PDA

View Full Version : Грижа за лицето! :)



e0leee
07-26-2011, 13:48
Мм..не видях такава тема,но и да си призная нямам време да се ровя много..Искам да попитам,с какви продукти се грижите за кожата на лицето си..и ако може да ми препоръчате някакви,няма значение за цена и т н..Ако знаете нещо против пъпки(не бих го нарекла акне) за мазна кожа и т н..нещо за подхранване :)
сега в топлото и от гримовете хептен се замърсява кожата...и се получава кофти... :)

Co0kieGirl
07-26-2011, 14:01
аз използвам това (http://3.bp.blogspot.com/_UmZKkznTrhU/TTn2OfW-yuI/AAAAAAAAAA4/9KyHIJDuSPA/s1600/nydc_how_cleandeeper.jpg) :) ии помага,но съм забелязала,че действа само преди лягане/вечер.Ако си сложа през деня после ми е някаква странна кожата..но не знам,може само при мен да е така :-D

e0leee
07-26-2011, 14:07
Да,и аз съм го използвала,но чесно казано съм по доволна от продуктите на Garnier . .

LoveChocolate
07-26-2011, 14:19
Аз използвам розова вода и съм доволна


струва 2 лева

Rebirthing
07-26-2011, 14:21
Бялата ми козметика е био, но моята кожа е суха, така, че не мога да те ориентирам към продукт, а само към марка.

За мазна кожа и пъпки са полезни маските със зелена глина.

e0leee
07-26-2011, 14:35
А някаква марка да ми кажеш,за тези маски с зелена глина?Къде мога да си намеря такива :)

Rebirthing
07-26-2011, 14:54
Само зелена глина може да си поръчаш от сайта на Хена Фокс.
Готова маска със зелена глина има на Cattier, може да се намери по био магазините.

valentinadr
07-26-2011, 19:13
сутрин и вечер си мия лицето с гарниер пюр 3 в 1,сутрин се мажа с крем виши за проблемна кожа,а вечер с нощен крем нивеа

iiordanova
07-26-2011, 19:18
Измивам си лицето сутрин и вечер със сапун на Акне Аут. Вечер понякога си минавам лицето и с лосиона на Акне Аут. Използвам овлажняващ крем или матиращ на Нивеа.

Biskfitka
07-26-2011, 21:57
Имам ексфолираща,пилинг и 3-минутна маска на Регал,както и дневен,нощен ( и двата с мед) крем и за около очите.Ползвах ги няколко месеца,не са лоши,доволна съм.И сега си ги ползвам де,но по-рядко,по-често си правя маската с пяна за бръснене и сода,мия си лицето със сапун Dove и когато трябва си слагам крем Здраве.Грима си трия с тоалетно мляко,по-възможност краставично.
Преди имах тоник на Лореал и бях доволна ,сега не знам защо не ползвам тоник ;д Какъв всъщност трябва да е ефекта му? ;д