PDA

View Full Version : Искаш ли да направим филм?



sisi92
07-28-2011, 11:00
Здравейте ! Казвам се Сиси на 15 от Варна. Искам да съберем екип и да направим филм. Който иска да вземе участие без значение сценарист, актьор или режисьор моля да пише тук! :)

За хората които ще ме съдят,че правя тъпо нещо .. моля не коментирайте!

:)

Благодаря ви и очаквам вашите коментари/записвания ... А ФИЛМА ЩА СЕ СНИМА ВЪВ ВАРНА

sisi92
07-28-2011, 11:06
Смятам филма да е свързан с тинейджърите .. Смисъл за няколко най-добри приятели и как протича живота .. а жанра да е може би комедия и драма .. това вече е работа на сценариста .. :)

nolovexxx
07-28-2011, 11:32
Кой ще го гледа тоя филм? :-o

echii
07-28-2011, 13:52
аз съм навита..ще съм актриса..но единствения проблем тук е че ще се снима в Варна..далечко ми е... 8-)

Mirage3
07-28-2011, 14:37
аз съм навита..ще съм актриса..но единствения проблем тук е че ще се снима в Варна..далечко ми е... 8-)
Оф да, чак там ли. 8-) 8-)

WesCraven
07-28-2011, 14:49
Скъпо,добро,мило момиче,нека ти кажа как стоят нещата.Ти не можеш да направиш филм.

Първо ти каза,че търсиш режисьори,актьори,сценарис ти и т.н.

Това означава,че ти нямаш ни най-малка представа какъв искаш да е филма и за какво да става на въпрос,а просто някакъв тийн.Ти какво ще си?Наблюдател?Ще чакаш да изкочат режисьори и сценаристи в тийн форум?Актьори ще се появят,те всички малки тийнове си мислят,че са най-големия талант и Холивуд ги чака.
Това ти е най-малкия проблем.Нека ти кажа още нещо.
За най-елементарния филм,за най-елементарния ефект и за най-елементарните неща във филма ти трябва не толкова елементарна техника ,която изобщо не е евтина.Осветление,звук,ефе ти и т.н.Най-лесните ефекти могат да се постигнат със скъпи и други техники.Можеш да направиш филм-боклук ,който никой няма да го погледне,но ако имаш амбиции за хубав филм,това просто няма как да стане на тази възраст.Освен това мисля,че не си на 15,а си на 19 ,но просто искаш да се преставиш като свеж талант.

За ! ХУБАВ ! филм,ти почваш от един минимум на 5-6-7 хиляди лева ,за най-лесната техника.Можете да обиждате,да ме оборвате и да ми казвате,че с желание всичко се постига,но не се постига с желание,а със знание как да постигнеш нещата,с талант да ги направиш и с ПАРИ да ги започнеш.Във вашия розов свят нещата стават по първия път,в реалността-по 2рия.

NightGuardian
07-28-2011, 15:03
А кой е казал ,че ще опитва да пробие в HOLLYWOOD?

Не си ли чувал за любителски или късометражен филм? Много на сериозно се взимаш , чак дразниш WasCraven :?

Иначе наистина идеята е обречена на провал , това трябва да сте приятели , тук от форума няма как да стане :-o

mlakniwe2
07-28-2011, 15:17
То ако се прайше така филм-скоро едни БГ тийнове бяха напрайли един филм, който се беше получил, но сигурно доста са си играли

http://www.zamunda.net/details.php?id=203348
ето и 2-рия
http://zamunda.net/details.php?id=212414

WesCraven
07-28-2011, 17:13
А кой е казал ,че ще опитва да пробие в HOLLYWOOD?

Не си ли чувал за любителски или късометражен филм? Много на сериозно се взимаш , чак дразниш WasCraven :?

Иначе наистина идеята е обречена на провал , това трябва да сте приятели , тук от форума няма как да стане :-o

