PDA

View Full Version : Бретон



Yassena
07-26-2011, 14:44
ПОМОЩ !!! Пуснах си бретон , ама не мога да намеря някоя наистина ЯКА прическа , , но в Vbox , не намерих нищо :? , така , че МНОГО моля, помощ !!! :oops: :smt017

malka_sladkka
07-26-2011, 16:14
Потърси в youtube, така не можем да ти помогнем само като казваш, че си си пуснала бретон. Аз даже не разбрах дълъг ли е с косата или си го отрязала, и ако да крив ли е прав ли е? Косата ти дълга ли е, къса ли е? Права, къдрава, чуплива?

И ако може да не пускаш по 100 теми за косата си! Има 2 теми на тая страница за косата ;)

mine
07-26-2011, 17:35
ама не мога да намеря някоя наистина ЯКА прическа , , но в Vbox , не намерих нищо

Интересно :D

malka_sladkka
07-26-2011, 17:36
ама не мога да намеря някоя наистина ЯКА прическа , , но в Vbox , не намерих нищо

Интересно :D

и аз сега обърнах внимание кво точно е написано :lol: ама и правописа е №1 :lol:

mine
07-26-2011, 17:37
ама не мога да намеря някоя наистина ЯКА прическа , , но в Vbox , не намерих нищо

Интересно :D

и аз сега обърнах внимание кво точно е написано :lol: ама и правописа е №1 :lol:

Аз го прочетох 2-3 пъти за да намеря смисъл в казаното 8-)

malka_sladkka
07-26-2011, 17:40
ама не мога да намеря някоя наистина ЯКА прическа , , но в Vbox , не намерих нищо

Интересно :D

и аз сега обърнах внимание кво точно е написано :lol: ама и правописа е №1 :lol:

Аз го прочетох 2-3 пъти за да намеря смисъл в казаното 8-)

Да ти кажа и аз няколко пъти го прочетох одеве :lol:

SmilezZz
07-27-2011, 09:00
http://www.youtube.com/results?search_query=hairstyles&aq=f

И все пак няма да е лошо,ако кажеш колко ти е дълъг бретона. Каква ти е косата и тем подобни.