръчвал от ebay да ми пише лично? :)

kitty02
10-21-2011, 12:20
Някой да знае колко е доставката до България?

alex.zlatanova
08-26-2013, 09:39
iskam da vi popitam ima li ot oficialniq sait a imenno - http://www.forever21.com/ ima li kak da si poruchame za Bulgaria ? :)