PDA

View Full Version : Всичко се промени!



imissyou
07-28-2011, 09:44
Здравейте :) За първи път пиша в този форум,но наистина ми се налага :( От година имам връзка с едно момче,но някак си не е същото както преди.Насясно съм,че не може всичко да е цветя и рози както в началото,но вече става прекалено.Започна да се държи с мен много лошо и когато се опитам да поговоря с него на тази тема,той ми казва,че си въобразявам.Днес обаче се случи нещо което .. ме ядоса много.Обадих му се да му кажа,че слизам пред блока с приятелка,той не ми вдигна и след 15 мин ми се обади.Казах му къде съм и с кого и той ми каза " Попита ли ме дали можеш да излезеш ? ". Останах потресена той не се шегуваше и сякаш ми заповядваше. Никога не ми е говорел така .. той много ме обича.Знам го,но защо се държи така с мен? Не знам какво да правя .. объркана съм :(

c0ol133
07-28-2011, 09:54
как така ще трябва да го питаш дали може да излезеш с ПРИЯТЕЛКА :shock: :shock: ебаси хората дет ги има..и казваш,че те обича .. незнам кви са ви отношенията,но да ти казва какво да правиш,с кого да излизаш..не нее не тва не мога да го възприема просто ... на колко сте?

imissyou
07-28-2011, 09:58
Той е на 20 аз на 16 ..

scandalousLady
07-28-2011, 10:05
Абе яяяяя не му се давай на този :? ще ти казва дали може или не може да излезеш с приятелка, седнете и си поговорете сериозно. Като не иска да говори парви каквото си искаш.

imissyou
07-28-2011, 10:09
Никога не ми е казвал какво да правя или къде да ходя .. с кого и т.н .. сега какво му стана не знам :x

gummybear
07-28-2011, 10:09
Абе яяяяя не му се давай на този :? ще ти казва дали може или не може да излезеш с приятелка, седнете и си поговорете сериозно. Като не иска да говори парви каквото си искаш.

+1

mechtaq_za_teb
07-28-2011, 10:16
Намерете време да си изясните отношенията както трябва, защото имате нужда. Не си доволна от връзката си, нещо те тормози и едва ли си въобразяваш. Ако той не иска да седне да поговорите сериозно по тази тема, значи едва ли не не държи достатъчно на чувствата ти.

Fiction7577
07-28-2011, 10:16
Решил е, че си негова собственост.

Днес ще ти трябва позволение за да излезеш с някой, утре кой знае за какво друго.

Бий му шута. Не си заслужава.

daq96
07-28-2011, 10:17
Да не ти е баща че ще го питаш!

imissyou
07-28-2011, 10:25
Единственото нещо което не мога да разбера е .. защо изведнъж му прищракна да ми каже така .. За тази една година (даже вече и повече) всеки от нас е имал пълна свобода.Той е излизал с приятели аз също,никога не е имало такъв проблем. :x

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 10:37
Ти не си негова собственост.Човека е болен от ревност.Такъв тип не ти трябва.Не стига,че те разиграва ами и ти държи сметка....Как го търпиш още?

imissyou
07-28-2011, 10:39
Да наистина е ревнив.Ами сама не мога да си отговоря защо го търпя още .. :( толкова съм объркана :(

elizabethg
07-28-2011, 10:44
Просто започни да се държиш като него,да го видим как ще реагира!Не бъди слаба и не стой безучастна.Вземи се в ръце,ти не си ничия собственост!!!

imissyou
07-28-2011, 10:47
Настина много ви благодаря за съветите ! Трябва да направя нещо по въпроса и,ако е без резултат .. ще си кажем СБОГОМ.Обичам го много и не искам една година да отива на вятъра .. :(

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 10:48
Както каза elizabet,не му оставай длъжна и не показвай слабост,покажи твърд характер.Покажи му,че не позволяваш да ти държи сметка,и че не си негова собственост.Нито пък му казвай като излизаш и с кой си.Нека той те потърси.

imissyou
07-28-2011, 10:51
Така и ще направя :)

XTREMEFREERIDE
07-28-2011, 10:52
Нещо ви куца в комуникацията май. То ревност, ревност...ама това е прекалено. Сигурна ли си, че никога не си гафила? Да не би да ти няма достатъчно доверие, да си е помислил, че го лъжеш, че си с приятелка пред блока?
И само да спомена - може всичко да си е ''цветя и рози''. Моята 3-годишна връзка още прилича на вчерашно влюбване. (:

imissyou
07-28-2011, 10:58
Не никога не съм гафила .. :) Нито пък съм го лъгала къде съм или с кой съм.Винаги съм казвала истината и не мисля,че дори и да е било обратното заслужавам да ми каже " Попоита ли ме дали можеш " ..

