PDA

View Full Version : Обичам го...



fenkaaa
07-27-2011, 19:27
... адски много,въпреки прекалената му ревност,въпреки това,че понякога наистина ме задушава,въпреки всичко.. Просто ми писна от всичките тези скандали,всеки ден.. вечните спорове,но знам,че той е човека за мен,винаги съм искала такова момче до себе си и го намерих.. както се казва "принца на бял кон" с няколко дефекти,все пак не всеки е перфектен.Всичко започна преди година,на едно събиране,още когато влязох вътре (където се бяха събрали) погледа ми сякаш сам се насочи към него.. към тази невероятна усмивка и този сладък и невинен детски поглед,макар и вече на мъж.. Цяла вечер не можех да отделя очи от него,но уви,по това време той беше с една моя много добра приятелка и знаех,че няма как да се получи.. Но стана така,че се зароди нещо между нас по много интересен начин,а тръпката беше такава,каквато не съм изпитвала до сега с който и да било.. И ето ни вече 9 месеца (официално заедно,неофициално преди това 2) ,ту се караме,ту се обичаме.. Много пъти сме стигали до крайности,дори сме се били :-o Съжелявам за всичките пъти в които съм го наранила,за всичките пъти,в които съм го накарала да плаче,дори и днес В КАФЕТО :shock: И надявам се и той съжелява от своя страна за грешките си.Въпреки всичко той си остава "идеалното момче" от моя гледна точка! Толкова мил,толкова добър,дори бих казала послушен.. хихи :-) не съм очаквала някога някой така да се грижи за мен и да ме обсибва с толкова любов.. а да не говорим,че той самия си представя бъдещето с мен.. толкова се радвамм,че го имам.. Който иска да ме съди,просто исках да си излея душата и просто днешния ден беше изпълнен с толкова проблеми между нас.. които ме карат всеки следващ път да осъзнавам,че ТОЙ е човека и че по добър няма да намеря :) Благодаря на тези,които го прочетоха.. :)

peace95
07-27-2011, 19:42
за какво е плакал ? :shock: :shock:

sexytty
07-27-2011, 19:46
И аз имам същото момче до себе си ,, и много му благодаря :)

iiordanova
07-27-2011, 19:53
:) Въпреки всичко вие се обичате. Личи си по написаното.

SisiStrange
07-27-2011, 20:01
Е то не може без караници от време на време. Иначе къде би отишъл сексът за сдобряване?

nepowtorima
07-27-2011, 20:02
Разкажи какво се случи. Може да ти олекне още повече.

П.С. - много се радвам на такива влюбени хора, които осъзнават, че са родени един за друг :-)

katii
07-27-2011, 20:05
И аз имам същото момче до себе си ,, и много му благодаря :)

И аз и аз :)

Shaolina
07-27-2011, 20:08
Ей , това е любов ! :smt007 :smt006

Bella5
07-27-2011, 20:38
:) Въпреки всичко вие се обичате. Личи си по написаното.
Мога да добавя само "Успех" и дано с времето спрете с караниците (макар че без това не може никоя връзка)

Adda
07-27-2011, 20:40
Не вярвайте на мъжки сълзи.. или поне не винаги..
Иначе прекрасна връзка, задръж я, а каквито проблеми има те ще се наредят с времето : )

SmilezZz
07-27-2011, 21:19
Проблемите са си нормални. Един вид това е вид тест,колко се обичате ! Супер много ви се радвам. За съжаление,аз все още не съм изпитала подобно нещо.
П.С - Мнооого любов ви желая.

fenkaaa
07-27-2011, 21:54
Благодаря на всички за положителните отговори :-)

Някой по нагоре беше попитал за какво е плакал.. ами често се е случвало той да плаче,аз съм плакала.. много ни е емоционална връзката.. а днес се случи така,че се скарахме в едно кафе и аз му наговорих неща, които не мислех и съжелявам, а той ги прие малко на вътре и както го беше подкарал на едни бири там,така се получи.. абе гадно беше,добре че нещата се наредиха :)

OnlyMeAndYou
07-28-2011, 06:23
Много приятно ми става когато разбера за двама души, които толкова много се обичат. А за караниците рано или късно ще спрат. Един много важен за мен човек /приятел/ ми каза, след поредната ни караница "Нали знаеш? Колкото повече се карат двама души, толкова повече се обичат." И наистина е вярно. /при нас само като приятели/ Следващи път когато се скарате и той се засегне, седни /застани/ до него, погледни го в очите и му го кажи. Гарантирам ти, че ще му стане адски приятно. :)

Priceless
07-28-2011, 06:26
Все едно четох за моята връзка.

antifashionshit
07-28-2011, 08:33
тая ревност е индикатор за бъдещи мъки :Д

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 11:01
Страхотна история.
Дано и аз да имам твоя късмет някога.:)

XTREMEFREERIDE
07-28-2011, 11:58
От личен опит знам, че любовта въпреки-всичко-което-не-е е много, мноооогомногомного по-силна от любовта заради-всичко-което-е. Прекрасно е, че сте достатъчно силни на тази възраст да сте толкова отговорни и сериозни в една толкова трудна връзка. Но трудностите правят любовта ви по-силна, нали?
Много се радвам на такива хора! Обичайте се!!! Ама много се обичайте!

fenkaaa
07-28-2011, 13:45
Отново благодаря на всички :-) :)

Maaggiiee
07-31-2011, 09:30
Много се радвам на такива двойки. :P

LambOfGod
07-31-2011, 09:35
Не обичам мъже, които плачат. Аз не плача, пък той ще си позволява такива екстри. Ай, сиктир.
*С'я турям една мазна лига на цигарата си, за да гори по-дълго*

MysteryOfMan
07-31-2011, 10:28
тая ревност е индикатор за бъдещи мъки :Д

Определено..веднъж появи ли се, връзката е почти обречена.