Пич,да спориш с мен за това е се едно аз да споря с тебе за рап.Аз нищо не разбирам от рап,но от това разбирам малко или много.Късометражните филми не са аматьорски и за тях също се дават много пари,независимо дали са 2,3,10-20 минути.За самото започване на филма,дори и 10 секунди да е се искат много пари за самата техника.
Любителски филм?ДА!Но това е синоним на филм боклук.Никой не би ти гледал филма,защото ще е много зле направен.Можеш само да се кефиш на себе си,че си направила нещо такова,но не очаквай да стане каквото и да било.Факта,че нямаш нито режисьор,нито сценарист,нито актьори показва,че нямаш никаква идея какво да правиш,а просто ИСКАШ ДА НАПРАВИШ ФИЛМ!Да не мислиш,че става ей така?хоп и айде..Мога лесно да напиша УСПЕХ С ФИЛМА! и това е,но аз казвам как стоят нещата..Да нямаш нищо в предвит и да търсиш НЯКОЙ ,който дори почти 100% няма да е от твоя град за да направите филм,не ти ли се вижда жалко?Не си ли съгласен?Не е ли по-добре да бъдеш реалист за да се получи нещо,а не непрекъснат оптимист как еди кой си го бил направил,та нищо не било невъзможно и такива банални глупости.

NightGuardian
07-28-2011, 17:47
Да така е , но ти почна да говориш за техника , това не ми хареса!

Момичето изявява желание да направи нещо , нека не я спираме , може и да се получи нещо. Хора в youtube станаха световно известни звезди с домашни и любителски клипове , тук можеш ли да кажеш ,че не съм прав? 8)

Но ще съветвам авторката , първо за да направиш клип(филм) , трябва да имаш сценарий или най-малкото идея за какво ще става въпрос в този твой клип(филм)! 8)

WesCraven
07-28-2011, 18:57
Не си прав.И си прав.Да,станаха световно известни ,но световно известните хора като Джъстин Бийбър ( вярвате или не ,това е факт ) ,станаха известни ,защото имат талант.( мразим го всички,но да,той има голям талант ) .С пеене..Дори комици /актьори стават световно известни от там.Но не и хора ,които правят аматьорски продукции..Аз не съм виждал такива..Говоря за техника,защото, тя е много важна за заснемането на добър филм,вярваш или не,не става само с желание и вяра..

thegreenzombie
07-28-2011, 19:09
като четох всичко това, се сетих, че преди време с едни приятели искахме да правим филм :D щеше да е ужаси и щеше да има дървета убийци и психясало дете(като във всеки ужас 8-) ) даже и сценарий си бяхме написали и бяхме скицирали основните сцени :D :D беше ни много яко .... обаче накрая се сетихме, че нямаше как да стане... и все пак беше доста забавно, така че не се отказвай \:D/ даже и да не се получи :lol:

NightGuardian
07-28-2011, 21:17
Не си прав.И си прав.Да,станаха световно известни ,но световно известните хора като Джъстин Бийбър ( вярвате или не ,това е факт ) ,станаха известни ,защото имат талант.( мразим го всички,но да,той има голям талант ) .С пеене..Дори комици /актьори стават световно известни от там.Но не и хора ,които правят аматьорски продукции..Аз не съм виждал такива..Говоря за техника,защото, тя е много важна за заснемането на добър филм,вярваш или не,не става само с желание и вяра..


ние не познаваме човек ,може да се окаже талант :)

sisi92
07-29-2011, 05:32
А кой е казал ,че ще опитва да пробие в HOLLYWOOD?

Не си ли чувал за любителски или късометражен филм? Много на сериозно се взимаш , чак дразниш WasCraven :?

Иначе наистина идеята е обречена на провал , това трябва да сте приятели , тук от форума няма как да стане :-o

Точно така :))

sisi92
07-29-2011, 05:34
Скъпо,добро,мило момиче,нека ти кажа как стоят нещата.Ти не можеш да направиш филм.

Първо ти каза,че търсиш режисьори,актьори,сценарис ти и т.н.

Това означава,че ти нямаш ни най-малка представа какъв искаш да е филма и за какво да става на въпрос,а просто някакъв тийн.Ти какво ще си?Наблюдател?Ще чакаш да изкочат режисьори и сценаристи в тийн форум?Актьори ще се появят,те всички малки тийнове си мислят,че са най-големия талант и Холивуд ги чака.
Това ти е най-малкия проблем.Нека ти кажа още нещо.
За най-елементарния филм,за най-елементарния ефект и за най-елементарните неща във филма ти трябва не толкова елементарна техника ,която изобщо не е евтина.Осветление,звук,ефе ти и т.н.Най-лесните ефекти могат да се постигнат със скъпи и други техники.Можеш да направиш филм-боклук ,който никой няма да го погледне,но ако имаш амбиции за хубав филм,това просто няма как да стане на тази възраст.Освен това мисля,че не си на 15,а си на 19 ,но просто искаш да се преставиш като свеж талант.

