PDA

View Full Version : За момчетата и техният първи път



SuNsEt
07-27-2011, 16:43
Истина е че повечето момчета са имали своя първи път с по-голямо момиче/жена ,но защо е така?Да,тя е по-опитна и ще знае какво ви харесва,ноо...защо една по-голяма би ви привлекла повече за първият път?
Още един въпрос,който за мен е по-важен:
Какво ви кара след години,когато се сетите за нея независимо от това,че сегашната ви приятелка е най-страхотната до сега,да говорите за нея със някакво...почитание и усмивка?
Говорила съм с момчета,които са били така и като ги слушам имам чувството,че тези каки са били за тях като богини едва ли не. :shock:

Вашият първи път на колко години беше и ако сте го направили с по-голяма,то тя на колко години е била?С какво впечатление останахте и още ли я мислите за връх?Какво бихте казали за нея ако ви попитат?

Drako89
07-27-2011, 17:12
Беше с по-малка но по-опитна от мен!

Wildchildd
07-27-2011, 17:16
Ne.

ubuntureload
07-27-2011, 17:25
С по-голяма, преди 10 години... Какичките се кефят на невинни девствени момченца...

Violenza
07-27-2011, 18:16
Моят ми е казвал, че не й помни нито името, нито физиономията, все пак е било преди толкова години, а той е бил не млад, ми направо малък... Иначе му е била връстничка, но е било само веднъж.

SuNsEt
07-27-2011, 19:55
Други отговори?Очаквах повече момчета да се включат :-o

peace95
07-27-2011, 19:57
А вярно ли е че първия път като си сложите презерватив ви боли или нещо такова ? ;д

ubuntureload
07-27-2011, 21:07
А вярно ли е че първия път като си сложите презерватив ви боли или нещо такова ? ;д
:grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: 8-) Въх майна... ти посегна на изказването!!! Боли ги тия които не поддържат хигиена на пишоците и главата му вижда за пръв път белия свят като тръгне да прави секс!

peace95
07-27-2011, 21:09
А вярно ли е че първия път като си сложите презерватив ви боли или нещо такова ? ;д
:grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: 8-) Въх майна... ти посегна на изказването!!! Боли ги тия които не поддържат хигиена на пишоците и главата му вижда за пръв път белия свят като тръгне да прави секс!
Майна излъгали са ме , нe ми са карай :-)

ubuntureload
07-27-2011, 21:37
Майна излъгали са ме , нe ми са карай :-)
Ооо майничке въобще не ти се карам... аз като се карам поста ми обикновено започва с "ПУTKO ЗАСПАЛА...." :-) :-) :-)

JJfoxxx
07-27-2011, 21:49
а пък опитните харесват девствени момчета така каките ще си ги изшлайфат както им харесва за две седмици е ебач

umri
07-27-2011, 21:49
Стабилно по-голяма. Едно от най-добрите е'банета в живота ми.

JJfoxxx
07-27-2011, 21:51
стабилно :D ти на 17 тя на 37 :d

naQkataRaota
07-27-2011, 22:03
Заведоха ме на "професионалистка" :oops: и си беше по-голяма.

За мен е просто началото за протокола. Кеф ми беше и евала, че ми направи разни неща, които само бях гледал. Но иначе съм имал къде къде по-яки моменти, така че бих казал нещо, което ще запомня да, но определено не максимума

Eclipsercho
07-27-2011, 22:39
Бяхме на една възраст.

Първия ми път не е никакъв връх.. следващите пъти бяха доста по-добре..

Не я помня като ТЯ или нещо подобно.. просто като човек, който отдавна не е в живота ми, а някога е бил. Не че съжалявам. :-o

sokol02
07-27-2011, 23:07
Бяхме на една възраст.

Първия ми път не е никакъв връх.. следващите пъти бяха доста по-добре..

Не я помня като ТЯ или нещо подобно.. просто като човек, който отдавна не е в живота ми, а някога е бил. Не че съжалявам. :-o
Ама много хейтвам така да ми остане някаква празнина в сърцето като се разделиш с ПЪРВАТА! Иначе връстници :)

DarkTemplar
07-28-2011, 14:05
Връстници бяхме и беше нещо кой знае какво (нормално - и двамата бяхме девствени). Нещо подобно като при Eclipsercho. Все още кака не ме е отраквала, явно съм назад с материала. ;)