PDA

View Full Version : Жените ''дървета"



BeFree
07-26-2011, 14:20
Какво мислите за жените, които не взимат голямо участие в секса, които не показват никакви чувства по време на половия акт? Какво според Вас представляват тези жени? Какво мислите за тях и има ли въобще оправия с такъв тип жени? Споделете мнението си. И БЕЗ КОНФРОНТАЦИИ МЕЖДУ ДВАТА ПОЛА МОЛЯ! :)

NomNomNom
07-26-2011, 14:39
Така им харесва, какъв е проблема ?
В началото , като нямах много опит и супер много се притеснявах, че каквото и да направя - ще е грешно.
Има пък някои , които не обичат да са много активни , пак си е до предпочитания.

SisiStrange
07-26-2011, 14:42
Според мен това го има само при неопитните момичета, които съвсем наскоро са започнали да правят секс. Лека полека човек се отпуска.

Adda
07-26-2011, 14:43
Има разлика между това да не взимаш участие, т.е. да не си много деен и да непоказваш никакви чувства. Може така да са се напаснали партньорите, че мъжа да е по-активен (или обратното) или може мъжа да държи контрола да в него. Има много варианти, но ако показваш,че ти е яко, като го изразява по някакъв начин, не задължително физическа активност, не виждам какво страшно има. Страшното мисля, че е когато дори не искаш да погледнеш партньора си и си стоиш безизразно в чакане всичко да свърши. Тези момичета не ги разбирам (не вярвам да има такива момчета). Може би са асексуални просто.

BeFree
07-26-2011, 14:51
Така им харесва, какъв е проблема ?
В началото , като нямах много опит и супер много се притеснявах, че каквото и да направя - ще е грешно.
Има пък някои , които не обичат да са много активни , пак си е до предпочитания.
Проблем няма ! Просто споделете какво мислите. :)

HeavenSent
07-26-2011, 15:36
Никога не съм разбирала какво се има предвид под "дърво в леглото". Понякога се притеснявам, че може би изглеждам така, защото не обичам да съм активната, неприятно ми е, когато аз съм отгоре. От друга страна ОБОЖАВАМ секса и изобщо не може да става въпрос за непоказване на чувствата. Обичам интимността с партньора...
Та ако под "дървета" се разбира жена, която наистина просто стои и гледа тавана, според мен тези жени са студени и често фригидни. Не показват чувства, може би защото не усещат нищо. Нека ми е хубаво, а аз да гледам тавана... да, да нема такъв филм.
А ако се разбира моя случай - е, така ми харесва, така го правя. :D Приятелят ми също не се е оплаквал 8)

LightningMcQueen
07-26-2011, 15:50
Според мен това го има само при неопитните момичета, които съвсем наскоро са започнали да правят секс. Лека полека човек се отпуска.

Дърво в живота, дърво в леглото. Не е до опит тва :lol:.

Както автора на темата пише, лошо няма. Тия хипнотизираните са идеални за BDSM изпълнения :D .

07-26-2011, 17:41
Според мен това го има само при неопитните момичета, които съвсем наскоро са започнали да правят секс. Лека полека човек се отпуска.
не. познавам момиче което сега е на 19 води полов живот от 5 години с наистина МНОГО мъже, но продължава да си е дърво. един от многото и партньори беше в наща компания и ми разказа, че тя просто си лежи там като труп, нито показва някакви чувства, нито иска пози да опитват, нито нищо.
аз не мога да го разбера тоя тип момичета.. нищо ли не усещат? как може да получиш оргазъм и да си лежиш и.."ее..се тая" :-o

sladkish_14
07-26-2011, 19:47
Според мен това го има само при неопитните момичета, които съвсем наскоро са започнали да правят секс. Лека полека човек се отпуска.
не. познавам момиче което сега е на 19 води полов живот от 5 години с наистина МНОГО мъже, но продължава да си е дърво. един от многото и партньори беше в наща компания и ми разказа, че тя просто си лежи там като труп, нито показва някакви чувства, нито иска пози да опитват, нито нищо.
аз не мога да го разбера тоя тип момичета.. нищо ли не усещат? как може да получиш оргазъм и да си лежиш и.."ее..се тая" :-o

Момичето може да не получава оргазъм. Това не е като детска игра, тука има - тука няма. Плюс това може да няма чувства, щом се е*е от 13 годишна и е била с много мъже за какви чувства говорим тука? А това за партньора - те момчетата много неща си разказват ти ако ги слушаш..
По темата: Да не показва никакви чувства и просто да не прави нищо са две коренно различни неща. Има и такива хора, какво да ми мнението - никакво. Не всички взимат при сърце секса. Това е.

Done
07-26-2011, 19:53
Дървото си е дърво, но издялка ли се, може да стане нещо наистина красиво. Всичко е в ръцете на дърводелеца.

07-26-2011, 19:55
Дървото си е дърво, но издялка ли се, може да стане нещо наистина красиво. Всичко е в ръцете на дърводелеца.
съгласна съм само до частта 'дървото си е дърво'. колкото и добри дърводелци да го дялкат, си остава дърво.

