PDA

View Full Version : Един съвет.



Bonjour
07-27-2011, 21:55
Какво да направи човек когато се скара с приятелите (компанията) с които се е събирал през 7-10 години заради различни причини(използване за пари,говорене зад гърба и др.) и разбере че са използвачи и че всичко през тези години е една голяма лъжа.И всъщност да остане с 1/2 ма приятели обаче да не е сигорен дали и те са му приятели и всичко което е градял през тези години приятелства накрая да остане без приятели.Да остане дотолкова да няма с кои да излезе никъде дори например за една разходка или кафе.Какво да направи човек когато харесва своя стара приятелка която по-едно време се е събирала с компанията му и след време се видят и всъщност тои хлътва здраво по-нея, а тя да го смята за никакъв и започне да го игнорира.Какво да направи човек когато изкара 2 на изпит във ВУЗ и незнае какво ще става с бъдещето му.Кажете ми хора какво да направи човек когато всички тези неща му се случат за по-малко от година и се чувства прецакан от живота.

w0sh
07-27-2011, 21:56
Съвет.

Не пускай теми като върлувам и раздела



Не си прав.

SisiStrange
07-27-2011, 21:59
Да се стегне.

w0sh
07-27-2011, 21:59
Да се стегне.

с фитнес!

SisiStrange
07-27-2011, 22:02
Да се стегне.

с фитнес!
И калций.

w0sh
07-27-2011, 22:03
И бетон.




оловни стружки също вършат работа.

Bonjour
07-27-2011, 22:05
Темата е сериозна и истинска както и говоря за себе си и ви моля за съвет ама явно я взехте за ебавка :( .

SisiStrange
07-27-2011, 22:11
Темата е сериозна и истинска както и говоря за себе си ама явно я взехте за ебавка :( .
Моят първи отговор си беше сериозен.

ПП. Изкарал си 2ка, защото не си учил, а си се занимавал с разни приятелско-любовни драми.
Като мацката те игнорира, спри да и досаждаш. Опитай се да си хванеш някое ново момиче. Запознай се с приятелите и и се вмъкни в компанията. Така се получава 1 куршум - 2 заека.

jeezloxxy
07-27-2011, 22:11
Наблегни на ученето,пък после мисли за приятели и по кого да хлътваш.
Не,че имам нещо против приятелите,просто ако сега си прецакаш бъдещето,и най-добрите приятели няма да те спасят.

Това достатъчно сериозно за отговор ли е?Защото не можах да се сетя за по-добро.

Bonjour
07-27-2011, 22:29
Благодаря много за съветите определено трябва да се стегна, че много взех да се обвинявам и да се чувставам гадно.Иначе дайте още съвети ще съм ви благодарен :) .

OnlyMeAndYou
07-28-2011, 06:29
Обърни гръб на "приятелите си" и си намери нови. Има толкова много хора на тази земя, с които можеш да бъдеш приятел, но докато се депресираш и се самосъжеляваш нищо няма да постигнеш.

П.П. Ако искаш истинска връзка спри да я търсиш. Така най-лесно се появява човекът, с когото можеш да бъдеш истински щастлив. :wink:

Cellmate
07-28-2011, 06:41
Като за начало спри да се самосъжаляваш. А на въпроса ти може да има само два отговора според мен: стягаш се или си режеш вените. Сам прецени кое те устройва. И един съвет: мъж, който се самосъжалява вместо да се вземе ръце е жалък. Добре ще е да се вслушаш.

Evterpa
07-28-2011, 08:47
Сменя си приятелския кръг.
Проумява, че с това момиче няма да се получи.
Следващия път учи здраво, за да изкара оценката, която му трябва.
Спира да се самосъжалява.

autumn666
07-28-2011, 09:18
И какво като си бил с тях 7-10 години? И аз имах една компания, с която бях доста време, и накрая ги заебах щото бяха двулични използвачи. Заебах ги и си намерих нови приятели, които никога не биха ме предали. Ти трябва да направиш същото. Излизаш, запознаваш се с нови хора и т.н... А момичето... най-добре забрави за нея, щом те игнорира. Ще си намериш друга, спокойно, има много хора на тоя свят, не е единствената.
Първо обаче наблегни на ученето и спри да се вкарваш във филми. Вземи се в ръце и да не ти пука. И приятели ще има, и гаджета, но не си прецаквай бъдещето заради някви драми. Успех ^^

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 10:33
Съвет,продължаваш на пред и живееш живота си.
Паднал си,загубил си 2 битки,изправяш се ставаш и продължаваш да живееш,живота продължав.Загубил си битката,но не и войната.Поставяй си нови цели.Или работи по тези,до тяхното постигане.Искасе воля и смелост,зада продължиш.

Bonjour
07-28-2011, 11:07
Благодаря на всички за съветите определено ще ги послушам.Ще опитам да се стегна и да продължа живота си като започна от начало от 0-лата както се вика.Ще опитам да изградя нови приятелства,запознанства,в ръзки,момичета и тнт.Ще започна да се занимавам с неща с които винаги съм изкал да се занимавам обаче всеки път или се отказвам да започна или се отказвам по-средата или не ми остава много време за тях.Накратко казано поставям си нови цели и опивам да оправя старите.Относно приятелите и момичето по-добре че се получи така донякъде защото се осъзнах на време.Както хората казват всяко зло за добро.

sh3_1s_7h3_0n3
07-28-2011, 12:54
2ка за ВУЗ не е нещо хипер необичайно. Ако става ?с за кандидатстване... догодина пак. Няма да си първият, няма и да си последният.

Като цяло - СПРИ ДА МРЪНКАШ и да се оплакваш. То излезе, че твоят живот е най-скапан и най-безсмислен. Ако не се вземеш в ръце и позволиш депресията и самосъжалението да те повалят - превръщаш се в никому непотребен парцал и ще свършиш мнооого кофти.

'фани си работа, учи, чети нещо, развивай хоби... к'во си седнал да хленчиш.
Много ме дразнят безделниците... такива, дето нищо не правят и само се оплакват. УжсТ.

Bonjour
07-29-2011, 09:08
Благодаря за съвета ще опитам да го послушам.

sasha_90
07-29-2011, 12:31
Не ти трябват приятели,които само те използват.Разбери,че е по-добре да си в компания,която е истинска,в която хората да те харесват,уважават и ценят.В противен случай какво?Ще си длъжен да търпиш,но до кога?правилно си постъпил като си спрял всякакъв контакт с тях.Не му мисли повече.А за момичето-ако е писано ще се случи.
За университета сам си си виновен.Защо не учиш?Щом знаеш,че имаш изпит и той е важен за теб,защо не си се стегнал и учил?Сега не се сърди,а намери начин да поправиш двойката.

scandalousLady
07-29-2011, 12:46
Напред и горе главата, сългласна съм с другите мнения. Успех пич :wink:

Bonjour
07-29-2011, 14:49
Благодаря на всички ви за съветите ще ги послушвам и се стягам и няма на къде само там е изходът от тази ситуация.