PDA

View Full Version : Нещо странно се случи с ръката ми.



valkotooo
07-28-2011, 06:53
Здравейте хора! Сутринта когато станах, погледнах ръката си, а тя изглеждаше странно. Цялата ми дясна ръка беше на едни червени точки като пъпчици и зачервена, но на усет не се усещат, т.е. кожата на тези места е гладка. Притеснявам се да не би това да е някаква алергия, рак на кожата....много неща ми минаха през ума. :shock: :shock: Ако на някой от вас му се е случвало, или знае какво да направя по въпроса, да помага. Аз съм момче на 14 години, но не вярвам това да е от пубертета. Съжалявам, че не мога да ви пратя снимка, но не знам как става в този сайт, иначе имам. Помагайте ПЛС.

ThisIsMe
07-28-2011, 06:58
Снимка на ръката си можеш да качиш от този сайт- www.prikachi.com
А иначе вероятно става дума за алергия.
Ползвал ли си някакъв крем или парфюм на тази ръка?
А възможно е и да си хапнал нещо,към което си алергичен.
Иди да те види лекар!

valkotooo
07-28-2011, 07:06
Ето и снимка. Тук не се вижда много добре, но цялата ръка е на такива червени точки.
http://www.prikachi.com/images/776/3619776b.jpg

valkotooo
07-28-2011, 07:11
Снимка на ръката си можеш да качиш от този сайт- www.prikachi.com
А иначе вероятно става дума за алергия.
Ползвал ли си някакъв крем или парфюм на тази ръка?
А възможно е и да си хапнал нещо,към което си алергичен.
Иди да те види лекар! Ами значи аз кремове не ползвам, с парфюма си се пръскам по тялото, но не и по ръцете. Но имам домашен любимец - котка, да не би да е от нея?

ThisIsMe
07-28-2011, 07:14
Може и да е от нея,а може и да си консумирал храна,към която си алергичен.Иди лекаря ''да хвърли едно око''!

joronir
07-28-2011, 07:48
Снимка на ръката си можеш да качиш от този сайт- www.prikachi.com
А иначе вероятно става дума за алергия.
Ползвал ли си някакъв крем или парфюм на тази ръка?
А възможно е и да си хапнал нещо,към което си алергичен.
Иди да те види лекар! Ами значи аз кремове не ползвам, с парфюма си се пръскам по тялото, но не и по ръцете. Но имам домашен любимец - котка, да не би да е от нея?

Мен веднъж ми беше станало с почти сущите пъпки от кърпите в един хотел...правил ли си нещо такова?

valkotooo
07-28-2011, 09:22
Снимка на ръката си можеш да качиш от този сайт- www.prikachi.com
А иначе вероятно става дума за алергия.
Ползвал ли си някакъв крем или парфюм на тази ръка?
А възможно е и да си хапнал нещо,към което си алергичен.
Иди да те види лекар! Ами значи аз кремове не ползвам, с парфюма си се пръскам по тялото, но не и по ръцете. Но имам домашен любимец - котка, да не би да е от нея?

Мен веднъж ми беше станало с почти сущите пъпки от кърпите в един хотел...правил ли си нещо такова? Ами кърпата, която използвам, я използвам само аз. Тя е от чист памук, няма нищо друго. Но както казах ме съмнява, че тези петна са от котката ми.

zlatit0o
07-28-2011, 09:40
Консултирай се с лекар най-добре :) . На мен ми прилича на някаква алергия :-o

valkotooo
07-28-2011, 12:07
Консултирай се с лекар най-добре :) . На мен ми прилича на някаква алергия :-o Ами честно казано и аз мисля така да направя, и после ще ви кажа какво се е случило. Благодаря за мненията които дадохте, и за съветите. :)

AreYouNoob
07-28-2011, 12:51
http://www.razkritia.com/106225/проказа-моргелоза/

valkotooo
07-28-2011, 13:32
http://www.razkritia.com/106225/проказа-моргелоза/ хей хей, моето не е обриви, че камоли това лошо нещо. Кожата ми е гладка, тези червени точици не са пъпки.

AreYouNoob
07-28-2011, 14:17
ем може тфа да е по-напреднало положение... бе нз отиди на доктор :D

autumn666
07-28-2011, 15:10
И на мен ми прилича на алергия. Отиди на лекар най-добре...