SisiStrange
07-26-2011, 20:18
Ако има такива жени, които действително винаги лежат безмълвно и след 10 години опит - те са 1 на милион. Считам ги за фригидни.

Мислех, че тук става въпрос за общия случай: момиче, което се притеснява, черви се, ляга с разтворени крака и чака момчето да свърши всичко, срамувайки се да вика или да показва страст. Това се среща в началото при някои момичета (и често при тези, започнали да се плющят много малки). После опита ги ошлайфва. Една моя приятелка, преживяла насилие беше така с първия си приятел. Еми вече не е.


Дървото си е дърво, но издялка ли се, може да стане нещо наистина красиво. Всичко е в ръцете на дърводелеца.
Съгласна съм с това.

LambOfGod
07-26-2011, 20:33
С много малки изключения те не са нито по-слабохарактерни, нито с хронични полови отклонения. Освен от медицинска, обществена или религиозна гледна точка други определения за това кое полово сношение е нормално няма, а това което описваш и според трите изброени е нормално. Не е задължително пък и за този така наречен проблем да е виновна жената.

PhantomAgony
07-26-2011, 21:35
Никога не съм проумявала как е възможно при такова удоволствие да не издадеш поне 1 звук, ебати. Няк'ви лигави притеснения и правене на секс никога не са ми се връзвали - ако една жена не си изразява удоволствието по никакъв начин, то за к'во желание и следователно за к'ъв смисъл от целия секс можем да говорим?! Шантава работа.

07-26-2011, 21:38
Никога не съм проумявала как е възможно при такова удоволствие да не издадеш поне 1 звук, ебати. Няк'ви лигави притеснения и правене на секс никога не са ми се връзвали - ако една жена не си изразява удоволствието по никакъв начин, то за к'во желание и следователно за к'ъв смисъл от целия секс можем да говорим?! Шантава работа.
именно... и като се притесняваш-къде си тръгнал да праиш секс. най-малкото има ли притеснение-няма удоволствие. няма ли удоволствие-няма никъф секс. просто вършиш работата на ръката на момчето...

ubuntureload
07-26-2011, 21:38
В такъв случай ти е по оферта да си купиш надуваема кукла ... по евтино ти излиза!

tinkiwinkidipsi
07-26-2011, 22:09
Дървото си е дърво, но издялка ли се, може да стане нещо наистина красиво. Всичко е в ръцете на дърводелеца.

+1

имала съм двама партньори и с първия наистина бях дърво не си намирах място и така нататъка .. авно не сме си пасвали .. а сегашния ме предразполага да съм освободена и да правя каквото ми се иска .. и съм наистина далеч от дърво :grin:

Greennight
07-26-2011, 22:16
Като цяло не са мой тип.Харесват ми страстни и раздаващи се момичета,въпреки че ако се обичаме бих направил компромис.

littleW
07-26-2011, 22:36
ДЪРВО В ЖИВОТА, ДЪРВО В ЛЕГЛОТО. :D ..имаа такиваа момичетаа ии никой няма право да ги вини.. такива са сии.. но ако имат свястно момче до себе сии ще е много по отпусната и ще е по добре.. ;d :)

NightGuardian
07-27-2011, 00:44
ако ми е приятелка не бих я оставил заради това, има време за всичко , но ако за една нощ ще остана разочарован :?

07-27-2011, 07:30
В такъв случай ти е по оферта да си купиш надуваема кукла ... по евтино ти излиза! :D :D :D

fenkaaa
07-27-2011, 08:22
Аз нямам тези проблеми в леглото :D Действам си,викам си .. пък да ми е кеф :grin:

Иначе за момичетата "дървета" не знам.. не е до опит според мен.. просто не всички могат да се отпуснат ;)

naQkataRaota
07-27-2011, 08:30
Липса на въображение и желание

Хич не ми е яко с такава: чувствам се като некрофил или все едно против волята й

Taam
07-27-2011, 08:49
Абе вие хубаво плюете по жените "дървета" ..., а мъжете "дървета" колко прецакват цялата работа, просто не е истина. 8-)
Случи ми се два пъти- и двамата имаха поне две мацки като опит, а в живота си бяха най-отпуснатите хора на света. Така че едното не е гаранция за другото.
Но в началото сигурно почти всички женски сме се притеснявали - то си е напрежение. Особено ако няма кой да те насочва и след края и двамата се гледате като диви свине в кооперативна царевица. Не е мечтаното изживяване от фокс-лайф сериалите, нем. :?

mrazqkindergarten
07-27-2011, 09:19
Мм.. може да е от притеснение, от липса на опит.. Кво те бърка тва теб, авторе (предполагам, че си момче)?Всеки да прави секс както може и както му е хубаво. :D

MojoJojo88
07-27-2011, 09:44
Какво мислите за жените, които не взимат голямо участие в секса, които не показват никакви чувства по време на половия акт? Какво според Вас представляват тези жени? Какво мислите за тях и има ли въобще оправия с такъв тип жени? Споделете мнението си. И БЕЗ КОНФРОНТАЦИИ МЕЖДУ ДВАТА ПОЛА МОЛЯ! :)
Ми, или са фригидни, или този, който работи по тях е дърво.
Значи, ако една жена по принцип е сексуално активна и получава удоволствие по време на секс, в конкретна ситуация ако се държи като дърво-просто е*ачът е кофти и не я задоволява. А ако почне да имитира удоволствие, после пак ще е виновна тя, защото не се е наслаждавала истински.
Обаче, ако по принцип е такава-за мен това е единствено признак на фригидност.