HeavenSent
07-28-2011, 11:07
Съжалявам, че аз трябва да ти го кажа, но той иска да скъсате. И тъй като мъжете никога не искат да проявяват инициатива в това отношение (почват се едни драми, ред сълзи, ред сополи), затова решават, че ако се държат като свине, момичето ще ги зареже първо. Още повече, че щом досега не се е държал така, бъди сигурна, че това са му намеренията. Не искам да те натъжавам, показвам ти една друга гледна точка. Оттук и аз съм минала... Може да пробваш да се държиш като него, при което има 2 варианта - или ще реши, че е глупак и иска да бъде с теб, или най-накрая ще се държи като мъж и ще ти каже истината. А това "въобразяваш си" е пълна простотия, и двамата знаете, че не е така.
И пак съжалявам. Той е просто поредният :)

imissyou
07-28-2011, 11:13
Виж говорили сме и за това нещо .. ако не иска да е с мен да ми каже.Няма смисъл да се измъчваме и двамата :) Той категорично отрече .. даже ми каза " Не искам дори и да си го помисляш повече,аз те обичам ти също ме обичаш и искам да съм с теб " ..

XTREMEFREERIDE
07-28-2011, 11:16
Тогава ти остава да седнеш сериозно срещу него и да му заявиш, че няма да мръднеш докато не благоволи да говорите. Все пак сте заедно от година, трябва да изчиствате всякакви пречки заедно. Ако бях на твое място и той отново откажеше да говори, бих си помислила, че се притеснява от нещо, което може да излезе наяве по време на разговора.

HeavenSent
07-28-2011, 11:18
Е, много ясно, че така ще каже. Нали идеята е да го зарежеш ти.

Добре, може и да греша. Казвам ти как изглеждат нещата за въшен човек като мен.

DevilWish
07-28-2011, 11:48
Решил е, че си негова собственост.

Днес ще ти трябва позволение за да излезеш с някой, утре кой знае за какво друго.

Бий му шута. Не си заслужава.
Така е, и аз бях в таква връзка.. няма по-лошо от това да се задушава.И защото го обичаш и не искаш да го губиш след време ще почнеш да го лъжеш ;) И тогава връзката така и така ще приключи.Или си поговорете и му изясни, че няма да стане така и да се променя и ако не е съгласен... знаеш.. по-добре сега раздяла от колкото след време, когато още повече си се привързала ;) Всичко го казвам от личен опит, така че надявам се да ти помогнах..

Alabalaportokala
07-28-2011, 13:40
Интересно е как в темата пишат само момичета с почти препокрити отговори. Доказателство, че за някои неща сте едни и същи. Както и да е...

За да го каже явно има причина. Но никоя тука от разбирачките не се замисля върху това, а атакува директно съветвайки авторката да скъса с момчето без дори да знаят неговата версия. Ами да кому е нужно. Важното е че според авторката тя е била перфектна никога за нищо не е сгафила във връзката, била е мила и вярна. А видиш ли на момчето изведнъж му прищраква, изпушва му главата и почва да се държи собственически. Нещата не се връзват и съветвам авторката да каже за какво наистина става въпрос, а не да се изкарва божа кравичка!

fenkaaa
07-28-2011, 13:47
Той е на 20 аз на 16 ..

Същото положение.. и моя е малко стиснат на тема излизане.. ама чак така .. пред блока с приятелка .. не :D

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 14:47
Интересно е как в темата пишат само момичета с почти препокрити отговори. Доказателство, че за някои неща сте едни и същи. Както и да е...

За да го каже явно има причина. Но никоя тука от разбирачките не се замисля върху това, а атакува директно съветвайки авторката да скъса с момчето без дори да знаят неговата версия. Ами да кому е нужно. Важното е че според авторката тя е била перфектна никога за нищо не е сгафила във връзката, била е мила и вярна. А видиш ли на момчето изведнъж му прищраква, изпушва му главата и почва да се държи собственически. Нещата не се връзват и съветвам авторката да каже за какво наистина става въпрос, а не да се изкарва божа кравичка!
Не се считам нито за идеална,нито за безгрешна божа кравичка,съвети приемам,но,ако някой се опитва да ми държи сметка и да ми каже ''преди да излезеш,трябва да ме питаш дали ти давам.''Нали се сещаш,че ще му бия шута.Къв ми е той,зада ми държи сметка?Мен и баща ми не ми е държал сметка.Непозволявам да съм държанка на мъж и никога не бих го допуснала.

imissyou
07-28-2011, 15:28
И защо мислиш,че се правя на " Божата Кравичка " .. ? Не виждам нищо общо с това което аз попитах и това което ти ми казваш :)

NFW`
07-28-2011, 15:33
Не се считам нито за идеална,нито за безгрешна божа кравичка,съвети приемам,но,ако някой се опитва да ми държи сметка и да ми каже ''преди да излезеш,трябва да ме питаш дали ти давам.''Нали се сещаш,че ще му бия шута.Къв ми е той,зада ми държи сметка?Мен и баща ми не ми е държал сметка.Непозволявам да съм държанка на мъж и никога не бих го допуснала.