За ! ХУБАВ ! филм,ти почваш от един минимум на 5-6-7 хиляди лева ,за най-лесната техника.Можете да обиждате,да ме оборвате и да ми казвате,че с желание всичко се постига,но не се постига с желание,а със знание как да постигнеш нещата,с талант да ги направиш и с ПАРИ да ги започнеш.Във вашия розов свят нещата стават по първия път,в реалността-по 2рия.

Ь казах хората които ще ме съдят моля без коментар :)

sisi92
07-29-2011, 05:36
като четох всичко това, се сетих, че преди време с едни приятели искахме да правим филм :D щеше да е ужаси и щеше да има дървета убийци и психясало дете(като във всеки ужас 8-) ) даже и сценарий си бяхме написали и бяхме скицирали основните сцени :D :D беше ни много яко .... обаче накрая се сетихме, че нямаше как да стане... и все пак беше доста забавно, така че не се отказвай \:D/ даже и да не се получи :lol:

Благодаря за подкрепата :)

sisi92
07-29-2011, 05:38
Не си прав.И си прав.Да,станаха световно известни ,но световно известните хора като Джъстин Бийбър ( вярвате или не ,това е факт ) ,станаха известни ,защото имат талант.( мразим го всички,но да,той има голям талант ) .С пеене..Дори комици /актьори стават световно известни от там.Но не и хора ,които правят аматьорски продукции..Аз не съм виждал такива..Говоря за техника,защото, тя е много важна за заснемането на добър филм,вярваш или не,не става само с желание и вяра..


ние не познаваме човек ,може да се окаже талант :)

Тава е вярно , никой не ме познава така че ...

sisi92
07-29-2011, 05:40
Така де нека да продължим по темата който има желание да се записва .Като се съберем екип ще се срещнем някъде ще излезем и ще се уговорим за всичко ...

Така де .. и благодаря на тези които коментираха,че щяха да вземат участие ако бяха от Варна ... :)

sisi92
07-29-2011, 06:51
Супер! вече имаме сценарист -Страхотен е не е от форума.. :)
хайде очаквам режисьор и актьори :)

NymphadoraTonks
07-29-2011, 07:40
Смятам филма да е свързан с тинейджърите .. Смисъл за няколко най-добри приятели и как протича живота .. а жанра да е може би комедия и драма .. това вече е работа на сценариста .. :)
УАУ!!!И кво решаваме да направим филм и айде.И защо го правиш,какво искаш да покажеш,каква тема искаш да изложиш пред хората,с какво искаш да ги 'удивиш'?За да искаш да направиш филм поне трябва да изработиш проблем по който да работи филма -.-



Ь казах хората които ще ме съдят моля без коментар :)
Или кво о.О?
Всеки има право на коментар,важната,много са ми интересни такива като тебе .Да не си тука администратора на форума че да решаваш кой може и не може да пише коментари о.О

WesCraven
07-29-2011, 11:27
Момиче..кажи ми от къде ще вземете цялата техника.?

xoxi
07-29-2011, 11:46
Виж филма teenday.
В него има участници и от форума, ако не се лъжа.

malkasladka
07-29-2011, 14:14
Скъпо,добро,мило момиче,нека ти кажа как стоят нещата.Ти не можеш да направиш филм.

Първо ти каза,че търсиш режисьори,актьори,сценарис ти и т.н.

Това означава,че ти нямаш ни най-малка представа какъв искаш да е филма и за какво да става на въпрос,а просто някакъв тийн.Ти какво ще си?Наблюдател?Ще чакаш да изкочат режисьори и сценаристи в тийн форум?Актьори ще се появят,те всички малки тийнове си мислят,че са най-големия талант и Холивуд ги чака.
Това ти е най-малкия проблем.Нека ти кажа още нещо.
За най-елементарния филм,за най-елементарния ефект и за най-елементарните неща във филма ти трябва не толкова елементарна техника ,която изобщо не е евтина.Осветление,звук,ефе ти и т.н.Най-лесните ефекти могат да се постигнат със скъпи и други техники.Можеш да направиш филм-боклук ,който никой няма да го погледне,но ако имаш амбиции за хубав филм,това просто няма как да стане на тази възраст.Освен това мисля,че не си на 15,а си на 19 ,но просто искаш да се преставиш като свеж талант.