LambOfGod
07-31-2011, 11:01
тая ревност е индикатор за бъдещи мъки :Д

Определено..веднъж появи ли се, връзката е почти обречена.

И всеки път, когато тя се усмихва на друг в кафето, той ще реве.. :lol: :lol:

MysteryOfMan
07-31-2011, 12:16
тая ревност е индикатор за бъдещи мъки :Д

Определено..веднъж появи ли се, връзката е почти обречена.

И всеки път, когато тя се усмихва на друг в кафето, той ще реве.. :lol: :lol:

Давам им още няколко седмици, макс няколко месеца. И след това ще четем тема "Обичах го, но се разделихме.."

BlindedAngel
07-31-2011, 12:22
^А малко след това тема " Не сме заедно, но иска само секс от мене" :razz:

fenkaaa
07-31-2011, 14:34
тая ревност е индикатор за бъдещи мъки :Д

Определено..веднъж появи ли се, връзката е почти обречена.

И всеки път, когато тя се усмихва на друг в кафето, той ще реве.. :lol: :lol:

Давам им още няколко седмици, макс няколко месеца. И след това ще четем тема "Обичах го, но се разделихме.."

Щом съм писала всички тези неща с "въпреки" отпред,значи не са от голямо значение във връзката ни и се справяме в границите на нормалното с тях.Нито пък той е ревал,щото съм се усмихнала на друг.Благодаря на тези които прочетоха темата ми и ме разбраха,а за последните отговори бих казала - не сте ми в положението да ми давате време на връзката,нито пък мисля да се разделяме,живеем си заедно,справяме се с пречките и така.. пожелавам ви и на вас да имате такъв човек до себе си някой ден,тогава ще видите какво е :)

Gogata05
07-31-2011, 16:14
Кажи му:аз те обичам но ти не ме
претежаваш. Просто ме задушаваш. пък и момчета колко щеш :D :D

antifashionshit
07-31-2011, 19:27
^А малко след това тема " Не сме заедно, но иска само секс от мене" :razz:
а след това спах с него, но сега не ме иска 8-)

нее, според мен ще има друга подредба.

BumpyRide
08-01-2011, 11:51
Все едно четох за моята връзка.


Толкова добре те разбирам... Аз също се радвам, че го срещнах и че имам такъв човек до себе си, въпреки всичките проблеми. Заслужават си дори караниците ...всичко си заслужава щом е за нас. Желая ви много щастие :) Щом сте заедно и се обичате така, ще го откриете. :)

ThePowerOfLove
08-01-2011, 11:59
Любов да има :)

those3brokenwords
08-01-2011, 12:27
...обичаме.. Много пъти сме стигали до крайности,дори сме се били :-o Съжелявам за всичките пъти в които съм го наранила,за всичките пъти,в които съм го накарала да плаче,дори и днес В КАФЕТО :shock:

Били сте се? Найс .
Всеки може да ти дрънка измислени клишета, той е човекааа, колкото и да се караме, един път му избих носа, но той миличкия съжалява, че беше сгрешил, толкова си го обичкам :( :-)
в гей афери нашия май оплел си са 8-)

MysteryOfMan толкоз :)

molecc
08-01-2011, 12:28
meh

noproblembitch
08-01-2011, 16:29
Не вярвайте на мъжки сълзи.. или поне не винаги..
Иначе прекрасна връзка, задръж я, а каквито проблеми има те ще се наредят с времето : )
Каква е тая тъпотия за мъжките сълзи?! Ти у ред ли си? :shock: Мъжете толкова рядко си позволяваме да плачем, че не си пропиляваме редките изблици за двуличия и за постигане на скрити цели... Ай, моля ти се, не говори глупости!!! :x

sladkish_14
08-01-2011, 17:48
Просто съумей да намериш баланса във връзката ви. Тези караници изглеждат нелепи после ви изглеждат така сякаш връзката ви става още по-силна след тях, но от опит ти казвам, че това е прекалено много драма! Позволите ли във връзката ви да плачете не обществени места, просто..
Магията е до момент, караниците не са важни, но просто по някое време капва една малка капка, която прелива чашата и всичко рухва..
Хубаво е, че толкова се обичате и аз съм изживяла същото, но мисля, че драмата покрай вас е по-често срещана от нормалните моменти.
Изключително много внимавай.

П.С - Личен опит, страшно горчив при това. Драматичните, силни връзки приключват с още повече драма :wink: