PDA

View Full Version : Тактики..



Menischeto
07-27-2011, 12:55
Как да сме добри в любовта..?
Как да сме готини..?
Как да сме добри в ученето..? (да помним много)

Който отговори на трите въпроса значи е добър в любовта, готин, умен..!!

BaffaLsc
07-27-2011, 12:59
Т'ва да не е няк'во състезание ?

VaMpiRKaTaaa
07-27-2011, 13:00
Четенето и повтарянето е майка на знанието.
Колкото до любовта,не се преструвай и не се прави,на това което не си.
Преструвките и позите се усещат от далече и тогава ставаш неприятна за околните и те почват да те отбягват.Дай му свобода.Не го притискай постоянно,не го разпитвай за всяко нещо.Оставиго сам да се изяви.

Evterpa
07-27-2011, 13:30
:lol:

fenasf
07-27-2011, 14:38
1. Като ни е през ку ра за нея
2. Като ни е през к ура за хората
3. Като ни е през ку ра, че целуваме задниците на учителите

w0sh
07-27-2011, 14:42
Как да сме готини..?


Изглеждайте като мен.

blaaablaaablaaa
07-27-2011, 18:29
1-во: Не знам.
2-во: Не знам.
3-во: Не знам. (ама наистина)
Отговорих и на трите въпроса, сега какво? 8-)

peace95
07-27-2011, 18:30
Т'ва да не е няк'во състезание ?

iiordanova
07-27-2011, 19:59
Написа една третокласничка? Сериозно,на колко си години?

nepowtorima
07-27-2011, 20:04
http://gamersmafia.com/storage/comments/590/90/are_you_kidding_me_well_since_im_out_of_ideas-s401x324-104912.png

SisiStrange
07-27-2011, 20:12
Мда. То с тактики става. :-o

nin0o0
07-27-2011, 20:18
[quote="Menischeto"]Как да сме добри в любовта..? Казвам го и пак го казвам любов няма има интерес. А до това как да сме добри в любовта ами то идва от вътре няма как ако не ти идва от вътре.
Как да сме готини..? Като се докараш малко по-така а не да ходиш с стари избелели дрехи и с несресани коси. Бъди модерен, дръж се пичарски и изобщо да не ти пука.
Как да сме добри в ученето..? (да помним много) Няма как ако не е ген.

Който отговори на трите въпроса значи е добър в любовта, готин, умен..!!

xch0colattegiirlxx
07-27-2011, 20:20
Как да сме готини..?


Изглеждайте като мен.
Ах този w0sh. . 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
07-27-2011, 20:30
[quote=Menischeto]Как да сме добри в любовта..? Казвам го и пак го казвам любов няма има интерес. А до това как да сме добри в любовта ами то идва от вътре няма как ако не ти идва от вътре.
Как да сме готини..? Като се докараш малко по-така а не да ходиш с стари избелели дрехи и с несресани коси. Бъди модерен, дръж се пичарски и изобщо да не ти пука.
Как да сме добри в ученето..? (да помним много) Няма как ако не е ген.

Който отговори на трите въпроса значи е добър в любовта, готин, умен..!!

Друсаш ли се или си на под 14?

1) Да сме "добри" в любовта е толкова субективно..., че представа си нямаш колко. За един едно е добро, за друг - друго. Някой разбира любовта по един начин, друг.. по коренно различен. -=> Въпрос, зададен по този начин, не предполага теоретична панацея. Просто няма отговор.

2) Отново субективен въпрос. Дефинирай готин. Всички да те харесват може би? Няма начин. Един може да не те харесва, което веднага доказва тезата, че не всички ще те харесват. Не мога да ти кажа и да бъдеш себе си, защото ти явно не си намерил/а себе си. Трудно е като си в пубертета. Не си достатъчно разбран, не си и достатъчно готин. Изобщо... лудница.

3) Ето това е лесно. Чети! Учебниците, уроците, преговаряй. По няколко пъти. Не един път да си прочетеш урока - т'ва не е учене. И чети с разбиране. Никога, ама НИКОГА не зубри без да схващаш за какво иде реч. Гледай научнопопулярни програми, научнопопулярни филми, чети странична литература - интернет, книги... образовай се. Ако имаш глад за знания, задоволявай го. Иначе ще си останеш посредствен/а и туй то.
Бележкарството НЕ е решение! Зубренето НЕ е решение. Чети с желание и жажда за знания... чети, препрочитай... надграждай. Не се задоволявай само с минималните знания в училище. Виждаш к'ви идиоти излизат оттам... Най-лесно е да станеш част от групичката им. Всъщност...не се сещам за по-лесно нещо от това.

Menischeto
07-28-2011, 06:31
Написа една третокласничка? Сериозно,на колко си години?

14 към 15

Priceless
07-28-2011, 06:34
Как да сме готини..?


Изглеждайте като мен.
Ах този w0sh. . 8-)

Чшшшшшшш :!:

По темата: Като пораснеш ще разбереш:)