PDA

View Full Version : Влюбен в най-добрата си приятелка!?



mynamepld
07-27-2011, 15:14
Здравейте,
Имам проблем. В живота ми има едно момиче, с което се познаваме от 1 година вече и сме наистина близки. Помагал съм й в много трудни за нея моменти, тя на мен също и наистина и двамата знаем, че можем да разчитаме един на друг по всяко време. Постоянно си говорим по телефона - не минава ден, в който да не се чуем, и излизаме много често. Но сме само приятели, проблема е, че аз изпитвам нещо повече към нея. Приятелството ни обаче е много странно. Може да се каже, че сме си прекалено близки, поне на мен ми се струва така, защото никога не съм се държал така с моя приятелка, нито пък тя към мен и аз съм много объркан. Когато сме в компания или гледаме филм, винаги сме един до друг, гушнати и т.н. Това не остава незабелязано - много пъти са ни питали дали сме гаджета и винаги отговаряме, че не сме и се смеем. Дори много пъти когато сме някъде с компания спим заедно, дори в едно легло. Но не правим секс или нещо подобно, даже не сме целували никога, а просто се прегръщаме. Това със спането е толкова вече обичайно, че където и да ходим с компания вече не поставяме спането под въпрос, винаги сме заедно, дори да има свободни легла и т.н.
Мен ме е страх да направя каквото и да е било повече, защото ме е страх да не я загубя понеже много я ценя. Как да постъпя?

momon
07-27-2011, 16:14
Според мен трябва да рискуваш. В най-лошият случай ще се отчуждите, ноо с приятелят ми сме заедно от година и половина като 2 години преди това бяхме най-добри приятели. Не искахме да пробваме, именно защото мислехме, че ще развалим приятелството си. Ако продължаваш да мълчиш само на теб ще ти е кофти, пък и щом сте толкова близки, седнете и си поговорете на четири очи :) Успех :))

mortor
07-27-2011, 16:26
При мен беше г/д същото,с едно момиче бяхме близки и тръгнахме,а до тогава не бях имал по-добри спомени,не бях усещал по-сладки :-) устни така че може да се пробваш :)

autumn666
07-27-2011, 16:54
Според мен си заслужава да опиташ. Все пак риск печели, риск губи... а и според мен има някаква вероятност тя да изпитва същото към теб :) Успех

VaMpiRKaTaaa
07-27-2011, 17:18
Може би тя се притеснява да направи първата крачка?
Направи я ти.

SisiStrange
07-27-2011, 17:19
Хубаво е, когато връзката започне от приятелство. :) Давай. :wink:

sasha_90
07-27-2011, 17:34
Рискувай.Според мен само можеш да спечелиш,защото и аз като теб рискувах и спечелих.

Shaolina
07-27-2011, 19:48
Здравейте,
Имам проблем. В живота ми има едно момиче, с което се познаваме от 1 година вече и сме наистина близки. Помагал съм й в много трудни за нея моменти, тя на мен също и наистина и двамата знаем, че можем да разчитаме един на друг по всяко време. Постоянно си говорим по телефона - не минава ден, в който да не се чуем, и излизаме много често. Но сме само приятели, проблема е, че аз изпитвам нещо повече към нея. Приятелството ни обаче е много странно. Може да се каже, че сме си прекалено близки, поне на мен ми се струва така, защото никога не съм се държал така с моя приятелка, нито пък тя към мен и аз съм много объркан. Когато сме в компания или гледаме филм, винаги сме един до друг, гушнати и т.н. Това не остава незабелязано - много пъти са ни питали дали сме гаджета и винаги отговаряме, че не сме и се смеем. Дори много пъти когато сме някъде с компания спим заедно, дори в едно легло. Но не правим секс или нещо подобно, даже не сме целували никога, а просто се прегръщаме. Това със спането е толкова вече обичайно, че където и да ходим с компания вече не поставяме спането под въпрос, винаги сме заедно, дори да има свободни легла и т.н.
Мен ме е страх да направя каквото и да е било повече, защото ме е страх да не я загубя понеже много я ценя. Как да постъпя?


Естествено , че трябва да опиташ , защото все пак вие правите всичко заедно , а и да не се получи не е нужно да се отдалечавате или да спрете да се виждате , просто се дръж така както е било преди :)
Успех :wink:

TeDi7yYy
07-28-2011, 09:20
давай!!!щом сте толкова близки може момичето да те харесва но да го е срам да ти каже