PDA

View Full Version : I can't go on...



BohemianLikeYou
07-27-2011, 10:31
На някой случвало ли му се е да даде всичко от себе си, да направи невъзможното, за да сбъдне мечтите си и накрая пак да се окаже, че всичко е било напразно. И ако е така какво ви помогна да намерите сили да продължите напред?

gandalfepi4
07-27-2011, 12:53
ми бия си една чикия и съм си наред

Vivid
07-27-2011, 13:51
Ако желая нещо силно, няма начин да не стане.
Ако не стане, значи не го желая.
Няма как да е напразно, защото всички положителни действия са полезни.
Значи не, не ми се е случвало.
Иначе това, което би ми дало сили би било вярата и увереността ми в себе си :wink:

ScarlettS
07-27-2011, 18:32
Ти сам/сама го наричаш невъзможно и после се очудваш, че е било напразно. Намирам си нова цел и продължавам напред.

TheMightyNadenica
07-27-2011, 23:50
Просто правиш невъзможното! Няма нищо сложно! Защото няма невъзможни неща!

NFW`
07-28-2011, 01:46
Ако желая нещо силно, няма начин да не стане.
Ако не стане, значи не го желая.

Имаше една басня, включваща лисица и грозде, която малко ми напомня на това.

Ще стане! А пък ако не стане...няма да стане, ама поне ще знам, че само съм мислел, че го искам, ама че съм прост.

LOGIC FTW

gandalfepi4
07-28-2011, 05:02
^ + 1

мен ме дразни най-много лицемерието в цялата работа - кварталния чикибоец, тройкаджия с тъп вкус за музика е хванал вселената за ташаците, но лапето от нигерия дето можеш да му използваш ребрата за ксилофон ще си пукне от глад на 5 годинки ПОНЕЖЕ НЕ Е ЖЕЛАЕЛО ХРАНА ДОСТАТЪЧНО МНОГО


сигурно и хората с деформиращи болести не искат да се излекуват нали?


еееххх чикибойци, коравосърдечни сте. па и не само това но и сте главомеки

ken
08-05-2011, 10:45
На някой случвало ли му се е да даде всичко от себе си, да направи невъзможното, за да сбъдне мечтите си и накрая пак да се окаже, че всичко е било напразно. И ако е така какво ви помогна да намерите сили да продължите напред?

Православието е една възможност да намериш сили за да се справяш с трудностите. Ако досега не си кръстен/а, можеш да го направиш. Също може да посещаваш църковните служби неделни и пранични дни, да четеш молитви и т.н. Сигурен съм, че Православието е помогнало да много хора в трудни моменти.

Всично обаче трябва да е по твоя воля. Ако имаш време и досега не си чел/а Новия Завет, може и това да направиш като за начало. Така може да усетиш дали това, което четеш, е истинно и е добро. Довери се на вътрешното си усещане.

Concussion
08-05-2011, 10:56
Ако желая нещо силно, няма начин да не стане.
Ако не стане, значи не го желая.
Няма как да е напразно, защото всички положителни действия са полезни.
Значи не, не ми се е случвало.
Иначе това, което би ми дало сили би било вярата и увереността ми в себе си :wink:

Оф, да, да, да, големи клишета и пълни глупости.

TheMightyNadenica
08-05-2011, 10:59
На някой случвало ли му се е да даде всичко от себе си, да направи невъзможното, за да сбъдне мечтите си и накрая пак да се окаже, че всичко е било напразно. И ако е така какво ви помогна да намерите сили да продължите напред?

Православието е една възможност да намериш сили за да се справяш с трудностите. Ако досега не си кръстен/а, можеш да го направиш. Също може да посещаваш църковните служби неделни и пранични дни, да четеш молитви и т.н. Сигурен съм, че Православието е помогнало да много хора в трудни моменти.

Всично обаче трябва да е по твоя воля. Ако имаш време и досега не си чел/а Новия Завет, може и това да направиш като за начало. Така може да усетиш дали това, което четеш, е истинно и е добро. Довери се на вътрешното си усещане.

Ако не си кръстена....не прави тази грешка! Но ако искаш иди да се посмееш на неделните служби...
Православието е поробило маса народ! Може да прочетеш Библията...за да видиш какво средство се използва за манипулация...
А вътрешното ти усещане ще крищи - Бягай надалеч от религиозни изротици...

ScarlettS
08-05-2011, 19:31
^

Ти атеист ли си?

TheMightyNadenica
08-05-2011, 20:16
^

Ти атеист ли си?

Аз съм пратеник на бога...второто пришествие....Джийзъс втори(тоест офицялния познат на масата)!

ScarlettS
08-05-2011, 20:20
питах сериозно :D

talche
08-05-2011, 21:15
Просто правиш невъзможното! Няма нищо сложно! Защото няма невъзможни неща!

:lol: а така , тва е решението :lol: :lol: :lol: :lol:

Ами случвало ми се е да правя всичко ама абсолютно всичко , на което съм способна и да не стане това, което искам :( Или може би не съм била достатъчноо упорита и не съм направила нещо, което е могло да се направи... Не знам :( :-k ](*,)

TheMightyNadenica
08-05-2011, 22:14
питах сериозно :D

Ами атеисче съм си!

TheMightyNadenica
08-05-2011, 22:16
Просто правиш невъзможното! Няма нищо сложно! Защото няма невъзможни неща!

:lol: а така , тва е решението :lol: :lol: :lol: :lol:

Ами случвало ми се е да правя всичко ама абсолютно всичко , на което съм способна и да не стане това, което искам :( Или може би не съм била достатъчноо упорита и не съм направила нещо, което е могло да се направи... Не знам :( :-k ](*,)

Или не си правила всичко възможно...или си си викала, че няма да стане...или не си била постоянна/упорита...
Второто е основен проблем за почти всичко!