PDA

View Full Version : Първият път ..



sexytty
07-27-2011, 19:43
Преди да започна иска да кажа: ЗНАМ че има други такива теми , но реших да пусна моя. =;

И така ..
Реших тази седмица да го направя с моя приятел за 1'ви път. :)
Но се чудя как да му го кажа. :-o
Искам също така да знам как да действам като дойде в нас. :?

' Ако има значение и двамата сме на 16 ,, и на него ще му е за 1'ви път. :oops:

И предварително благодаря на всички които ще кажат смислени мнения! :P .. (и се надявам да не ми заключат темата! )

peace95
07-27-2011, 19:49
Ами целуни го.Една дълга целувка.Може да седнеш в него.Възможно най - близо да си , натискайте се .. Почни да го събличаш или себе си почни и той ще се досети и ще помогне да се възбудиш , ти също започни да го галиш и така .. И после бавно и полека я карайте с много целувки и докосвания , може и френска да си правите .. !

SmilezZz
07-27-2011, 20:54
Ами целуни го.Една дълга целувка.Може да седнеш в него.Възможно най - близо да си , натискайте се .. Почни да го събличаш или себе си почни и той ще се досети и ще помогне да се възбудиш , ти също започни да го галиш и така .. И после бавно и полека я карайте с много целувки и докосвания , може и френска да си правите .. !Съгласна съм. Би трябвало да ти разбере намека. 8-)
Спокойно и не забравяйте презерватива. ;dd

sladkish_14
07-27-2011, 20:59
Аман, решила да си пусне нейна тема..
Аз пък реших вече да не си протривам буквите на клавиатурата

NoMore
07-27-2011, 20:59
Ами може направо да му кажеш, че искаш да пробвате без намеци... дали е съгласен? Пък после предполагам ти е ясно какво ще следва и какво се прави. Наблегнете на любовната игра, осигурете си място и достатъчно време... не бързайте! Презерватива е задължителен. Ами какво друго да ти кажа успех :) и дано мине всичко добре и да ти хареса :P

sexytty
07-28-2011, 10:07
Еми той иска да му кажа предварително (като излезем или по скайп) ,, за да вземе предпазни мерки ,, защото ако дойде без тяяях .. ;дд '' а мен точно от това ме е срам да му кажа. :oops:

SeXyMaCka
07-28-2011, 10:35
Не е кой знае какъв срам да вземеш ти презервативите ;) Препоръчвам ти Durex, по мой наблюдения са най-добрите ;) Ако те е срам да ги вземеш от аптека, когато пазаруваш в някой голям супермаркет като Пикадили, Била, ЦБА и тн. просто вземи от касата и една кутийка презервативи ( само за размера и на идея си нямам какъв да вземеш, пробвай със 54 например, мисля, че тези са средните по размер, размера го пише отзад на кутийката, но е с дребен шрифт ).
Иначе като намек, че го искаш ( да правите секс ) може просто да започнеш да го обарваш по пениса ( през дрехите като за начало ), той сам ще се досети какво искаш, а и това ще му помогне да се възбуди, както и на теб. Успех ;)

NoMore
07-28-2011, 15:25
Значи няма да те е срам да му награбиш атрибута ама те е срам да му кажеш.... какъв секс си тръгнала да правиш? В една връзка не би трябвало да има подобни притеснения стегни се няма от какво да те е срам!

marilyn
08-01-2011, 19:35
Ами натискай му се, започни да го събличаш и тн. той все ще се усети. Пък и ти като имаш опит няма да е толкова трудно, ти води парада, остави го да те следва. Успех :-)