PDA

View Full Version : Вчера , докато правехме любов



NomNomNom
07-27-2011, 12:53
приятелят ми ме нарече мръсница :-o :shock:
И на мен ми стана много неприятно , защото не съм такава.
На вас случвало ли ви се е и как реагирахте :-o

noname17
07-27-2011, 12:55
Казал го е в ироничния смисал,поне така мисля.

NomNomNom
07-27-2011, 12:56
Казал го е в ироничния смисал,поне така мисля.
как така :shock:

maya884
07-27-2011, 13:00
Със сигурност не го е казал в лошия смисъл.СПОКО . :grin:

SeXyMaCka
07-27-2011, 13:01
Предполагам просто се бъзикал, ако си направила нещо по палаво в него момент.

pilencaaa
07-27-2011, 13:02
мръсница - мърсуваш .. момичетата го наричат любов , момчетата - СЕКС ..

Нарекъл те е мръсница в смисъл .. боже как да ти го обясня.. не че си действително мръсница , а в този период докато сте правили ЛЮБОВ и ти си палувала ... и някак ..


На колко си ?!

NomNomNom
07-27-2011, 13:08
на 17

RageAgainstTheMachine
07-27-2011, 13:28
Не усещаш ли иронията 8-)

С дейстията си , физиономията си в този момент явно си го предизвикала и неговото чувство за хумор се е пробудило. Едва ли е искал да те обиди...

NomNomNom
07-27-2011, 13:40
Не усещаш ли иронията 8-)

С дейстията си , физиономията си в този момент явно си го предизвикала и неговото чувство за хумор се е пробудило. Едва ли е искал да те обиди...
от къде знаеш :(

xBadxApple
07-27-2011, 13:53
Според мен не си за този човек.

Това си е сериозна обида, аз ако бях момиче и ми бяха казали така директно си вдигам партакешите.

NightGuardian
07-27-2011, 13:56
защо неприятно? със сигурност не е имал такива намерения :)

Определено дори можеш да го приемеш като комплимент , харесало му е :)

Buubka
07-27-2011, 13:59
О боже да не ти е казал курво ? ... хм казал ти го е сигурно защото си го възбудила адски много ... не си мисли че е искал да те обиди .. повечето момичета се възбуждат когато ги наричат "мръсница" "палавница" и така спокойно !

Taam
07-27-2011, 14:09
Апфхах, ама толкова сладко ми дойде заглавието на тая тема, че направо се учудих. :д

Иначе... мда, най- сантиментално е изразил любовта си : )

Fiction7577
07-27-2011, 14:15
Човекът е бил възбуден, изпитвал е удоволствие... нормално е да използва подобни думи докато правите секс. Нищо, за което да се притесняваш....

Ronnan
07-27-2011, 14:18
О боже да не ти е казал к***во ? ... хм казал ти го е сигурно защото си го възбудила адски много ... не си мисли че е искал да те обиди .. повечето момичета се възбуждат когато ги наричат "мръсница" "палавница" и така спокойно !

Подкрепям!!!

Аз редовно използвам такива "думички" в момент на страст :P и до сега никога не е имало отрицателна реакция от момичето. Не е ненормално влюбените да си говорят мръсотийки по време на секс, но ако на тебе ти е толкова неприятно, просто му кажи да не ти говори такива неща.

П.П.
Струва ми се, че приятелят ти е бил по очуден от твоята реакция, отколкото ти от това което ти е казал :D

Verminaard
07-27-2011, 14:26
приятелят ми ме нарече мръсница :-o :shock:
И на мен ми стана много неприятно , защото не съм такава.
На вас случвало ли ви се е и как реагирахте :-o
Абе,то от мръсница до мръсница има разлика.Да не си пробвала да му пъхнеш някой и друг пръст в торпедния шлюз? :D

janja
07-27-2011, 14:28
аз бих се изкефила..в леглото за мен това е комплимент 8-)

NomNomNom
07-27-2011, 14:36
И какво хубаво има в това да ти кажат , че си мръсница, при положение , че се държиш нормално ? Какво му е възбуждащото ? Не е ли по-хубаво да оценят някое реално твое качество ?
А аз ако кажа на някого шибан педераст дали ще се възбуди ?

fenasf
07-27-2011, 14:47
Да ти имам проблемите.

Biskfitka
07-27-2011, 15:13
Аз защо си мисля,че авторката просто се ебава 8-)

Hilary_
07-27-2011, 15:25
ъъъ .. и според мен го е казал иронично .. :shock:

Vladel
07-27-2011, 15:26
Има доста мъже,които се възбуждат от подобни изказвиния по време на полов контакт... :grin:

NomNomNom
07-27-2011, 15:27
Има доста мъже,които се възбуждат от подобни изказвиния по време на полов контакт... :grin:
че са мръсни педали ?
или им е кеф да ми викат мръсница ? а на мен ако не ми е кеф ?

Hilary_
07-27-2011, 15:30
а на мен ако не ми е кеф ?
Кажи му го ..

straus
07-27-2011, 15:57
Не била мръсница.... :-D
Такива теми ходи в кофата да ги пускаш 8-)

SlowDownBaby
07-27-2011, 16:25
Боже изобщо акъла ти не отговаря на годините.На 17 си,а се обиждаш,че ти казва мръсница ?! Не мога да разбера ние как да ти помогнем,да му кажем да не те нарича така ли ? Еми правиш секс бе момиче,как искаш да те нарича ? Нормално е...възбуден е...
оф ... както казаха по-горе "да ти имам проблемите" :?

Zarity
07-27-2011, 16:29
Боже изобщо акъла ти не отговаря на годините.На 17 си,а се обиждаш,че ти казва мръсница ?! Не мога да разбера ние как да ти помогнем,да му кажем да не те нарича така ли ? Еми правиш секс бе момиче,как искаш да те нарича ? Нормално е...възбуден е...
оф ... както казаха по-горе "да ти имам проблемите" :?

transformable
07-27-2011, 16:30
мръсница - мърсуваш .. момичетата го наричат любов , момчетата - СЕКС ..

Нарекъл те е мръсница в смисъл .. боже как да ти го обясня.. не че си действително мръсница , а в този период докато сте правили ЛЮБОВ и ти си палувала ... и някак ..


На колко си ?!+1

Arterranes
07-27-2011, 16:42
И какво хубаво има в това да ти кажат , че си мръсница, при положение , че се държиш нормално ? Какво му е възбуждащото ? Не е ли по-хубаво да оценят някое реално твое качество ?
А аз ако кажа на някого шибан гей дали ще се възбуди ?
Той да не те е нарекъл долна курва? Мисля, че ако му кажеш мръсник няма да се обиди толкова, колко ти си се обидила :lol: Моля ти се...

Buubka
07-27-2011, 16:53
Добре де кажи му че не ти е ПРИЯТНО да ти вика така какъв е проблема ....

SisiStrange
07-27-2011, 16:55
Мен много би ме изкефило. 8-) Ама аз си падам по мръсните приказки. :oops:

Me4encety
07-27-2011, 17:36
приятелят ми ме нарече мръсница :-o :shock:
И на мен ми стана много неприятно , защото не съм такава.
На вас случвало ли ви се е и как реагирахте :-o
Да си чувала,че някои хора говорят така в леглото и се възбуждат по този начин? Аз например умирах един бивш като ми кажеше "кучко" ама той не го казваше да ме убиди ми точно в този смисъл.Едва ли твоя човек е целял да те убиди. :wink:

GrippingBosh
07-27-2011, 17:53
И аз смятам ,че го е казал на бъзик.Надали е искал да те обиди ,просто му кажи оттук нататък какво ти харесва и какво не :)

make_you_mine
07-27-2011, 18:03
Хаха, мен ме възбужда в леглото и ''курва'' да ми казва, ти се оплакваш от мръсница :D Виж, това е абсолютно нормално, казал го е,защото му харесваш. Ако на теб нещо не ти допада, кажи му го, но мисля,че се лигавиш доста яко. Има момичета,които си умират за това. Ако за теб е гадно, значи не си достатъчно зряла, за да разбереш,че го казва поради възбуда и защото го кефиш. А ако е така защо изобщо правиш секс ??

Eclipsercho
07-27-2011, 20:13
Момчето е осъзнало, че поради лошата ти лична хигиена и явното й системно неглижиране от твоя страна няма друг начин да ти го каже, освен с "мръсница".

TL;DR - Изкъпи се.

peace95
07-27-2011, 20:19
Какъв проблем ..

NoMore
07-27-2011, 21:07
Боже и какво да направим сега? Хората ти казват истината ти спориш с тях???? Ем добре мисли те за к*рва хаха ти си болна да знаеш! Не носиш на бъзик оправи се че е смешно ако му направиш проблем за това! И моля те не ми пиши коментари, че съм еди си каква си защото би ми харесало да ми кажат мръсница.... много навътре ги взимаш нещата глупаво е!!!

SmilezZz
07-27-2011, 21:13
Голям праз. И какво като ти е казал "мръсница". Пък и твърдиш,че си на 17 ? Не го е казал в такъв смисъл,в който ти си го приела. :? Не вземай нещата толкова навътре,че това само ще ти навлече проблеми.

NomNomNom
07-27-2011, 22:16
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Хора, вие сериозно ли . Добре , честно, бива ли да сте толкова бавни , да мислите, че има хора бавни като вас.
Това бива простотия , ама чак толкова.
Темата е ебавка, искам едноседмичен бан , трябва да изляза от форума и да спра да се занимавам с глупости , лол.

Добре, за вас нормално ли е такова неадекватно поведение, каквотоо показах в темата ?
Не , сериозно , наистина ли има такива хора ?
Явно има.
Окей, разбрах .
Ама наистина не го вярвах.

В сми, очаквах още в началото всички да зацепят, че е майтап.
Като онази със сифилиса ли , каквото беше.
И Ескапела.

Толкова сте надменни, че постоянно имате нужда да натяквате на някого колко е тъп, зле, нисш и т.н.
Защото самите се мислите за такива.

Не, наистина, разочарована съм от всички .

NomNomNom
07-27-2011, 22:23
Чак се чувствам засегната :D:D:D:D:D , ако някой поне си беше направил труда да прочете рандом мои мнения, щеше да зацепи, че троля.
Посещавах форум за лесбийки - там е тъпо , само комплексирани кучки.
Посещавах форум за психология - студенти , които и те гледат да се покажат колко знаят .
Посещавах БГмама - там всички се заяждат за всичко.
Излязох навън - хората са същите като в нета
:lol:

Форумният ми живот приключи днес, излизам навън !

Eclipsercho
07-27-2011, 22:33
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Хора, вие сериозно ли . Добре , честно, бива ли да сте толкова бавни , да мислите, че има хора бавни като вас.
Това бива простотия , ама чак толкова.
Темата е ебавка, искам едноседмичен бан , трябва да изляза от форума и да спра да се занимавам с глупости , лол.


Не, наистина, разочарована съм от всички .

http://www.guldahl.com/pics/wtf_is_this.jpg

Deadlock
07-27-2011, 23:13
хахаххахха

xBadxApple
07-27-2011, 23:18
Аз не знам, ама масата натролени хора беше ГОЛЯМА.

therichbitch
07-27-2011, 23:27
на мен ми прозвуча тесногръдо и наивно, несъответстващо с някои мнения, ама чак сега я видях и не можах да се изкажа навреме :lol:

BeFree
07-28-2011, 00:06
Не се притеснявай! Веднъж казах на приятелката си кучка докато го правихме :D Просто не мислим в такива готини моменти ;)

tanqkirowa
07-28-2011, 04:03
С всяка изминала тема все повече се изумявам .. :shock:

Е добре де, то е ясно че не го е казал в лошия смисъл ама само ти ли не си го разбрала? :lol: Иначе като не ти харесва, сливи ли имаш в устата че да не му го кажеш? :-o

Ronnan
07-28-2011, 05:48
Хора, вие сериозно ли . Добре , честно, бива ли да сте толкова бавни

Ако има нормални модератори в този форум, ще отнесеш един БАНан в задника, защото това не е първата ти такава проява, а хората, включително и аз, губиме време за да се опитаме да ти помогнем. Ако това го беше направила на живо, щеше да изядеш някой пердах.

IncendiaSanctus
07-28-2011, 06:33
Форумният ми живот приключи днес, излизам навън !

Meh, до довечера ще си се върнала. Убеден съм... xD

А пък по темата все пак имам какво да кажа - абе вие като правите секс, секс ли правите или си правите лафче, сериозно :D Това обичали да им се казва, онова... На мен ми е толкова хубаво, че трудно говоря, и обикновено е нещо от типа на "Искаш ли да сменим ?" xD Е, веднъж казах и "Обичам те..." де, много сладко беше :Р Ама като цяло няма време за разговори. ^^

Biskfitka
07-28-2011, 22:49
Казах ви аз,че се ебава :booooomb:

sluneto90
07-29-2011, 07:43
хехехе мила няма нищо по хубаво от това докато един мъж ти казва че си мрасница и то като го правите значи всичко е наред за мажето това е нещо от типа много ми харесва с теб или много ме възбуждаш но казано с една дума. Той 100% не го е казал за да те обиди тъй че радвай се на това :) а не се убиждай :)