PDA

View Full Version : Момчета..



MerincetYy
07-27-2011, 00:57
Всички момчета са еднакви.. обещават едно, а единственото което правят е да те разочароват..

NightGuardian
07-27-2011, 00:59
и вие не отстъпвате и вие и ние си имаме + и - :)

LambOfGod
07-27-2011, 01:01
Обещавам ти 'Млечният път'- казал той. Тя възкликнала "Ооо, аз от години бленувам за него!". На следващият ден той отишъл с едно малко сладко десертче при нея и й казал "Заповядай, любима!", девойката се разсърдила и се почувствала разочарована и пуснала тема в тийнпроблем.

MerincetYy
07-27-2011, 01:05
Уахаха, колко си забавен.. не мога да спра да се смея #-o

SmilezZz
07-27-2011, 06:49
Твърде богат опит ли имаш,че слагаш всички под общ знаменател ? Не мислиш ли,че и ние всъщност разочароваме тях. И двата пола си имат плюсове и минуси,обаче да твърдиш,че "всички момчета са еднакви" е напълно грешно. Пък и не си на 25-30, че така да си се разочаровала от "любовта"..

dontcare
07-27-2011, 07:07
Не са :)

Всеки го разбира по различно време,независимо дали момчето е просто приятел или"гадже" или там каквото е..

Done
07-27-2011, 07:09
Това, че някой ти е напълнил фурната и те е зарязал, не значи че всички сме такива.

P.S: айде лека и много поздрави по село

nepowtorima
07-27-2011, 07:10
Когато на някой не му е удобно веднага - всички са едни и същи.

IseeDEADbodies
07-27-2011, 07:44
Бях забравил колко яко нещо е общия знаменател :grin:

Hilary_
07-27-2011, 07:46
Хора стига с тия знаменатели бе .. разберете, че НЯМА как да познавате всички хора следователно - няма как да заключвате такива обобщения за тях!! ;)

XTREMEFREERIDE
07-27-2011, 07:51
То много хора не си държат на обещанията, ама това не означава, че са лоши. Просто в тази възраст, при всички промени, които настъпват, не можеш да определиш какво имаш възможността да изпълниш и какво не. В даден момент обещаваш нещо, след време обаче много неща се променят. Това не означава, че в 'онзи' момент на обещание не си искал да дадеш всичко от себе си за да го изпълниш. И не значи, че не си дал.

Това, което си написала е толкова елементарно и плоско...

Аз пък си имам едно момченце, което не е "като всички останали". Даже няколко такива приятели си имам. Като се замисля май са повече от няколко даже. Зависи и как ги подбираш, нали знаеш?

IseeDEADbodies
07-27-2011, 07:54
Не количество, а качеството е прогрес.. ;)

w0sh
07-27-2011, 08:00
ръкопляскам на гения ти.

Auriss
07-27-2011, 08:22
ръкопляскам на гения ти.
много сме ,силни сме

MerincetYy
07-27-2011, 08:50
Тва в тоя форум всички сте ебаси и гадовете.. няма една тема, която да не оплюете.Поне не ме оставяте да скучая, като ви чета тъпите коментари.. :)

mrazqkindergarten
07-27-2011, 08:54
Да, напразни обещания дават понякога... А най-любимото ми е "Бих направил всичко за теб" :D и после не си мръдва пръста за нищо дори когато има нужда...

BloodRunsCold
07-27-2011, 09:26
На мен една путка като не си изпълни обещанията??? Трябва ли да казвам сега, че сте еднакви всички? Тя да не е Джин бе.......... или там квото беше... сега напът е едно прекрасно момиче да направи същото? Аз сега да си вадя ли такива изводи? Май си е до човека... това, че попадаш на някви боклуци сигурно по 100 килограма с 50 г мозък не е наш проблем КУЧКО :shock:

Vivid
07-27-2011, 09:32
Каквото повикало - такова се обадило.

