PDA

View Full Version : какво да правия подяволите?!



panteragirl
07-26-2011, 13:57
вище сега с гаджето ми почти живеем заедно спия във тях и постояно сме заедно..но напоследак е много нервен..аз се държа добре но понякога не издържам и аз се нервирам което го провокира да побеснява става блъска и чупи всичко..но не ми е посягал и не мислия че би го направил.Но проблема е че е адцки нервен и всичко се излиза върхо мен какво да правия?!

Done
07-26-2011, 14:00
високо ниво на тестостерон :D
а ти си леко неграмотна.

panteragirl
07-26-2011, 14:01
не съм неграмотна просто пиша бързо защото той е в другата стая и да не ме хване

dream1707
07-26-2011, 14:09
не съм неграмотна просто пиша бързо защото той е в другата стая и да не ме хване

То винаги има оправдание за неграмотността ;)

Поговорете, може да има някакъв проблем или нещо подобно, което го кара да се нервира .. Да е подложен на стрес в работата или нещо такова :)

Done
07-26-2011, 14:12
щом е в другата стая, я го извикай да си поговорим... а ти през това време хващай буквара

panteragirl
07-26-2011, 14:15
трябва ли да се заяждаш ;)

Done
07-26-2011, 14:16
трябва ли да се заяждаш ;)
не, но ми е по-приятно да го правя.

Done
07-26-2011, 14:19
^ С тая разлика, че т'ва с буквара е по-протъркано от кецовете ми.
Извода какъв е ?
Или да си смениш кецовете, или тя да хваща " Война и Мир ".
Вие си се разбирайте.

Adynamia
07-26-2011, 14:25
Темата на момичето стана на нищо. :?

към авторката:
Поговори с него за проблемите му. Какво му има, какво му няма. Така ще разбереш.

Done
07-26-2011, 14:26
ИзводЪТ е, че кецовете ми са ебати пичовете.да, важно е членЪТ да е пълен. Не знам за кецовете, но ти защо си такава джанка ?

SmilezZz
07-26-2011, 14:27
Поговорете си. Най-вероятно е да си има куп проблеми на главата и да не знае как да се справи. Или просто го мъчат.

Done
07-26-2011, 14:36
ИзводЪТ е, че кецовете ми са ебати пичовете.да, важно е членЪТ да е пълен. Не знам за кецовете, но ти защо си такава джанка ?

Това, човек да се прави на прекалено компетентен, не е хубаво просто.
Граничи с голяма доза простота. А джанките пък са нещо доста хубаво.
Простотата ( англ. - simplicity ) е едно от качествата които красят човека, според мен.
А джанките асоциирам с кисели недорасли сливи. И не съм казал, че са лошо нещо, а просто оставят неприятен вкус в устата.

elizabethg
07-26-2011, 14:45
Много сте тъпи,честно.За толкова ли интересни се имате,като винаги правите забележка за този правопис???Момичето иска съвет,а не критики за шибания правопис!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


По темата:Ако го обичаш,подкрепяй го и му помагай да се справи с неврозата.Ако мислиш,че ще можеш и без него,просто го зарежи...Да си се нерви сам.

Hayden
07-26-2011, 20:18
ИзводЪТ е, че кецовете ми са ебати пичовете.да, важно е членЪТ да е пълен. Не знам за кецовете, но ти защо си такава джанка ?

Това, човек да се прави на прекалено компетентен, не е хубаво просто.
Граничи с голяма доза простота. А джанките пък са нещо доста хубаво.
Простотата ( англ. - simplicity ) е едно от качествата които красят човека, според мен.
А джанките асоциирам с кисели недорасли сливи. И не съм казал, че са лошо нещо, а просто оставят неприятен вкус в устата.


що винаги трябва да има умници да съсипват темите ... :X и гот а куесчън фор ю диър ... опитвал ли си зряла джанка или ги ядеш докато не са се показали от цвета на дръвчето :-D

По темата: извинявай за спама , както казаха поговори с момчето щом живеете двамата казвам живеете, защото така изглежда, нищо че не си се нанесла окончателно :) кажи му, как се чустваш от неговото постоянно нервно състояние и поговорете за решението пък и нищо не пречи като се видите да се поотпуснете с по един масаж например разходки правете по често разсейваи го и го накарай да се отпусне ;]

blaaablaaablaaa
07-26-2011, 20:28
Към авторката: хвани го за рcчичка, заведи го на някое уединено място (в приятна обстановка) и му кажи директно как се чувстваш. Заедно сте от доста време и, според мен, той би се вслушал в думите ти. Освен това, което ти препоръчах, когато е ядосан или нервен, просто отиди до него и му покажи, че си до него и го подкрепяш (направи нещо, за да го успокоиш). Надявам се, че съм помогнал. Или... просто го доведи и му покажи чата :) .

sladkish_14
07-26-2011, 20:32
Не ти е посягал и мислиш, че няма да го направи?
Почакай още малко...
Изобщо, рядко отговарям на такива теми по друг начин, според мене има 2 етапа; 1 - говорите, 2 - разделяте се. Не се опитвай да търпиш нещо от сега с извинението, че още не се е случило.

Vilsy
07-26-2011, 20:35
Както те посьветваха преди мен-поговорете,в една врьзка комуникацията е много важна,а щом и живеете заедно...Само кьдето мен лично ми привлече вниманието,че чупи и хвьрля-не допускай това да го има и в бьдеще..