BloodRunsCold
07-27-2011, 09:44
Аз предпочитам по-шумните и по-хард ориентираните :P

imaginemoi
07-27-2011, 10:31
Добре нека момчетата да споделят какво очакват от момичетата в леглото....

Ronnan
07-27-2011, 10:51
Имам позната която не изпитва и никога не е изпитвала удоволствие от секса. По нейните думи, тя не знае какво е да се възбудиш. За нея секса е чисто механично действие което, поне от нейна гледна точка, е напълно безмислено, ако не е с цел зачатие. Това обаче не пречи да е женена, с деца, и да обича семейството си. Та мисълта ми беше че сигурно е, както казахте "дърво" в леглото, но това не и е попречила да се влюби и да създаде здраво семейство.

fenasf
07-27-2011, 15:07
Еми не ми харесват, какво да кажа за тях...за жалост ги има

Предполагам и тая тема скоро ще бъде заключена от някоя бясна модераторка 8-)

straus
07-27-2011, 16:01
Тия по принцип са си мързеливи във всяко отношение, аз мързеливи жени не обичам :(

SuNsEt
07-27-2011, 16:50
Ако момичето издава много звуци ,обаче не прави някви егати позите и не се извива като каучук ,брои ли се за 'дърво' или не? :-o

07-27-2011, 18:25
Имам позната която не изпитва и никога не е изпитвала удоволствие от секса. По нейните думи, тя не знае какво е да се възбудиш. За нея секса е чисто механично действие което, поне от нейна гледна точка, е напълно безмислено, ако не е с цел зачатие. Това обаче не пречи да е женена, с деца, и да обича семейството си. Та мисълта ми беше че сигурно е, както казахте "дърво" в леглото, но това не и е попречила да се влюби и да създаде здраво семейство.
да се влюбиш и да не получаваш оргазъм са две коренно различни неща.. :)

naQkataRaota
07-27-2011, 22:27
Ако е неопитна/притеснена или не изпитва удоволствие е нормално и ги разбирам. То е все едно да танцуваш без музика

За дървета приемам тези, които на думи и facebook статуси са сексуални мъжемелачки, а в живота след хикса на browser-a не знаят какво да правят, защото партньорите им са същите п*тьовци, неотбиращи от нищо, но с големи претенции

DarkTemplar
07-28-2011, 14:32
За дървета приемам тези, които на думи и facebook статуси са сексуални мъжемелачки, а в живота след хикса на browser-a не знаят какво да правят, защото партньорите им са същите п*тьовци, неотбиращи от нищо, но с големи претенции
А такива има много, особено из нашето общество. Важното е да изглеждаш, не да бъдеш...

Подобни прекалено сдържани женски хич не са ми по вкуса. В основата на секса е взаимното удоволствие, а те просто не показват тяхната част от него. Добре, че съм попадал на такива сравнително рядко.

Иначе тоя проблем има поне няколко аспекта, повечето от които вече са засегнати в предишните коментари.

Shia
07-28-2011, 16:36
Ами то главно,наистина мъжете вършат голяма част от целия секс и на жените им остава да изпитват удоволствие:
-чрез звуци:пъшкания,охкания
-да съумяват да го целунат,докосват.
Има пози дето няма как да си много активна.
Да отказваш примерно да си отгоре може да си дърво,че не искаш и ти малко да се потрудиш.

Zaharinka
07-29-2011, 09:24
Някои са си по-слабо сексуални по природа може би.

tosheccc
07-29-2011, 11:54
Някои жени са си просто такива.. Имах една приятелка, която ме кефише много, но в секса беше ад.. Нито свирки, нито пъшкаше, нито шаваше.. Ляга, отваря краката, а ти седиш и я местиш, нагласяш.. Абе просто лягаше и аз си правих каквото исках.. 1,2,3 пъти и накрая ми писна и и казах, че така няма да се разберем... Или ще бъде тигрица и ще кипи от страст.. или да си търси някой "дървар" .. :)

07-29-2011, 11:58
имах един приятел, който секи ден се оплакваше, че се чувствал като некрофил..чак сега разбрах за какво ми е говорел :D :D :D

Zaharinka
07-29-2011, 12:04
А има и такива мъже такааа,че не са само такива жени 8-)

marilyn
08-01-2011, 19:27
Според мен секса е взаимно отдаване на удоволствието, момент в който трябва да се отпуснеш изцяло и да забравиш всичко. Ако единият е "дърво" (без значение мъжа или жената) става скучно.

Phreak
08-02-2011, 08:36
На мен ли4но няма да ми е приятно ако гаджето ми е дърво, но това е мое мнение !

FleurDeLys
08-02-2011, 10:33
Все едно ....която както си поиска.Що за въпрос между другото