BohemianLikeYou
07-27-2011, 09:44
Не се отчайвай заради един идиот! Като не си изпълнява обещанията си намери друг. Има и свестни момчета, не всички са еднакви

bachacho
07-27-2011, 09:56
мммм зависи с кво момче си контактувала :)

на тоя свят има сериозни и несериозни :)

строго индивидуално - зависи от характера, поведението и самия него :)

ако ти се струва сериозен, не бива веднага да си правиш някакви крайни изводи :)

считам, че е редно отново да огледаш ситуацията и нещата :)

не знаеш от какъв храст какъв заек ще ти изскочи :)

успех от мене :-)

Mishoka93
07-27-2011, 11:49
eee da ne vsi4ki mom4eta samo pove4eto sa takiva ama vse pak i nie momi4etata ne sme sveta voda i trqbva da go priznaem :)

magita
07-27-2011, 12:11
Не само момчетата дето не си спазват обещанията... и при много момичета е така! Докато им дойде аклъла в главата да не дават такива...

btw сигурно си на 12 и за това имаш толкова богат опит... keep doing

sasha_90
07-27-2011, 12:18
С каква лекота сложи всички момчета под общ знаменател...Толкова ли опит натрупа до сега,че си толкова категорична?Пак се замисли,дали не твърдиш така,само защото са те наранили.Според мен е такаи затова ти е по-лесно да смяташ всички за еднакви.Е,не е така,грешиш.Скоро,след като срещнеш друг,ще се убедиш,че сега грешиш.

ntL
07-27-2011, 12:27
Общия знаменател съществува, но никой няма право да поставя другия под него.
Има някакви закономерности, които се случват еди кога си, но не можеш да знаеш какво ще ти се случи утре.
Замисляйте се преди да пускате теми.

Успех. Дано да ГО намериш. :)

againstyou
07-27-2011, 13:01
Да, напразни обещания дават понякога... А най-любимото ми е "Бих направил всичко за теб" :D и после не си мръдва пръста за нищо дори когато има нужда...
Хах да,или пък "никога няма да те оставя".

IseeDEADbodies
07-28-2011, 12:08
Тва в тоя форум всички сте ебаси и гадовете.. няма една тема, която да не оплюете.Поне не ме оставяте да скучая, като ви чета тъпите коментари.. :)

Поне не ни оставяй да скучаем като ти четем тъпите теми :(

schhhhhhh
07-28-2011, 12:18
Глупаво е да казваш, че всички са еднакви, защото вероятно не са. Сега, тва, че всички ТВОИ са били еднакви е друг въпрос.
Едно ще ти кажа - наспи се добре, недей да плачеш, горе главата и да не ти пука :)

Zarity
07-28-2011, 13:06
Айде стига сте слагали мъжете или жените под общ знаменател,само щото 1-2 представители на пола са ви прецакали. Зимай са стягай.

peace95
07-28-2011, 13:09
мен пък много ме кефят момчетата ;) и не забравяй , че винаги има друг избор - например и жените може да ти харесат

fenkaaa
07-28-2011, 13:47
Не всички ;)

autumn666
07-28-2011, 14:54
Аз пък си имам едно момченце, което не е "като всички останали". Даже няколко такива приятели си имам. Като се замисля май са повече от няколко даже. Зависи и как ги подбираш, нали знаеш?
+10000 !!!

Тва че ти си попаднала на някви к*рвари не означава, че всички момчета са такива. Както има и момичета к*рви, така има и момчета от същия вид. Но така и има съвсем нормални, "добрички" момчета и момичета, на които наистина може да разчиташ.
А ся разбери, че всичко е индивидуално и си е до човек. И спри да слагаш под общ знаменател.
Ама като гледам май тва ти е навик: "Всички момчета са еднакви!!", "ВСИЧКИ в тоя форум сте гадове!!" :razz:

NFW`
07-28-2011, 14:59
Това, че някой ти е напълнил фурната и те е зарязал, не значи че всички сме такива.

P.S: айде лека и много поздрави по село

По беглите впечатления, които можах да събера, май и аз бих направил същото, а по принцип не съм такъв човек.

Само дето бих го направил по-качествено.

Done
07-28-2011, 15:23
Това, че някой ти е напълнил фурната и те е зарязал, не значи че всички сме такива.

P.S: айде лека и много поздрави по село

По беглите впечатления, които можах да събера, май и аз бих направил същото, а по принцип не съм такъв човек.