Какъвто и авторитет и желязна дама да го играеш по разни форуми, аз съм убеден, че намериш ли някога някой що-годе ставащ, да ти се върже, сама ще го питаш дали може да излезеш. Не лъжи, не е хубаво.

NoMore
07-28-2011, 15:37
И аз съм на мнение, че иска да скъса с теб. Но разбира се това е само мое виждане може въобще да не е правилно. Бях в такава връзка, но човека който правеше така бях аз. Държах се ужасно казвах му неща от рода " няма да излизаш с тоя, с оня..." не съм била права, знам, но просто връзката ми беше скучна не исках да я продължавам, но не исках и да скъсаме бях свикнала с тоя човек и не исках да го нараня. То много глупаво съм постъпила като се замисля ама всеки прави грешки. Аз много се отклоних както и да е аз съдя по себе си и според мен не иска да сте заедно дано да греша :)

xch0colattegiirlxx
07-28-2011, 16:04
Ужасен е.Или се опитай да го вразумиш или скъсай с него.За какъв се мисли този, че да ти казва с кого можеш да излизаш и с кого не.. :?

Alabalaportokala
07-28-2011, 16:57
И защо мислиш,че се правя на " Божата Кравичка " .. ? Не виждам нищо общо с това което аз попитах и това което ти ми казваш :)

Защото няма логика в това което си написала. В крайна сметка излиза, че ти си перфектна, а той вместо да го оцени изведнъж почва да те командва. Има си причина да започне така да се държи и много вероятно това да си ти.


vampirke на теория всеки е силен и могъщ, но практиква сочи друго

Поздрави

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 18:20
NFW
Мисли си квото искаш.
Аз на баща ми не съм позволявала да ми държи сметка,камоли на друг.
Мъжете,които са опитали ,съм им била шута.
Не търпя да ми се държи сметка,да ми казват какво да правя...съвети приемам,попринцип,но и тях трудно приемам,ако ми се натякват.Слушам само себе си и до сега не съм збъркала.

Priceless
07-28-2011, 19:09
NFW
Мисли си квото искаш.
Аз на баща ми не съм позволявала да ми държи сметка,камоли на друг.
Мъжете,които са опитали ,съм им била шута.
Не търпя да ми се държи сметка,да ми казват какво да правя...съвети приемам,попринцип,но и тях трудно приемам,ако ми се натякват.Слушам само себе си и до сега не съм збъркала.

Оп, грешка номер 1. Недей така. Послушай човека.

vilityyy979
07-28-2011, 19:27
зарежи го ..

terii
07-28-2011, 20:13
Кой е той, че да ти казва какво да правиш :? Я се стегни и поговори с него..

Luidgie
07-28-2011, 22:57
И защо мислиш,че се правя на " Божата Кравичка " .. ? Не виждам нищо общо с това което аз попитах и това което ти ми казваш :)

Защото няма логика в това което си написала. В крайна сметка излиза, че ти си перфектна, а той вместо да го оцени изведнъж почва да те командва. Има си причина да започне така да се държи и много вероятно това да си ти.

Тя нищо не е казала. Само каза, че е излязла с приятелка пред блока, а той и е държал сметка. Аз не видях някъде да го плюе ама карай. И все пак авторке сигурна ли си, че не си предизвикала с нещо това отношение? Все пак може да си направила или казала нещо, което да го подразни и да е леко сърдит? Помисли си. Ако няма нищо подобно, значи трябва да настояваш да поговорите. То не че неможе, момчето да е под напрежение, я от работа, я от нещо друго и просто да си го изкарва на теб. Когато човек е под напрежение, гледай к'во стаа!

TheNewReligion
07-28-2011, 23:25
:lol:
Обаждаш му се да му кажеш къде и с кого си, пък после се правиш на ударена като започне да ти заповядва. Даваш му терен за избиване на собствените му комплекси, като се прави на супер тежкия и лош мъжага, 'дето контролира излизанията на бедната женица, която пък се е излъгала да е с него, въобразявайки си, че я обича. Мно'л готина картинка сте.
Като не те кефи държанието му, го зарежи. Но щом се самозалъгваш, че той те обича и му позволяваш да ти заповядва, усещам как скоро ще попаднеш в графата "изтривалка".