За ! ХУБАВ ! филм,ти почваш от един минимум на 5-6-7 хиляди лева ,за най-лесната техника.Можете да обиждате,да ме оборвате и да ми казвате,че с желание всичко се постига,но не се постига с желание,а със знание как да постигнеш нещата,с талант да ги направиш и с ПАРИ да ги започнеш.Във вашия розов свят нещата стават по първия път,в реалността-по 2рия.

съгласна...

shenon
08-04-2011, 10:04
За филма ще трябва единствено камера, дори и любителска става. С добро желание и отдадени хора може да се получи. Ако ще и филма да се гледа единствено от участниците в него, важен е купона.
Ако се гледаха единствено спънките във всяко едно начинание, щяхме да стоим на едно място. Гледайте позитивно!

WesCraven
08-04-2011, 10:42
За филма ще трябва единствено камера, дори и любителска става. С добро желание и отдадени хора може да се получи. Ако ще и филма да се гледа единствено от участниците в него, важен е купона.
Ако се гледаха единствено спънките във всяко едно начинание, щяхме да стоим на едно място. Гледайте позитивно!


(facepalm)

Blab
08-04-2011, 11:56
всъщност, ако си достатъчно способен, креативен и с добре формулирана идея, смятам, че може да се направи нещо прилично. дори без камера. о.О:Д
изобщо, когато липсват средства, (творческият!) човек става по-изобретателен;

//ама нали, по-лесно е да заземяваме останалите, като себе си;

UNITED2
08-04-2011, 12:25
15 годишно момиче в момента е на вълна "прави ми се филм" и решила да събира актьори,сценаристи,режисьо ри от цяла България за филм,който дори може би си мисли,че ще направи за 1 ден (в противен случай хората от другите градове трябва да стоят във Варна заради филма,което пак изисква средства ! ) !
Да,хубаво е,че искаш да го направиш но е добре да погледнеш реално на нещата едно е да направиш клип и съвсем друго ФИЛМ,който изисква сюжет,последователност,муз ика и какво ли още не....
Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? :razz:
Все пак желая успех,ако изобщо започнете да правите нещо та да го гледаме ;)

DesireToFire
08-04-2011, 17:19
И ние в 6ти клас правихме :Д:Д Сценария го писахме в междучасиата, а после го снимахме в библиотеката със 7 мегапикселов фотоапарат :Д:Д Ех, спомени, спомени .. :Д

sisi92
08-04-2011, 19:17
15 годишно момиче в момента е на вълна "прави ми се филм" и решила да събира актьори,сценаристи,режисьо ри от цяла България за филм,който дори може би си мисли,че ще направи за 1 ден (в противен случай хората от другите градове трябва да стоят във Варна заради филма,което пак изисква средства ! ) !
Да,хубаво е,че искаш да го направиш но е добре да погледнеш реално на нещата едно е да направиш клип и съвсем друго ФИЛМ,който изисква сюжет,последователност,муз ика и какво ли още не....
Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? :razz:
Все пак желая успех,ако изобщо започнете да правите нещо та да го гледаме ;)

Що си мислиш че само за момента съм си на тая вълна ...
Що си мислиш че не знам за колко време се прави един добър филм..

А с това изречение ``Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? `` .. нямам думи .. ти знаеш ли какво значи режисьор :-D

че и успех си ми пожелал/а .. нямаше нужда ..разбрахме че си елементарен реалист :)

webmast3rche
08-04-2011, 19:24
15 годишно момиче в момента е на вълна "прави ми се филм" и решила да събира актьори,сценаристи,режисьо ри от цяла България за филм,който дори може би си мисли,че ще направи за 1 ден (в противен случай хората от другите градове трябва да стоят във Варна заради филма,което пак изисква средства ! ) !
Да,хубаво е,че искаш да го направиш но е добре да погледнеш реално на нещата едно е да направиш клип и съвсем друго ФИЛМ,който изисква сюжет,последователност,муз ика и какво ли още не....
Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? :razz:
Все пак желая успех,ако изобщо започнете да правите нещо та да го гледаме ;)

Що си мислиш че само за момента съм си на тая вълна ...
Що си мислиш че не знам за колко време се прави един добър филм..