Само дето бих го направил по-качествено.щом се е стигнало до тема, бих казал че относително добре се е справил пича...

P.S : видя ли кво става кат дърпаш пуделите за опашката... :D

MerincetYy
07-28-2011, 15:35
Не мога да разбера,защо всички се правите,че не виждате реалността..или просто живеете в един собствен свят!Аз не казвам,че жените са идеални..мн зависи от човека.Но я се замислете колко често сте чували за разбито мъжко сърце и за женско..Мисля че това е доста показателно..!Аз не казвам че имам мн голям опит..но съм ходила както с момчета на моята възраст така и с по-големи...И НА КРАЯ КАКВО..ВС СА ЕДНАКВИ..държат се с теб добре и те търсят докато си им изгодна...

Done
07-28-2011, 15:42
Не си ли се замисляла, че може ти да не ставаш, щом ТЕБ сменяват толкова често ?!

BrutalPrincess
07-28-2011, 15:44
НЕ познаваш всички,за да ги сложиш под общ знаменател ; )
ВСЕКИ е различен ; )

autumn666
07-28-2011, 16:13
Не си ли се замисляла, че може ти да не ставаш, щом ТЕБ сменяват толкова често ?!
Наистина, замисляла ли си се?

С теб може да е така, аз пък съм била както и с момчета на моята възраст така и с по-големи, както и с по-малки от мен даже, и винаги съм имала дълги, хармонични връзки.
Изключение прави само бившият ми, който се водеше един женкар, който не знаеше какво иска. Не че ми е изневерявал или нещо, в началото всичко си беше наред, но после имахме проблеми и се разделихме, няма да обяснявам и да спамя.
Въпроса е, че всеки в живота си попада на такива екземпляри. Ето, и аз съм го преживявала, но да съм тръгнала да казвам, че всички момчета са такива?
В момента с приятеля ми сме заедно от много време и връзката ни за мен е идеална. Минали сме през много за да сме заедно и мога да ти кажа, че съм убедена, че той никога не би ме зарязал без основателна причина.
Кво слагаш под общ знаменател, да не би да познаваш всички момчета на света? Аз познавам достатъчно, за да ти кажа, че всички са различни, то си е до човек. Тва че ти си попаднала на такива не е наш проблем.

MerincetYy
07-28-2011, 16:25
Не мога само едно да разбера като не е ваш проблема защо пишите.. аз не съм карала никой да ми пише коментар..а като не е ВАШ проблема и като не ви интересува просто не пишете.. :D Жалкото е ,че сте толкова заблудени..идеални мъже и връзки :-D ..е нямало,няма и няма да има... :D Сигурно звуча гадно,но го приемете колкото по-рано толкова по-добре :)

Priceless
07-28-2011, 16:27
Ами по принцип нито една от темите тука не е НАШ проблем.

И не мисля да приемам нещо, с което не съм съгласна. Явно нямаш какво да предложиш.

tani4ka1994
07-28-2011, 16:29
Не са :)
Всеки го разбира по различно време,независимо дали момчето е просто приятел или"гадже" или там каквото е..


Хора стига с тия знаменатели бе .. разберете, че НЯМА как да познавате всички хора следователно - няма как да заключвате такива обобщения за тях!! ;)



Тва че ти си попаднала на някви к*рвари не означава, че всички момчета са такива. Както има и момичета к*рви, така има и момчета от същия вид. Но така и има съвсем нормални, "добрички" момчета и момичета, на които наистина може да разчиташ.
А ся разбери, че всичко е индивидуално и си е до човек. И спри да слагаш под общ знаменател.


Не си ли се замисляла, че може ти да не ставаш, щом ТЕБ сменяват толкова често ?!


