PDA

View Full Version : не съм сигурна..



echii
07-26-2011, 21:05
какво искам.. :?
ту искам да съм с него ту не..ми егати тъпото дето е това..
всичко е перфектно .. пък аз няква не се знам какво искам..
толкова съм объркана.. ужасно е... :? :(

Luidgie
07-26-2011, 21:07
А какви са ти чувствата към него? Обичаш ли го?

Adda
07-26-2011, 21:09
Ние не можем да ти кажем нито какво искаш, нито какво чувстваш

sapphire5
07-26-2011, 21:09
какво искам.. :?
ту искам да съм с него ту не..ми егати тъпото дето е това..
всичко е перфектно .. пък аз няква не се знам какво искам..
толкова съм объркана.. ужасно е... :? :(

познато чувство.. помисли много добре.

echii
07-26-2011, 21:11
Да! и то много ..и супер много държа на него..но просто на моменти се чувствам объркана.. #-o имам чувството че постоянно греша някъде..и че не съм достатъчно..как да го кажа "добра" за него.. :(

а това отговор за въпроса на Luidgie :D

Luidgie
07-26-2011, 21:12
Това са глупости! Как може да си мислиш, че не си добра за него? Той ти го е намекнал, или ти сама го реши?

TheNewReligion
07-26-2011, 21:12
А какви са ти чувствата към него? Обичаш ли го?
Абе, обича го тя...
Винаги ми е било интересно как така хората не знаят какво искат. Според мен не съществува такова състояние. Просто истинското ти желание бива потискано от външни фактори без да си даваш сметка.
Замисли се хубаво.

echii
07-26-2011, 21:13
какво искам.. :?
ту искам да съм с него ту не..ми егати тъпото дето е това..
всичко е перфектно .. пък аз няква не се знам какво искам..
толкова съм объркана.. ужасно е... :? :(

познато чувство.. помисли много добре.
:-k ;-)

echii
07-26-2011, 21:17
Това са глупости! Как може да си мислиш, че не си добра за него? Той ти го е намекнал, или ти сама го реши?
ми не точно..просто напоследък ..нещата станаха някак си по-различни между нас..караме се по-често (винаги за някви глупости)..и имам чувството че това става заради мен самата..и въпреки че прекарваме по цял ден заедно..имам чувството че един вид сме се отдалечили един от друг..

много е объркано..много..явно трябва да си помисля здраво ..какво е той за мен..и да говоря с него за това.. :-s

Luidgie
07-26-2011, 21:21
Да така е най-добре, а може би това, че сте постоянно заедно, донякъде те обърква.

echii
07-26-2011, 21:23
Да така е най-добре, а може би това, че сте постоянно заедно, донякъде те обърква.
да..има и нещо такова..

надявам се всичко да се оправи..и със сигурност ще стане..ще поговоря с него и съм 100% сигурна че той ще ме разбере..и всичко ще бъде наред... ;-)

echii
07-26-2011, 21:24
Luidgie, много си миличка.. :-)

SlowDownBaby
07-26-2011, 21:26
Знам за какво говориш..и аз съм така на моменти,когато всичко между нас е перфектно виждам колко много го обичам и че искам винаги да е до мен,но когато се скараме и обвинява мен винаги (не направо,но все пак намеква,че е моя вината ) и аз почвам да се чудя дали искам да съм с него .. и после се сещам за моментите в които не мога без него... и седя по средата точно като теб :-o Но аз просто поглеждам назад и виждам кое е повече - ужасните спорове за глупусти както в твоя и моя случай или хубавите моменти,в които найстина се чувстваш желана и обичана.При мен определено е второто и винаги ми помага в такива ситуации :)

Luidgie
07-26-2011, 21:30
Да така е най-добре, а може би това, че сте постоянно заедно, донякъде те обърква.
да..има и нещо такова..

надявам се всичко да се оправи..и със сигурност ще стане..ще поговоря с него и съм 100% сигурна че той ще ме разбере..и всичко ще бъде наред... ;-)
Дано всичко е ок. :wink:

echii
07-26-2011, 21:32
Знам за какво говориш..и аз съм така на моменти,когато всичко между нас е перфектно виждам колко много го обичам и че искам винаги да е до мен,но когато се скараме и обвинява мен винаги (не направо,но все пак намеква,че е моя вината ) и аз почвам да се чудя дали искам да съм с него .. и после се сещам за моментите в които не мога без него... и седя по средата точно като теб :-o Но аз просто поглеждам назад и виждам кое е повече - ужасните спорове за глупусти както в твоя и моя случай или хубавите моменти,в които найстина се чувстваш желана и обичана.При мен определено е второто и винаги ми помага в такива ситуации :)
не бях се замисляла за това..значи аз като се замисля и като погледна реално назад в времето..в повечето случай ..е второто..наистина..и заради това и не само..си заслужава..леле мерси супер много..наистина..сега всичко ще изглежда някак си по-лесно.. :-)

SlowDownBaby
07-26-2011, 21:39
Радвам се,че ти помогнах :)
Пък и честно казано и аз съвсем скоро стигнах до този извод,как да се отърва от тази обърквация,но се справих де.
Айде обичайте се и повече разговори ! ;д

SmilezZz
07-27-2011, 06:59
А има ли я тръпката ? Да не би това да те кара да се чувстваш объркана ? Помисли добре !! Защото нали знаеш: "Човек осъзнава какво е имал,чак когато го загуби". Затова мисли добре. !! Виж дали имаш чувства към него. Абсолютно всичко и след това действай.

Hilary_
07-27-2011, 07:50
Който не знае какво иска в повечето случаи накрая губи!! ;)

blader
07-27-2011, 09:52
http://www.youtube.com/watch?v=IikkV3bVyO0

МАМКА МУ ИСКАМ ТЕ!...
не искам нищо от написаните неща да застава между нас...обичам те повече от всичко и всеки и ще се боря за това което имаме...не само че си достатъчно добра за мен но и си моя идеал за момиче/жена...ако някога е имало проблеми или нещо е липсвало то вината е изцяло моя но след като изяснихме всичко мисля че всичко ще е наред...единственото което искам е да знам че си сигурна в чувствата си и не страдаш защото за мене няма по важно от твоето щастие...
:smt007 :smt008 :mrgreen: :smt057 :smt055 :smt060 :smt050 :smt054
бъди с мен :oops: ...

обади ми се или пиши когато решиш...обичам те...

VaMpiRKaTaaa
07-27-2011, 13:42
Познато чувство.
Искала си го,бил ти е интересен,след като си го получила вече ти безинтересен....Няма да ти развивам теми..само ще ти кажа,че това е както ,когато искаш нов телфон..интересен ти е и го искаш,до като не го купиш и не си поиграеш малко с него,после тръпката минава и искаш нещо ново.

fenasf
07-27-2011, 14:36
Прекрати живота си.

Zarity
07-27-2011, 15:12
Ами ко да правиш...тегли ножа :)

blader
07-27-2011, 21:09
последните 2 мнения са изключително идиотски...
8)

Evterpa
07-28-2011, 08:55
Ако не знаеш за къде си тръгнал, ще стигнеш някъде другаде. 8-)
Претегли хубаво нещата и всичко ще ти се изясни.