PDA

View Full Version : бяло течение



dorotty89
07-26-2011, 16:03
здравеите казвам се Фани на 22 имам бяло течение от 12 годишна някаде малко след като ми почна цикала отначало беше малко понатам почна да става повече и стана жълто с мирис ходих веднъж на генеколог и ми казаха че имам губички лекувах ги бялото течение ми беше изчезнало месец след това пак се появи знам че пак трябва да хода на генеколог и пак да се лекувам явно не е станало първия път, но въпроса ми е може ли заради това, че имам гъбички да неизпитвам нищо при полов акт смисал изпитвам оргазам външно от клитора, но точно от половия акт не може ли да е заради гъбичките или съм от тези жени дето не могат да изпитат оргазам при секс може да ми е малко тъп въпроса ама ви моля за някакви мнения мерси предварително

ThisIsMe
07-26-2011, 16:19
Ползвате ли презерватив?
Вагинален оргазъм се достига доста по-трудно ,отколкото клиторен.Не е заради гъбичната инфекция.
Може да отнеме години,за да достигнеш вагинален оргазъм,а може и причината да е в безучастието на партньора ти.

dorotty89
07-28-2011, 12:36
не неползваме презервативи

maya884
07-28-2011, 12:42
Има ли някакви видими следи по които сама можеш да разбереш,че имаш губички

ThisIsMe
07-28-2011, 13:21
не неползваме презервативи

Как може да водите полов живот без презерватив,при положение ,че имаш гъбична инфекция?
Щом не сте се предпазили,следва да се лекувате заедно!
Гъбичната инфекция се предава по полов път,макар при мъжа тя да протича безсимптомно.


maya884
Ти вече пусна тема.Параноя ли те гони с тези гъбички?
Характеризират се с оток или зачервяване в определената област + силен сърбеж,парене и бяло течение.Как по-точно искаш да ти се обясни?

dorotty89
07-28-2011, 14:17
май направих голяма грешка като писах тука някой хора место да дадът мнение говорат без да четат казах че съм ходила на генеколог и той ми каза че имам бяло течение заради гъбички на къв език говоря това е спецялно за maya884 научи се да четеш преди да коментираш много знаеш изкара се че повече знаеш и от генеколог егати исках савет за за нещо което не ми е ясно и вместо някой да ми помогне почват да ме нападат да ще се лекуваме двамата от гъбички въпроса ми беше друг ама само един човек ми отгови нещо по темата

kalpazanka
07-30-2011, 11:36
Има ли някакви видими следи по които сама можеш да разбереш,че имаш губички
Течение с кисела миризма, налепи, оток, сърбеж и прочие.