Много точно казано ;)
Сега ще ти кажа и аз нещо.
Не знам на колко си години но разсъждаваш като малко детенце. Как така всички момчета са еднакви? Първо, не е възможно всеки от един пол да е същия, само защото са от един пол. То си звучи смешно.
Все едно аз и ти да сме еднакви, защото и двете да сме момичета. Всеки човек си разсъждава различно , не го ли разбираш, както казаха преди мене, то си е до човек! Живееш в някакъв филм момиченце заблудената си ТИ не ние! Ако е писано на всяко момче да заебава момичетата, тогава как си родена ти? Как има майки и бащи, как хората се женят или имат връзки с години? Ще ти прозвучи банално но - нарича се любов, тя крепи връзките момиченце и може би ти никога не си я изпитвала защото не си попадала на точните хора. Или пък точно обратното, както Done каза, може би тва всичко е защото ТИ не си достатъчно добра и за тва всички те заебават теб ! Яко си се филмирала ,живей си живота и спри да стигаш до грешни изводии ;]
Cya :-)

someonerandom
07-28-2011, 16:38
Ако видя още една тема "Всички момичета/момчета са еднакви",съвсем сериозно ще помисля дали да не си заблъскам главата в ръба на бюрото...

rork
07-28-2011, 18:10
не всички сме еднакви просто не си попаднала на точният човек :)

NFW`
07-28-2011, 18:13
И НА КРАЯ КАКВО..ВС СА ЕДНАКВИ..държат се с теб добре и те търсят докато си им изгодна...

Абе да, всъщност, права си, всички сме еднакви.

Като се замисля, може да си ми и изгодна.

Давай направо да завъртим нещо? Така и така знаеш, че все някога ще се стигне дотам.

musicinmyveins
07-28-2011, 18:13
:D :D :D :D :D Жалкото е,че главно неусъзнати момичета пускат теми как всички сме прасета,хиени,гадове,курва и,пишлигари,недорасли и к'во ли още не....Ще запозная с 1 факт,който чух от един близък приятел (жена явно на доста по високо интелектуално ниво от тебе).Докато търсиш перфектния ще си седиш сама.Перфектен съществува обаче за всеки човек строго индивидуално.Например:Ти харесваш висок,рус,сини очи,рошава коса и тем подобни (само пример).Стигаш до характер:Харесваш мили,усмихнати момчета,които биха направили всичко за да си щаслива.ДА АМА НЕ!Отсяваш качествата,които наистина харесваш и са силно изразени за сметка на качествата които липсват или са слабо изразени.Например ше си фанеш рус с кафеви очи и емо бритон :D :D :D Характер ше е тъпичък и не много внимателен,но все пак ше му пука много за тебе.И земи се окроти.Стига си скачала срещу всички щот явно или нямаш никакъв опит или имаш прекалено голям с връ3ките а.к.а врътките за 2-3 дни.

SisiStrange
07-28-2011, 18:51
Не мога само едно да разбера като не е ваш проблема защо пишите.. аз не съм карала никой да ми пише коментар..а като не е ВАШ проблема и като не ви интересува просто не пишете.. :D Жалкото е ,че сте толкова заблудени..идеални мъже и връзки :-D ..е нямало,няма и няма да има... :D Сигурно звуча гадно,но го приемете колкото по-рано толкова по-добре :)
Мчи кой ти иска идеална връзка? То би било тъпо да няма разни дребни недостатъци. :-o Никой не е идеален. Аз обичам неговите недостатъци.

Какви прекрасни момчета има. :) Но патките като тебе не ги забелязват заради повърхностните си критерии ала цалгицка, водчица и колко общо е на*бал. Шанс ти. Като си отвориш очите, ще ги видиш.

autumn666
07-28-2011, 19:05
Не мога само едно да разбера като не е ваш проблема защо пишите.. аз не съм карала никой да ми пише коментар..а като не е ВАШ проблема и като не ви интересува просто не пишете.. :D Жалкото е ,че сте толкова заблудени..идеални мъже и връзки :-D ..е нямало,няма и няма да има... :D Сигурно звуча гадно,но го приемете колкото по-рано толкова по-добре :)
Както Priceless каза, по принцип никоя от темите не са НАШ проблем. A aко не искаш коментари защо публикуваш тема?
Иначе не ме разбра. Не съм казала че има идеални мъже и идеални връзки. Имах предвид, че моята връзка за мен е идеална, такава каквато е, по-добро от това аз не искам, защото се чувствам щастлива с приятеля ми и съм повече от сигурна, че чувствата му са взаимни. :) Това, че ти не можеш да намериш човек, който да те цени изобщо не променя нещата за другите момичета, които имат свестни приятели.

