PDA

View Full Version : Има ли шанс да съм бременна ...



Buubka
07-26-2011, 15:12
Здравейте сигурно ви е писнало от такива теми .. Но аз наистина съм объркана.И така в момента съм в Гърция преди около месец дойдох да гостувам на баба и леля.Преди да замина с приятелят ми правихме секс с кондом разбира се.Но той се скъса докато бях активна.. приятелят ми твърди че не е свършвал това някак си ни успокоява НО онази течност ... а доколкото до овулацията тя настъпва на 8 число а аз точно на тази дата пътувах за Гърция половият акт беше на 5-6 на някоя от двете дати.Трябваше да ми дойде вчера демек на 25-ти но още не ми е дошло .. тест няма как да си купя не знам езика пък не искам да казвам на леля на 16 съм.Какво мислите вие има ли някакъв шанс да съм бременна .. а пък може и да е от другия климат не знам не знам ..
МОЛЯ БЕЗ ОБИДИ И УНИЖЕНИЕ!

NarutoShippuuden
07-26-2011, 15:19
Еми има 50 процента вероятност да си бременна ако не си хубаво, ако си честито и да черпиш :P

Adda
07-26-2011, 15:21
Изчакай още два-три дни спокойно! :) Според мен шанса не е голям

HeavenSent
07-26-2011, 15:40
Да, има шанс.

Buubka
07-26-2011, 15:43
Хора МОЛЯ ВИ САМО НЕ СЕ БАЗИКАЙТЕ ИСКАМ СЕРИОЗНИ ОТГОВОРИ БЛАГОДАРЯ !

SeXyMaCka
07-26-2011, 15:45
Щом той не е свършвал и ти не си била в овулация, шанса да си забременяла от тази предеякулационна течност е минимален. А за това, че ти закъснява може да от притеснение, смяна на климата и надморска височина, както и от ред други причини, така че не се шашкай толкова много.

NomNomNom
07-26-2011, 15:45
Според мен е от смяната на климата , спокойно.
И да си бременна, имаш 3 месеца да направиш аборт, до тогава дано си се прибрала.

HeavenSent
07-26-2011, 15:45
:-o Че кой се бъзика?! Мисля, че и трите отговора са напълно сериозни. Виж, вече ако ти искаш да чуеш друго ... е няма как, защото колкото и малък - шанс ИМА.

ThisIsMe
07-26-2011, 15:54
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!

naksdy
07-26-2011, 16:31
Ако знаеш аптека там, може да ти напиша какво да кажеш, за да ти дадат тест за бременност. Но се убеди че аптекарката няма да е първа приятелка с леля ти :)

MojoJojo88
07-26-2011, 17:22
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!
Ми тя си е написала кога й е овулацията бе....
Не че няма шанс, но според мен е от климата.

07-26-2011, 17:32
Хора МОЛЯ ВИ САМО НЕ СЕ БАЗИКАЙТЕ ИСКАМ СЕРИОЗНИ ОТГОВОРИ БЛАГОДАРЯ !
не видях някой да се бъзика. има шанс да си бременна, но докато не си направиш тест няма как да разбереш със сигурност...

ThisIsMe
07-26-2011, 17:42
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!
Ми тя си е написала кога й е овулацията бе....
Не че няма шанс, но според мен е от климата.

Не разчитам на подобни несигурни данни,бе.Да ти кажа бе,липсва продължителност на МЦ и дата на последна редовна менструация.Как да бъда сигурна,че авторката правилно е изчислила овулация?Ако беше така,нямаше да пусне тема.Я,по-логично!Както и да е.Вече я изчислих на лично.
При точен МЦ,авторката не е бременна.