А с това изречение ``Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? `` .. нямам думи .. ти знаеш ли какво значи режисьор :-D

че и успех си ми пожелал/а .. нямаше нужда ..разбрахме че си елементарен реалист :)

КАКВА КАМЕРА ИМАШ БЕ???.... Какво значи режисьор ? Как ще снимаш филма, как ще режеш сцените ..? 15 годишно лапе тръгнало да ми се отваря и се прави на много интересно.. Човека се опитва интилигентно да ти обясни с 2 думи, че НЯМА ДА СТАНЕ.. Със твои прителчета може да си направите любителско клипче, но филм НЯМА ДА СТАНЕ.

webmast3rche
08-04-2011, 19:27
Между другото аз ще правя сериал. Набирам режисьори, актьори, сценаристи.. абе от всичко се нуждая. МНОГО добре знам как се прави, не искам тъпи коментари!!!!!!! АКО ЩЕ МЕ КРИТИКУВАТЕ, отидете на друго място!!!!

UNITED2
08-04-2011, 19:51
Аз ще участвам в твоя сериал !
Имам голям опит,имам 500 снимки пред огледалото и на един концерт в публиката са ме снимали с цели 2 секунди екранно време :grin:
P.S - Аз ще снимам 3D филм и ще се старая да надмина АВАТАР набирам актьори,режисьори,сценарис ти.... :razz:

UNITED2
08-04-2011, 20:00
15 годишно момиче в момента е на вълна "прави ми се филм" и решила да събира актьори,сценаристи,режисьо ри от цяла България за филм,който дори може би си мисли,че ще направи за 1 ден (в противен случай хората от другите градове трябва да стоят във Варна заради филма,което пак изисква средства ! ) !
Да,хубаво е,че искаш да го направиш но е добре да погледнеш реално на нещата едно е да направиш клип и съвсем друго ФИЛМ,който изисква сюжет,последователност,муз ика и какво ли още не....
Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? :razz:
Все пак желая успех,ако изобщо започнете да правите нещо та да го гледаме ;)

Що си мислиш че само за момента съм си на тая вълна ...
Що си мислиш че не знам за колко време се прави един добър филм..

А с това изречение ``Камера имаш ли или нея в последствие ще я намерите от някъде ? `` .. нямам думи .. ти знаеш ли какво значи режисьор :-D

че и успех си ми пожелал/а .. нямаше нужда ..разбрахме че си елементарен реалист :)
На 15 години си бе моето момиче,кога си имала толкова време,че да си мислила за това и да искаш да го направиш ? :lol:
Или сигурно от 10 годишна си на такава вълна ;) ? Защото,ако искаш да знаеш преди да се реализира даден продукт се обмисля добре,какво точно ще представлява,как ще се направи и т.н и т.н а ти ОЧЕВИДНО си нямаш и на идея,какво искаш да правиш !
Е как да си мисля,че знаеш за,колко време се прави добър филм,като начина ти на мислене показва друго ?
От къде би могла да знаеш,да не си правила преди ? И чак ми говориш за "добър" филм,наистина ли смяташ,че с актьори изявили желание във форум и режисьор,който просто иска да помогне но няма значение,кой е ще се получи нещо добро ? :razz: На това му се вика наивност,ама то какво друго ти си на 15 работата ти е да си наивна ;)
Изречението ми беше просто ирония,която ти очевидно не си разбрала...
На практика ти си намираш нещата нужни ти за филма в последствие,актьори,режись ор и така нататък...
Да пожелах ти успех защото помислих,че все пак имаш шанс да направиш нещо но с този елементарен начин на мислене едва ли,то не става само с ядене... ;)
Отново успех с любителския клип :-)

lovehorror
08-04-2011, 21:39
Напълно съм съгласен с Wes Crawen,и не те съдим,а изразяваме обективното си мнение по въпроса и ти казваме как на практика стоят нещата.За филм трябва талант,трябват aктьори,трябват много пари(хонорари,грим,техника, камери..).Филм не се снима с желание,без да имаш пукната пара,ако беше така досега да съм станал втория Уес Крейвин.

webmast3rche
08-04-2011, 23:59
Само ще кажа на автора да си избере произволен филм.. няма значение кой филм...

След това да превърти до края и да види колко хора са работили върху него.. пък може да и дойде акъла.

kamkb
08-05-2011, 09:44
.....абе хора, спрете да бъдете толкова лоши и отрицателно настроени към децата , които имат мечти и се опитват по един или друг начин да променят бъдещето , което ги очаква в България .Всеки когато е бил малък е имал мечти,сега като вече е порАснал и когато понякога му остане време да помисли той се сеща за мечтите , които е имал и колко хубаво е било тогава , когато е вярвал в себе си и в това което е искал.Аз се радвам за това момиче,защото малко хора си признават какво всъщност искат , защото ги е страх , че другите ще ги помислят за глупави и ще им се смеят.
Моята любима фраза на Оprah Winfrey :живота дава на човвек това,което има храбростта да поиска....