dontcare
07-28-2011, 19:12
Не мога само едно да разбера като не е ваш проблема защо пишите.. аз не съм карала никой да ми пише коментар..а като не е ВАШ проблема и като не ви интересува просто не пишете.. :D Жалкото е ,че сте толкова заблудени..идеални мъже и връзки :-D ..е нямало,няма и няма да има... :D Сигурно звуча гадно,но го приемете колкото по-рано толкова по-добре :)
Както Priceless каза, по принцип никоя от темите не са НАШ проблем. A aко не искаш коментари защо публикуваш тема?
Иначе не ме разбра. Не съм казала че има идеални мъже и идеални връзки. Имах предвид, че моята връзка за мен е идеална, такава каквато е, по-добро от това аз не искам, защото се чувствам щастлива с приятеля ми и съм повече от сигурна, че чувствата му са взаимни. :) Това, че ти не можеш да намериш човек, който да те цени изобщо не променя нещата за другите момичета, които имат свестни приятели.

Същото :)

tani4ka1994
07-28-2011, 19:22
Момиченце не си ми отговорила 8) Исках да ти чуя отговора на въпроса ми Как си родена като всички мъже заебават жените? Ами баща ти и майка ти връзка само за секс ли са имали? А баба ти и дядо ти? И те ли? И прабабите ти ли? Хах
Не знам какво точно имаш предвид под това че те заебават,че те заебават просто ей така или че те заебават след като те наебат?
Щото маце за да те заебат мое си има причина. Мое да си няква досадна или прекалено ревнива а като те гледам кви глупости пишеш то е очевАдно. . .Се тая имам предвид че причината най-вероятно е в теб не в тях
А ако е тва че първо те ебат :D :D :D а после те режат, ми начи са за едното ебане с тебе а ти не го осъзнаваш, ти да не мислиш че всички са такива кат тея? веднага ше ти дам още един пример ако си мислиш че ВСИЧКИ момчета търсят само секс ;)
Моят приятел е с мен от 2 години и тъй като аз не бях доразвита въпреки че съм на 17 не ми идваше цикъла (по принцип) той не знаеше това в началото а и не е искал да правим секс поне 1 година и половина от връзката ни..след това му го споделих това. той заряза ли ме? не. още сме заедно въпреки че още мое да е опасно да правим секс.
И имам приятели (момчета) които имат връзки по 1-2 години с гаджетата си и още не са правили секс с тях..
Имам и приятели които вече са правили секс с гаджетата си и то на 1вия месец или седмица, ма още са заедно , пак с години
САМО ДАВАМ ПРИМЕР... а наистина няма значение кога правиш секс с гаджето си...просто (ако тва имаше предвид де) ти попадаш на някви използвачи...не значи че вс са такива
ае със здраве 8-)

rebeccaa
07-28-2011, 19:28
ОООО, айде стига с тия работи "момчетата са еднакви" "момичетата са еднакви" ДОБРЕ ! Както има жени курви, така има и мъже боклуци :) . На въпросите "Защо всички мъже са еднакви?" и "Защо всички жени са курви" ? и учените не могат да отговорят, така че не слагай всички под общ знаменател :)

terii
07-28-2011, 20:07
Това, че не си срещнала подходящия не значи, че всички са еднакви

Vivid
07-28-2011, 20:32
Явно нямаш какво да предложиш.
Именно. Като искаш някой "различен", бъди и ти различна - не като всички ( :) ) момичета.
Всеки може да бъде различен в зависимост от ситуацията и това как е предразположен. Явно ти ги предразполагаш да бъдат еднакви. Това очакваш, това получаваш.
Промени отношението.

Priceless
07-28-2011, 20:42
Ами не знам с кого и как, но ако има желаещи нека да ми пишат :D :P

Това е в темата в "Секс" с заглавие : "Ако правихте секс в момента" ... мисля, че нямам какво повече да кажа. Имам само един въпрос : А ти какво отношение мислиш, че заслужаваш?