sladkish_14
07-26-2011, 19:37
Добре защо толкова бързате? Закъснее ви едва ден и вие почвате с паниката. Трай си малко, почакай! Сега тука ще се изхабят на думи 100 човека и утре ще цъфнеш с 'ми дойде ми'.
Като си толкова на зор иди си вземи тест за бременност и виж дали е станал гаф. Ако приятелят ти не е 'детско дупе' и знае какво прави, значи можеш да му вярваш.. Ако ли е 'детско дупе' тогава разбирам тревогата ти.
Научете се да правите секс само с хора, на които имате доверие. Секса не е само част от връзката, а и друга отделна от всичко останало и тя също се гради с голямо доверие.

dream1707
07-26-2011, 21:57
Шанса е минимален, щом той не е свършил в теб .... Има го, но все пак :)
А закъсняването на цикъла може да се дължи на притеснението ти относно това или на промяната в клипата. Успокой се, вероятно не си бременна :)

07-26-2011, 21:59
няма минимален и максимален шанс. по същата причина няма и малко бременна и много бременна. шанса винаги е 50 на 50. но ако наистина овулацията ти не е била тогава, когато си си мислела, че е , значи няма шанс.

Beer
07-26-2011, 23:30
Абе какъв 50% шанс да е бременна?! По нейни думи не е била в овулация по думи на момчето не е свършвал вътре, а да забременееш от предеякулационна течност е много малко вероятно! Така че пии 1 вода и продължавай да дишаш.

Buubka
07-26-2011, 23:53
Добре защо толкова бързате? Закъснее ви едва ден и вие почвате с паниката. Трай си малко, почакай! Сега тука ще се изхабят на думи 100 човека и утре ще цъфнеш с 'ми дойде ми'.
Като си толкова на зор иди си вземи тест за бременност и виж дали е станал гаф. Ако приятелят ти не е 'детско дупе' и знае какво прави, значи можеш да му вярваш.. Ако ли е 'детско дупе' тогава разбирам тревогата ти.
Научете се да правите секс само с хора, на които имате доверие. Секса не е само част от връзката, а и друга отделна от всичко останало и тя също се гради с голямо доверие.

Явно не си прочела темата ми до край.А на теб случвало ли ти се е да прави секс и кондома да се скъса явно не. Колкото до секса с доверие ДА ИМАМ МУ ДОВЕРИЕ.

07-27-2011, 07:26
Абе какъв 50% шанс да е бременна?! По нейни думи не е била в овулация по думи на момчето не е свършвал вътре, а да забременееш от предеякулационна течност е много малко вероятно! Така че пии 1 вода и продължавай да дишаш.
по нейни думи е била в овулация на 8ми. и не е 'много малко вероятно' да се забременее от предякулационна течност.

MojoJojo88
07-27-2011, 08:42
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!
Ми тя си е написала кога й е овулацията бе....
Не че няма шанс, но според мен е от климата.

Не разчитам на подобни несигурни данни,бе.Да ти кажа бе,липсва продължителност на МЦ и дата на последна редовна менструация.Как да бъда сигурна,че авторката правилно е изчислила овулация?Ако беше така,нямаше да пусне тема.Я,по-логично!Както и да е.Вече я изчислих на лично.
При точен МЦ,авторката не е бременна.
Направо се чудя, как останалата част от форума живее без твоите изчисления...
Мамка му, сигурно сме много тъпи, а ти си единственото същество, което знае как се изчислява овулация.... :shock:
theeye770 тя е правила секс на 5-6ти, а не на 8ми, когато е била в овулация.

07-27-2011, 09:54
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!
Ми тя си е написала кога й е овулацията бе....
Не че няма шанс, но според мен е от климата.

Не разчитам на подобни несигурни данни,бе.Да ти кажа бе,липсва продължителност на МЦ и дата на последна редовна менструация.Как да бъда сигурна,че авторката правилно е изчислила овулация?Ако беше така,нямаше да пусне тема.Я,по-логично!Както и да е.Вече я изчислих на лично.
При точен МЦ,авторката не е бременна.
Направо се чудя, как останалата част от форума живее без твоите изчисления...
Мамка му, сигурно сме много тъпи, а ти си единственото същество, което знае как се изчислява овулация.... :shock:
theeye770 тя е правила секс на 5-6ти, а не на 8ми, когато е била в овулация.
принципно и 1-2 дена преди овулация е опасно...