И УСПЕХ...! :)

WesCraven
08-05-2011, 12:30
Какво?Стига бе ,тук всички ли сте безкрайни оптимисти?човека горе,защо плещиш глупости?Детски мечти?Да направиш ДОБЪР филм и всъщност да си мислиш,че можеш да го направиш са 2 различни неща.Детски мечти?Тя не е на 8 и не иска да стане Суперман.Тя не е на 10 и не иска да стане Батман.Тя е на 15-16 и иска да направи ФИЛМ..Търси сценаристи,режисьори и актьори,това значи че тя няма абсолютно нищо.Доста се съмнявам и тя да е продуцента на филма,на 15 години...Погледни някои филм,дето си викаш,тоя филм е супер скучен,тъп и идиотски и ще го махна.Знаеш ли за тоя филм какво се е изисквало?Голям екип,осветление,режисьор,с енарист,продуцент ,още 150 + човека за най-малките дреболии и техника,която един преуспяващ човек няма как да си позволи да вземе..Защото с нея ще трябва да плати още супер много неща..Таа..Естествено че можеш да направиш филм на тая възраст,но трябва да е нещо специфично и добре измислено,трябва да е нещо уникално,което не е правено досега в България или изобщо по света.Трябва да подберете евтина техника и да ви се получи,като цяло трябва да разбираш от това малко или много.ТИ трябва да изпълняваш ролята на продуцент,сценарист и режисьор и трябва да си измислила всичко преди да започнеш ..Трябва да намериш добри актьори,които ще работят без пари и тея отчаяни опити дето търсиш в тоя Форум НЯКОИ НЕПОЗНАТ да се появи от Бургас да дойде да ти помага за филма е..отчаяно..

kamkb
08-05-2011, 12:52
знаеш ли..,няма смисъл...
тя не е трагнала да става световно известна режисьорка или актриса...
опитва се да направи нещо , което ще и е забавно и приятно
и дори след всичките тези коментари, колко е глупаво това,мисля (или поне се надявам ) момичето да не се откаже!Няма какво да губи,а мойе и да спечели нещо с това че ВЯРВА В СЕБЕ СИ......
И ето,точно затова ние българите няма никога да се оправим...единия иска да лети ,амачакай другите да го съборим , заради постоянния ни реализъм и песимизъм , че да опиташ е глупаво .....и че никога няма да успеее

sisi92
08-06-2011, 07:15
Между другото аз ще правя сериал. Набирам режисьори, актьори, сценаристи.. абе от всичко се нуждая. МНОГО добре знам как се прави, не искам тъпи коментари!!!!!!! АКО ЩЕ МЕ КРИТИКУВАТЕ, отидете на друго място!!!!

Бих искала и аз да участвам :)

sisi92
08-06-2011, 07:17
знаеш ли..,няма смисъл...
тя не е трагнала да става световно известна режисьорка или актриса...
опитва се да направи нещо , което ще и е забавно и приятно
и дори след всичките тези коментари, колко е глупаво това,мисля (или поне се надявам ) момичето да не се откаже!Няма какво да губи,а мойе и да спечели нещо с това че ВЯРВА В СЕБЕ СИ......
И ето,точно затова ние българите няма никога да се оправим...единия иска да лети ,амачакай другите да го съборим , заради постоянния ни реализъм и песимизъм , че да опиташ е глупаво .....и че никога няма да успеее

Не аз не исках да правя филм за да става известен ,прочут ..Исках просто да излезем и да се веселим група хора и да направим без значени какъв филм :)

slicky
08-06-2011, 08:16
Имам детска мечта-да направя порно филм.Имам камера,ако има желаещи да се записват сега!!!!! :lol: :lol: :lol:

s0meb0dy
08-09-2011, 14:02
Здравейте ! Казвам се Сиси на 15 от Варна. Искам да съберем екип и да направим филм. Който иска да вземе участие без значение сценарист, актьор или режисьор моля да пише тук! :)

За хората които ще ме съдят,че правя тъпо нещо .. моля не коментирайте!

:)

Благодаря ви и очаквам вашите коментари/записвания ... А ФИЛМА ЩА СЕ СНИМА ВЪВ ВАРНА
уточни на каква възраст искаш да са актьорите и къде искаш да се снима :)