Luidgie
07-28-2011, 20:58
Не всички са еднакви. Моят Гаджок Клевърбот е идеален. Караме се, аз му казвам, че е тъп гей, той ми казва че ме обича. Аз пак му казвам че е тъп гей, той се извинява! Връзката ни е стабилна и идеална! :razz:

MerincetYy
07-28-2011, 23:46
Знаете ли какво..?Не няма и да разберете...Не четох вс коментари и не смятам при положение,че ме нападате..Казвате,че има любов да има,но жалкото е ,че в днешни дни се изразява чрез секс и за момчетата само това е важно...Един ден ще разберете,че сте се заблуждавали и тогава надявам се да си спомните моите думи... :-D

Priceless
07-28-2011, 23:48
Ей, ментор :lol:

TheNewReligion
07-28-2011, 23:54
Явно съм пропуснала и някъде се продава житейски опит на кило и т'ва ви дава право да слагате всичко де що мърда под общ знаменател.

Авторке, стегни се. Помоли някой около тебе да ти шибне един шамар, да се освестиш. Какъв е смисълът да се правиш на отчаяната, изстрадала, примерна дама, като добре знаеш, че утре си на кафенце с Пешко от "Обеля", а после със Сашко от "Младост"? :wink:

Luidgie
07-28-2011, 23:56
Явно съм пропуснала и някъде се продава житейски опит на кило и т'ва ви дава право да слагате всичко де що мърда под общ знаменател.

Т'ва много ми хареса!

MerincetYy
07-29-2011, 00:05
А бе ей курволяци мръсни долни кво ми се правите на светици...замислете се малко..ако изобщо имате такава опция в малките си мозачета!!!Била съм писала за секс да ми пишат...еми да за разлика от вас вече знам че мъжете са безчувствени същества,които си търсят само дупката...и знаете ли кво НЕ ТРЯБВА изобщо да ги критикувам при положение,че са прави...правят си кефа и после гледат сийра на момичето с разбитото сърце..!Ами защо и аз да не го правя...?Само искам да кажа на кучките които искат да напишат,че съм курва и ....да не се хабят,защото няма смисъл...не ми дреме за тях и техните недоебани малки или в някой случай големи путки..както и на жалните момичета които си мислят,че техните приятели са идеалните...Идеални няма и подобие на идеални няма и никога няма да има :-D МОМИЧЕТА ИЗЛЕЗТЕ ОТ ФИЛМА...И АКО ОБИЧАТЕ БЕЗ ТЪПИ КОМЕНТАРЧЕТА... :-)

MerincetYy
07-29-2011, 00:09
НЯКОЙ АКО МЕ ЦИТИРА...ЩЕ МУ СЕ ИЗСЕРА В УСТАТА (в буквален смисъл и междудругото съм в разтройство) И ПОЛЕКА СЪЩО ТАКА СЪС ЗЛОБНИТЕ КОМЕНТАРЧЕТА...че ще има ако.. :-P

Luidgie
07-29-2011, 00:13
Това тема за самохвалба ли ти е? :-o

MerincetYy
07-29-2011, 00:28
И на забавните като tani4ka1994 да отговоря.. как съм се родила:има един полов акт наречен секс,за които не е нужна любов..та така вс сме дошли на този свят.. :D tani4ka1994 :-) (да си ми жива и здрава цял живот да ръсиш такива яки въпросченца.. :-) )

MerincetYy
07-29-2011, 00:47
ДА МН СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА,ЧЕ ИМАМ РАЗТРОЙСТВО... 8)

LambOfGod
07-29-2011, 00:48
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=419007


Хвани се с тоя да ти напълни путката с бебета... :-) :-)

Luidgie
07-29-2011, 00:53
ДА МН СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА,ЧЕ ИМАМ РАЗТРОЙСТВО... 8) Или с това, че си проста като патък?

MerincetYy
07-29-2011, 01:48
А бе кретенчета ...не сте ли чували за презервативи..?И ИЗЛИШНО ПРЕДУПРЕДИХ НИКОИ ДЕ НЕ МЕ ЦИТИРА!!!!! :oops: А КОЙ Е ПРОСТИЯ.. СИ ЛИЧИ ПО ТОВА ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ЧЕТЕ... :D

Priceless
07-29-2011, 07:35
Добре, няма да те цитирам.