MojoJojo88
07-27-2011, 10:01
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!
Ми тя си е написала кога й е овулацията бе....
Не че няма шанс, но според мен е от климата.

Не разчитам на подобни несигурни данни,бе.Да ти кажа бе,липсва продължителност на МЦ и дата на последна редовна менструация.Как да бъда сигурна,че авторката правилно е изчислила овулация?Ако беше така,нямаше да пусне тема.Я,по-логично!Както и да е.Вече я изчислих на лично.
При точен МЦ,авторката не е бременна.
Направо се чудя, как останалата част от форума живее без твоите изчисления...
Мамка му, сигурно сме много тъпи, а ти си единственото същество, което знае как се изчислява овулация.... :shock:
theeye770 тя е правила секс на 5-6ти, а не на 8ми, когато е била в овулация.
принципно и 1-2 дена преди овулация е опасно...
Мда, обаче някои хора се вманиачават по частните случаи.
Имам предвид, че шанса да забременееш, без да си в овулация и да е само от предеякулационна течност е 1:100000000000000.... То понякога е трудно и при директно свършване в теб, когато си в овулация да забременееш, какво остава за преди/след това без сперма...
Както казах, хората много се вманиачават по частните случаи и почват да се филмират.

07-27-2011, 10:10
добре това не са частни случаи... и особено при 15-16 годишни момичета не е трудно. трудно е вече 29-30 и нататъка..

MojoJojo88
07-27-2011, 10:12
добре това не са частни случаи... и особено при 15-16 годишни момичета не е трудно. трудно е вече 29-30 и нататъка..

:D :D :D Ок
По твоята логика, трябва да съм родила около 500 пъти вече...

07-27-2011, 10:19
добре това не са частни случаи... и особено при 15-16 годишни момичета не е трудно. трудно е вече 29-30 и нататъка..

:D :D :D Ок
По твоята логика, трябва да съм родила около 500 пъти вече...
това, че си късметлийка не означава, че всичко останали сме също така ...
ето давам ти пример от личен опит-на 11ти март трябваше да ми е овулацията, направих го на 10ти с приятеля ми без презерватив, той не свърши в мен и свърши може би 1 минута след като го беше извадил. 2 седмици по-късно ми излезе положителен тест.
пример с най-добрата ми приятелка. пак по същия начин 1 ден преди овулация, само че при тях презерватива се скъса, но момчето не беше свършило. след това и закъсня с няколко дена, направи си тест-положителен... след като има такива случаи, значи е възможно и шанса е много повече от 1:10000000...

MojoJojo88
07-27-2011, 10:21
Колко от момичетата, които пускат тук тема дали са бременни се оказват в действителност такива? :-o

07-27-2011, 10:23
Колко от момичетата, които пускат тук тема дали са бременни се оказват в действителност такива? :-o
откъде да знам, питай ги.. а и повечето от тях с го правили 10 дена след овулация примерно..или с презерватив и се шашкат, че сперматозоидите са се трансформирали от другата страна..

ThisIsMe
07-27-2011, 13:45
Кажи дата на последна менструация,продължително т на МЦ (Например 28,30 дни) и дата на рисков полов акт,за да изчисля овулация!
Ми тя си е написала кога й е овулацията бе....
Не че няма шанс, но според мен е от климата.

Не разчитам на подобни несигурни данни,бе.Да ти кажа бе,липсва продължителност на МЦ и дата на последна редовна менструация.Как да бъда сигурна,че авторката правилно е изчислила овулация?Ако беше така,нямаше да пусне тема.Я,по-логично!Както и да е.Вече я изчислих на лично.
При точен МЦ,авторката не е бременна.
Направо се чудя, как останалата част от форума живее без твоите изчисления...
Мамка му, сигурно сме много тъпи, а ти си единственото същество, което знае как се изчислява овулация.... :shock:
theeye770 тя е правила секс на 5-6ти, а не на 8ми, когато е била в овулация.
принципно и 1-2 дена преди овулация е опасно...
Мда, обаче някои хора се вманиачават по частните случаи.
Имам предвид, че шанса да забременееш, без да си в овулация и да е само от предеякулационна течност е 1:100000000000000.... То понякога е трудно и при директно свършване в теб, когато си в овулация да забременееш, какво остава за преди/след това без сперма...
Както казах, хората много се вманиачават по частните случаи и почват да се филмират.


