PDA

View Full Version : За първи път !



Nooblike
07-26-2011, 22:53
Здравейте, преди да започна искам да кажа, че не искам излишни коментари или подигравки. Сега на темата- с приятелката ми решихме да правим секс и 2-мата сме детствени съответно нямаме много опит и 2-мата сме на по 15 години (не е от голямо значение) та мисълта ми е, че искам да я задоволя максимално както и себе си разбира се но просто незнам какво да правя, също така като за 1-ви път незнам и как да я ""отвора"" предполагам че това няма да е проблем но по нататък.. както казах вече искам да я задоволя максимално и затова искам съвети : ( и също така винаги съм се страхувам от това да не свърша бързо :oops: :-x имам някакво чувство че като го вкарам 10 пъти и ще свърша :( моля ви хора искам съвети за това -- как да я отвора и да я задоволя максимално и за това как да не свърша бързо. И да добавя ако някой знае по възбуждащи пози и така нататък моля ви споделете

Благодаря предварително !

mrazqkindergarten
07-26-2011, 23:50
:? Тва е СТОТНАТА такава тема.. Кво има да я задоволяваш, човек?Като е девствена надали ще изпита удоволствие първия път точно.. Приемете го това, няма как да стане перфектно.. :-o Особено като и двамата сте девствени.. Просто бъди нежен, не бързай, предразположи я, петинга да ви е в повече също няма да е зле.. Кво толко? Ако не стане, ще опитате пак.. Какво пускате теми като уж сте готови не знам ?!? :?

Buubka
07-26-2011, 23:59
:? Тва е СТОТНАТА такава тема.. Кво има да я задоволяваш, човек?Като е девствена надали ще изпита удоволствие първия път точно.. Приемете го това, няма как да стане перфектно.. :-o Особено като и двамата сте девствени.. Просто бъди нежен, не бързай, предразложи я, петинга да ви е в повече също няма да е зле.. Кво толко? Ако не стане, ще опитате пак.. Какво пускате теми като уж сте готови не знам ?!? :?
+1 :) а колкото до свършването ти ДА ще свършиш бързо но това не ти пречи да смените кондома да си починеш 5-10 мин и да продължите.

GregoryHouse
07-27-2011, 00:20
Ти се радвай ако и 10 пъти го вкараш 8-)
Иначе можеш с пръст първо. Не си купувай от кондомите за издържливост, забравих ги кфи бяха...дурекс перформанс, май. Имат лидокаин и може да ти падне патката. А, да. Най-вероятно ще ти падне патката. Ама не се коси. Кажи и да ти го лапне там неща или да ти го помасажира там...щи стане пак 8-) По-ламерско не можах да го обясня сори :lol:

marilyn
08-01-2011, 20:35
Тя като е девствена на дали ще изпита кой знае какво удоволствие от първия път. Просто бъди внимателен и не му мисли много, отдай се на мига. :)

sladkishka95
08-01-2011, 20:52
Не се притеснявай, щом и двамата сте девствени, тя няма да очаква нищо кой знае какво от теб. Опитай се да я предразположиш добре, орална любов и както казаха първо с пръсти.. Успех :)

П.С. Аве хора ДЕВСТВЕН, не ДЕТСТВЕН

Verminaard
08-01-2011, 21:24
Ти се радвай ако и 10 пъти го вкараш 8-)
Иначе можеш с пръст първо. Не си купувай от кондомите за издържливост, забравих ги кфи бяха...дурекс перформанс, май. Имат лидокаин и може да ти падне патката. А, да. Най-вероятно ще ти падне патката. Ама не се коси. Кажи и да ти го лапне там неща или да ти го помасажира там...щи стане пак 8-) По-ламерско не можах да го обясня сори :lol:

Разбра ли,човек? Не си купувай дюрекс,че ще ти падне патката.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SeXyMaCka
08-01-2011, 21:46
За любовната игра, да си нежен и тн вече ти казаха.
Аз да ти кажа една хитринка да не свършиш бързо. Преди секса си бии една чекия и така ще издържиш повечко.

sladkish_14
08-01-2011, 22:00
2-мата сме на по 15 години (не е от голямо значение) ..та незнам и как да я ""отвора""
имам някакво чувство че като го вкарам 10 пъти и ще свърша :(
И да добавя ако някой знае по възбуждащи пози и така нататък моля ви споделете


Абе, като гледам май е от голямо значение, че сте на по 15.
Е, ако го вкараш 10 пъти и свършиш, добре. Ама според мене и на втория ще си готов.
Възбуждащи пози? Мислиш, че има пози, които са по-малко възбуждащи от други?
Моля те, остави момента със секса за по-късно. Първо пораснете малко.
А и друго. Пълно е с такива теми. Както виждаш на всяка втора крачка тема за 'Първи път'. Прочети малко, малко ще са хората, които ще се наемат да обесняват през 10 минути едно и също на различни хора ;)

Phreak
08-02-2011, 08:33
еми според мен я отвори мисионерската но това е мое мнение за да я задоволи6 пове4е наблегни на лубовната игра и за да не свар6и6 барзо преди секса си удари една 4екия
Аиде Успех!

SmilezZz
08-02-2011, 09:19
Наистина - първия път надали тя ще изпита удоволствие. Все пак се притеснява как ще мине,дали ще боли,дали ще има кръв. Как да я отвориш ? Първо: повече любовна игра. Възбуди я. И после давай с пръсти. И не забравяй за презерватива,че да няма после теми "тя дали е бременна".. И най-важното: бъдете спокойно,просто се отдайте на момента. Не мислете предварително и не очаквайте да мине перфектно,за да не се разочаровате после.