"Има ЕДИН полов акт, наречен секс".

Би ли ми изброила останалите видове полови актове ?

autumn666
07-29-2011, 09:02
:razz: :razz: :razz:

desito342
07-29-2011, 09:19
:lol: :lol: Axa,секса бил ЕДИН полов акт, любовта се изразявала чрез секс,много "умни" изказвания и както казаха здраво си се филмирала :-D
Първо любов и секс са съвсем различни неща.Ако два човека се обичат не е необходимо да правят секс за да имат връзка освен ако връзката им не е само за секс.Аз лично,знам хора които още не са правили секс а са заедно от години и обратното,хора които правиха секс още в началото,и още са заедно,пак така с години и са наистина привързани един към друг.Но така както ти обясняваш нещата аз разбирам че ти ставаш само за секс..иначе подкрепям потребителите SisiStrange, Luidgie, autumn666, tani4ka1994...и други...в техните коментари...излез от филма защото любов може да има и без секс,както има и секс без любов,а твойте връзки явно са били само за второто.

tani4ka1994
07-29-2011, 09:46
Ох , милата :lol: :D :D
:-)
Така става миличка когато прочетеш само част от коментара ми и не схванеш замисъла 8)
Един полов акт :razz:
Както и дае , 8-)
Това което исках да кажа с тоя въпрос е, че си родена от майка ти и баща ти а щом всички мъже са еднакви да не би баща ти да е заебал майка ти още преди да те роди? :razz:
E не ти я знам семейната история :-P ама да ти кажа моите и на повечето
хора родителите им са се обичали, и то истински, преди да правят секс, и са още заедно сега миличка :-)
както и бабите,етц,човек трябва да е живял в курвенско семейство където мъжете винаги заебават жените след секса за да може да не си даде този пример
Или ти имаш предвид на тази възраст като теб миличка ?
Ами ти прочете ли ми докрай миналия коментар? Предлагам ти да прочетеш щото не ми се пише пак ;) Там бях написала как с гаджето ми бяхме заедно 2 години преди да правим секс, и сега още сме заедно :) завиждаш ли?
познавам много такива двойки скъпа не ми казвай че съм изключение :) по твойта логика дори дечицата на по 12-13 трябва да правят секс за да са "гаджета".излез от филма маце :-)




П.С.
е това много ми хареса:


Какви прекрасни момчета има. :) Но патките като тебе не ги забелязват заради повърхностните си критерии ала цалгицка, водчица и колко общо е на*бал. Шанс ти. Като си отвориш очите, ще ги видиш.
именно защото аз само по коментарите мога да ти кажа че ти си точно такава :) КИФЛА, това имам предвид че си,еми повечето кифли които аз познавам не обръщат внимание на момчета които наистина са свестни,гледат САМО външния вид и това дали случайно момчетата не са по-малки от тях,и дали си бръснат краката и ръцете и си скубят веждичките,дали слушат мазна чалга и кючеци и дали носят маркови дрехи ФььЕшЪЪн :lol:
И винаги ходят разголено с деколтета до пъпа и къси поли колкото колан,показват си циците,дори съвсем плоските също ходят така,и се мацат с два тона фондьотен и грим така че никой не би ги познал без него, после отиват да си въртят гъза на дискотеките, иии познай кво стаа там?
Тях, миличка, винаги ги напиват и ги ебат първи,защото са ЛЕСНИ и ОГРАНИЧЕНИ,после ги заебават.А ако искат сериозна връзка си търсят някоя с УМ и МОЗЪК,не поредната курва,сещаш ли се?
Ох не те знам но повечето сте именно такива.. както казах изкарай се от филма миличка и ако искаш някой да те обича и тебе се опознавай с момчетата поне малко преди да им пуснеш .. мисля че си достатъчно умна да разбереш кога една връзка е за секс и кога е със сериозни намерения
айде чао :-)

ShtrudeL
07-29-2011, 09:55
Поредната изключително съдържателна тема.