PDA

View Full Version : Поправителен...



bodybuildingbg
07-27-2011, 11:04
Здравейте ..тази година останах на поправка по физика .. първата (юлската ) сесия не я минах естествено (да подчертая че за първи път съм на поправителен .. Mad ) и учителката каза да проверя към края на Август месец за т.нар. септемврийска сесия Very Happy ... Първо да ви питам някой който има опит .. изпита който ще ми е септември същия ли ще като този от юли ?? ..Защото имам разни спомени и поне някой неща ще съм сигурен какво да напиша за тях .. пък останалото ... Sad Каквото стане това и другото нещо ,като цяло съм чувал няколко пъти ,че тези изпити ги подарявали .. Е да ама нещо мисля ,че се уверих веднъж вече ,че не е така Smile незнам явно си зависи от учителя ... та както и да е.
Някой който има опит в тази работа (дори и да не е оставал на поправка просто да знае ) нека сподели (10 клас съм .. ) . Smile .. главно това ме интересува изпита дали през септември е друг или нещата (въпросите ,задачите теорията и т.н. ) са същите .. Мерси предварителноо !

П.С. предварително се извинявам ако не съм публикувал темата в правилния раздел :)

Преместена
ShtrudeL

NightGuardian
07-27-2011, 13:46
друг ще е , но ще ти го дадат , само не се панирай :)

bodybuildingbg
07-27-2011, 16:15
Мхм .. аз обаче имах предвид там за "подаряването" ,че подаряват оценката ти демек колкото да минеш ...но в случая веднъж се убедих ,че абсолютно нищо не подаряват :D .. :o

Vladel
07-27-2011, 17:08
Ами недей да се надяваш на подаръци...аз ти предлагам да сядаш да учиш до изпита и то сериозно.Относно изпита предполагам,че ще е подобен,но не същия.Аз до сега не съм бил на поправка,но това знам.Между другото по какво са те оставили?Късмет!!!

Thrombocyte
07-27-2011, 20:43
10-ти клас учебника се учи за 2 часа. Аз с толкова хванах 5-ца на изходното, без да съм писал, учил цяла година.
Отдели си малко време и ще го научиш, не е толкова сложен материала =)

bodybuildingbg
07-28-2011, 08:28
Между другото по какво са те оставили?Късмет!!!

Физика писах го горе :) ..Проблема при мен е ,че схващам теорията,но задачите са мии .. смърт и дали има възможност да го карам само с теорията ? Да вметна ,че на изпита първия нали дето се явих ама не изкарах като прочетох отзад оценяването пишеше ,че има един Теоритичен въпрос ( един урок нали който ми се е паднал от целия учебник и който трябва да развия .. целия обаче ,което ми носи 25 т. ) и останалото бяха задачи и накрая имаше 5 въпроса с отворен отговор.. (всеки от тях по 5 т. ми дава при правилен отговор де :д ) ,само че на задачите не помня оценяването а като си сметнах от цялата теория в изпита (теоритичния въпрос дето е за развиване + останалите въпроси с отворен отговор ) тва нещо ми прави 50 т. .. е при перфектна теория но да 50 т. като се има предвид ,че изпита е 100 т. общо ,а отзад при правилата пишеше ,че за 3 трябва да имам минимум 30 т. ,което ме навежда на мисълта ,че мога да го карам с теория ... ONLY :D .. но пък на учителката не съм и любимец (никак даже ... :x ) , та незнам при оценяването ,дали ще ме облагодетелстват както се казва .. :д :(

zlatit0o
07-28-2011, 09:46
На мен са ми казвали, че септемврийския е по-лесен от др-те. Но това не означава, че ще го вземеш без да си размърдаш мозъка :)
Вземи учебника и почвай да четеш, мисли си колко ще си доволен ако минеш изпита :P

bodybuildingbg
08-01-2011, 13:33
Благодаря Ви все пак на всички за инфото !Само исках и нещо друго да вметна да попитам ,че забравих .. Мога ли по дяволите да се преместя в това положение в което съм в момента от моето училище в друго ( което друго не е на толкова високо ниво като моето ии това ме окуражаваше да опитам тоя вариант .. ) та да се преместя нали и направо там да го карам изпита , най-кратко така да ви питам :D .. взимам отпосното и да се запиша в другото ??Ама да не стане така да остана без даскало .. :D или пък мнооого лошия вариант .. 10 клас AGAIN .... :?

mrtn
08-02-2011, 09:37
Хаха, още остават ли на поправки ? Въй.. и че по физика, гадове. Успех ти пожелавам.
Иначе изпита си е същия защо да е различен, целия учебник.. може да ти се падне всичко. Но щом теорията тио е супер, толкова ли не ти писа три тази госпожа ? Имам спомен, че има едни тетрадки по физика, където имаше задачи, освен от там да решаваш щом са ти трудни..
Иначе можеш да се преместиш.. аз имах еидн съученик 9 клас още бях и беше на поправка, обаче по математика.. юли месец си ги взеха само двама, а те бях 20 човека общо и от съседни класове.. като не го взе юли месец се премести в друго училище. Трябва да поразпиташ, но не виждам смисъл.. септември ще го вземеш.

bodybuildingbg
08-03-2011, 18:20
Мхм..Попитах това специално, защото съм питал още двама ,трима души които твърдяха , че докато не се вземе поправката никакво мърдане нямало едва ли не ... :? . Та за тва ми е любопитно а аз така и така искам да се разкарвам от това училище тази година и искам да го направя по-скоро за това идеята ми е направо да се преместя преди септември и всъщност и септемврийската сесия направо там да я карам .. (в новото школо :P ) :-o ...

Nithael
08-03-2011, 18:32
преди се говореше, че им режеха заплатите ако има хора на поправка или нещо такова..сигурно ще те гърчи до край, но ще те пусне накрая..

vankata5555555
08-03-2011, 20:12
Пускат бе не се плаши.

Kristian1
04-28-2015, 20:58
Аз мисля че ще остана по физика :( Някой може ли да ми каже колко са въпросите и сложни ли са?

Благодаря предварително :)