Как се забременява без налична овулация ми е твърде интересно?
За какви шансове изобщо споменавате,щом няма зряла яйцеклетка,която да бъде оплодена?Запознайте се с процеса,преди да определяте нереални проценти!

MojoJojo88
07-27-2011, 13:49
Мда...добреее.
Запозната съм достатъчно.
Шанс има, минимален (като процент от забременели), но има такъв. Има случаи, в които овулацията се измества напред, или назад, има случаи,в които, ако е имало акт часове преди настъпване на овулацията, може да бъде оплодена яйцеклетка.
Има такива случаи, и точно за това казах, че са частни случаи.

ThisIsMe
07-27-2011, 14:32
Мда...добреее.
Запозната съм достатъчно.
Шанс има, минимален (като процент от забременели), но има такъв. Има случаи, в които овулацията се измества напред, или назад, има случаи,в които, ако е имало акт часове преди настъпване на овулацията, може да бъде оплодена яйцеклетка.
Има такива случаи, и точно за това казах, че са частни случаи.

Друг въпрос е,ако момичето няма точен цикъл и съответно коректна овулация.При някои жени овулацията настъпва в различен от обикновения интервал,а това потвърждава гинеколог.Колкото до частен случай:
Бременност е възможна,ако семенна течност попадне във влагалището и престои в маточните тръби,малко след което да настъпи овулация и скоро яйцеклетката да бъде оплодена.Бременността и овулацията вървят ръка за ръка.Без едното,другото е невъзможно.

MojoJojo88
07-27-2011, 14:37
Мда...добреее.
Запозната съм достатъчно.
Шанс има, минимален (като процент от забременели), но има такъв. Има случаи, в които овулацията се измества напред, или назад, има случаи,в които, ако е имало акт часове преди настъпване на овулацията, може да бъде оплодена яйцеклетка.
Има такива случаи, и точно за това казах, че са частни случаи.

Друг въпрос е,ако момичето няма точен цикъл и съответно коректна овулация.При някои жени овулацията настъпва в различен от обикновения интервал,а това потвърждава гинеколог.Колкото до частен случай:
Бременност е възможна,ако семенна течност попадне във влагалището и престои в маточните тръби,малко след което да настъпи овулация и скоро яйцеклетката да бъде оплодена.Бременността и овулацията вървят ръка за ръка.Без едното,другото е невъзможно.
Ето това имах предвид с горния пост и с частните случаи!

ThisIsMe
07-27-2011, 14:49
Мда...добреее.
Запозната съм достатъчно.
Шанс има, минимален (като процент от забременели), но има такъв. Има случаи, в които овулацията се измества напред, или назад, има случаи,в които, ако е имало акт часове преди настъпване на овулацията, може да бъде оплодена яйцеклетка.
Има такива случаи, и точно за това казах, че са частни случаи.

Друг въпрос е,ако момичето няма точен цикъл и съответно коректна овулация.При някои жени овулацията настъпва в различен от обикновения интервал,а това потвърждава гинеколог.Колкото до частен случай:
Бременност е възможна,ако семенна течност попадне във влагалището и престои в маточните тръби,малко след което да настъпи овулация и скоро яйцеклетката да бъде оплодена.Бременността и овулацията вървят ръка за ръка.Без едното,другото е невъзможно.
Ето това имах предвид с горния пост и с частните случаи!

Да,но исках да ти кажа,че отново без овулация,бременност е невъзможна.Дори да става дума за частни случаи.Мисля,че вече се разбрахме.