PDA

View Full Version : Skins (UK)



XxXforeverXxX
07-27-2011, 10:52
Гледате ли "Skins" ?! Харесва ли ви сериала ? Кой ви е любимия 'герой' Тук може да питате и споделяте всичко относно "skins"! BTW - Съжалявам ако има такава тема :)

Co0kieGirl
07-27-2011, 19:55
На мен едни съученички ми казаха,че си заслужавал и реших да видя за какво иде реч.Но никой не ми каза,че имало uk и us.. :D та в последствиве разбрах,че гледам us ии почнах да гледам uk.Малко ми беше странна смяната на героите и може би за това не останах очарована.Но като цяло си го бива сериалчето =;

DemonRose
07-27-2011, 20:25
Много яко сериалче!! :grin: Най - ме кефи Каси (Hannah Murray) и Ефи (Kaya Scodelario) А 5ти сезон е направо убиец, нови актиори, нови роли :) В този сезон най ме кефи Рич, като идея е много добро да вкарат и метълист :grin:

XxXforeverXxX
07-28-2011, 09:46
Аз 5-ти сезон изобщо не съм го гледала!Не ми харесва тази смяна на героите изобщо ..

DesireToFire
07-28-2011, 12:51
И на мен не ми харесваше смяната като почна 3ти сезон. 2рото поколение така и не успя да ме грабне. Първите си бяха най-добре, но и третите ги харесвам. Най-много Рич. От второто, разбира се, Ефи. Първите си ги обичах всички.

XxXforeverXxX
07-28-2011, 20:38
И аз така .. Даже и в двете поколения любимата ми беше Ефи .. :smt007 :smt007

Harmonyy
07-29-2011, 08:07
Обожавам го бее! :grin:

yeeee
07-29-2011, 08:25
Страхотен сериал :smt007 От първото поколение най-готини бяха Каси и Крис.От второто Ефи и Куук.От третото Рич е най-готин 8-) Най-хубави са 3-ти и 4-ти сезон <3

Blab
07-29-2011, 09:21
Сид и Каси<3
второто поколение ме дразнеше изключително; харесах Емили по/до едно време
новите не са ми ясни още, но Грейс печели абсолютните ми симпатии, Лив и Мати също са ми интересни;

//прехласването по Ефи не знам как да го разбирам, наистина, опитвам се, но така и не ми се получава...

Karrri
07-29-2011, 10:51
О,страхотен! <3

iPurple
07-29-2011, 17:16
Ооо и аз съм фенка на сериалчето, супер добро е! 8-)

xXxXnIkKyYxXxX
07-30-2011, 09:07
Aз съм на мнението , че 1 и 3 сезон бяха най-хубави. Другите сезони не ме грабнаха нещо :x :x :o

Jaune
07-31-2011, 11:01
Каси и Сид, и Мишел.
Ефи ме дразни.
О, и Кейти от 2-то поколение. Ми харесваше.

Thrombocyte
07-31-2011, 18:25
5-те сезона заминаха за седмица и половина...уникален сериал

Taam
07-31-2011, 19:26
Сид и Каси<3
второто поколение ме дразнеше изключително; харесах Емили по/до едно време


//прехласването по Ефи не знам как да го разбирам, наистина, опитвам се, но така и не ми се получава...

Едно към едно сме тук.

Пети сезон не съм го пускала, защото не съм завършила четвърти още.
Наоми представляваше някакъв солиден интерес (в комплект с Емили) ,но сякаш нещо от характера и си почина изведнъж... Или просто всичко започна да се съсредоточава върху Ефи. А тя е герой, който никога не ми е бих симпатичен.

Сид в първи сезон е най- сладкото нещо за гледане, особено ако си имаш най-добър приятел, който ужасно да прилича на него.

На Фреди горкия така и не разбрах откъде му идва самоунищожителното привличане към Ефи. Не си го обяснявам от гледна точка на характерите на персонажите, не за друго.

xBadxApple
07-31-2011, 21:01
Каси, Фреди и Ефи, като третата главно, защото е много красива, макар че има и други силни елементи.

След средата на 4ти сезон ми писна обаче, първи-втори с единия каст са най-добри.

wanessa94
08-01-2011, 10:33
Skins (UK) е един от любимите ми сериали :) Любимото ми поколение е второто. Според мен точно тази смяна на героите поддържа сериала интересен! В първото поколение любимият ми герой е Tony, във второто - Effy, Freddie и Cook, а в третото - Franky и Matty. А Skins US изобщо не съм го гледала, но са ми казвали, че е изключително голяма тъпотия :(

xXxXnIkKyYxXxX
08-01-2011, 17:22
Skins (UK) е един от любимите ми сериали :) Любимото ми поколение е второто. Според мен точно тази смяна на героите поддържа сериала интересен! В първото поколение любимият ми герой е Tony, във второто - Effy, Freddie и Cook, а в третото - Franky и Matty. А Skins US изобщо не съм го гледала, но са ми казвали, че е изключително голяма тъпотия :(
Изобщо не гледай US .. Страша тъпотия е!

summerxtime
10-18-2011, 19:23
[/quote]

Едно към едно сме тук.

Пети сезон не съм го пускала, защото не съм завършила четвърти още.
Наоми представляваше някакъв солиден интерес (в комплект с Емили) ,но сякаш нещо от характера и си почина изведнъж... Или просто всичко започна да се съсредоточава върху Ефи. А тя е герой, който никога не ми е бих симпатичен.

Сид в първи сезон е най- сладкото нещо за гледане, особено ако си имаш най-добър приятел, който ужасно да прилича на него.

На Фреди горкия така и не разбрах откъде му идва самоунищожителното привличане към Ефи. Не си го обяснявам от гледна точка на характерите на персонажите, не за друго.[/quote]

Сега като ти прочетох мнението се замислих.И на мен Ефи ми е любима.
Но и аз самата не знам защо.Може би е защото всички изпитваха известен хейт към нея.Имам предвид Емили много я мразеше.Всички и крещяха и й викаха.Но е истина ,че си се проевяваше като пълна bitch в някои моментi.

crowberry
10-18-2011, 19:36
Еффи и Каси..