PDA

View Full Version : Сексуални фантазии



CandyInViolet
07-28-2011, 11:43
Пускам темата си тук, понеже е свързана ( макар и не толкова пряко ) със секса.
Снощи сънувах много странен сън, чието тълкувание не мога да проумея.
Тази година завърших 12ти клас и по свят и личност ми преподаваше мъж на 58 години ( сигурна съм за възрастта му ), които е нов в училището ( не ми е преподавал до сега ). Допадаше ми като визия и характер и може да се каже, че съм имала известни сексуални фантазии с него. Тази нощ в съня ми точно това се случи. Първо сънувах, че сме в сграда, която не познавам и че аз вървях към изхода минавайки през много врати, а той заедно със група непознати за мен хора ме следваше ( в съня си имах някакви магически способности и той не ме виждаше, а само усещаше присъствието ми ). Накрая излязохме на вън и той леко закачи краищата на косата ми с ръка, а после се спря и за малко се заприказва с една от жените от групата. В следващият момент аз затворих очи и усетих как той ме е прегърнал и ме целува, като в тоя момент лежяхме на земята на един площад. А аз му казах, спокойно никой не може да ни види, направила съм магия да сме не ни виждат хората ( да, знам колко налудничаво звучи ). В следващият момент бяхме в някакъв апартамент и лежахме на пода,( нз неговият ли беше ) и двамата бяхме голи ( странно защо, по някаква причина не можех да видя пениса му, всичко беше прекалено размазано и замъглено, а беше легнал по гръб ). Тогава той ми каза, че няма презервативи и се облякохме. И до тук свърши съня ми.
пс. по принцип си имам гадже с което се обичаме и редовно правим секс, в които нищо не ми липсва.

RageAgainstTheMachine
07-28-2011, 11:55
Може би това ще ти помогне...

http://lmgtfy.com/?q=%D0%A1%D1%8A%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B A

RageAgainstTheMachine
07-28-2011, 12:00
Трябва да му се обадиш да ти пръсне сливата, след това да те наебе мазно в анала и накрая да ти се източи в гърлото и наиш каква магия ще стане :razz: :razz: :razz:

Тебе кога ще те баннат ?

CandyInViolet
07-28-2011, 12:04
Търсих из поне 3 съновника и никъде не намерих нещо отговарящо поне на фрагмент от съня ми.
roki2011 по-голяма простотия не можа ли да изръсиш?

sexytty
07-28-2011, 16:54
Ти си на 18/19 години и имаш сексуални фантазии с мъж на 58 години :?

Djuff
07-28-2011, 17:05
Оле на 58?Това е гнусно, но споко всичко може да се санува, аз съм сънувала такива извращения, че ме е срам да си помисля.

Me4encety
07-28-2011, 17:23
Оле на 58?Това е гнусно, но споко всичко може да се санува, аз съм сънувала такива извращения, че ме е срам да си помисля.
И аз точно това си мислех.Авторке,не мислиш ли,че на 58 е леееееееко възрастен? Иначе това,че си го сънувала не значи нищо.То и аз съм сънувала неща от които не мога да погледна после хората от сънищата ми в очите от срам,но това е друг въпрос :wink:

CandyInViolet
07-28-2011, 17:33
Да съгласна съм, че е доста възрастен, но човек неможе да контролира сънищата си, нали така?
Просто се чудех тоя сън какво означава ( обикновенно сънищата са скрити желания, дано тоя път не е така! ).

sapphire5
07-28-2011, 17:34
Оле на 58?Това е гнусно, но споко всичко може да се санува, аз съм сънувала такива извращения, че ме е срам да си помисля.

+ :D

Priceless
07-28-2011, 19:01
И какво като е на 58?
И за фантазиите ли има граници вече?

Явно.

ОЛЕЕЕЕЕЕ, ужас. Той е на 58 !??!?! Не ги слушай. Съвсем нормално е да имаш такива сънища, все пак това е нещо, което не можеш напълно да контролираш. Вярно е, че издава някакви подсъзнателни желания, но все пак това е фантазия. И аз съм сънувала такива работи - няма нищо срамно.

Djuff
07-28-2011, 19:12
Да съгласна съм, че е доста възрастен, но човек неможе да контролира сънищата си, нали така?
Просто се чудех тоя сън какво означава ( обикновенно сънищата са скрити желания, дано тоя път не е така! ).

http://sanovnik.bg/l-3085-%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81,_%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81 %D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80% D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B7%D0%B8%D0%B8

http://sanovnik.bg/l-13089-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F_%D1%81%D0%B5%D0%BA% D1%81

:D :D :D

peace95
07-28-2011, 21:29
Не можеш да контролираш сънищата си , да , но пък аз не мога да си представя 58 годишен дяда , който да ме кефи физически ..

SisiStrange
07-28-2011, 21:35
Ако ви разкажа най-извратения ми сън, всички ще изцъклите очички и ще сложите ръце на уста. :D А в реалния живот далеч не съм толкова извратена. Сънищата наистина са проекция на фантазията, но я изопачават толкова, че тълкуването им е безсмислено.

Rolezzz
07-28-2011, 22:14
Ако ви разкажа най-извратения ми сън, всички ще изцъклите очички и ще сложите ръце на уста. :D А в реалния живот далеч не съм толкова извратена. Сънищата наистина са проекция на фантазията, но я изопачават толкова, че тълкуването им е безсмислено.
Я я ...дай да чуем :D

LambOfGod
07-28-2011, 22:25
Купи си капан за сънища.

Eclipsercho
07-29-2011, 01:15
Значи.. дори не се е стигнало до секс.. Какво прави тая тема тук? Пращай я в Любов или някой друг бозав раздел.

Не виждам какво очакваш като отговори освен "EWWW искаш да чyкаш дядо си" или "еее няма нищо лошо, некрофилията е NICE" ..

Надали има специалисти, които да ти го разтълкуват.. :razz:

Zaharinka
07-29-2011, 09:11
Случва се.Аз съм сънувала,че го правя с Мел Гибсън така,че спокойно нищо не означава според мен :D

yeeee
07-29-2011, 09:11
О боже... 58 години..бляк този сигурно е по-стар от баща ти :?

marti93
07-29-2011, 11:19
Eclipsercho като незнаеш какво е некрофилията ,моля те не я употребявай тази думичка!
До авторката,това е само сън ,не му придавай такава важност :)

tosheccc
07-29-2011, 11:34
Сънищата са плод на седмичните емоции, т.е. на това, което твоето съзнание е запаметило и което ти е направило най-силно впечетление .. Пример:

Този човек ти е направил впечетление, сещаш се за него.
Цялата седмица мислиш за секс.
Правила си як секс с гаджето си, за който пак мислиш.

И така всяка отделна емоция се събира и се конструират различни сънища..

На мен ми се случи един път следното:
Бях на кафе с едно момиче, което много ми хареса. Вечерта гледах филм на военна тематика, а на следващия ден с един приятел видяхме ужасяваща катастрофа..

След три дни, сънувах как аз и това момиче, сме на нещо като бойно поле и бягаме, виждаме хора /странно - мои приятели/ затиснати по танк и отидахме да им помагаме... Близко е до това, което съзнанието ти запомня, а ? :) Убедил съм се в това.

Eclipsercho
07-29-2011, 11:36
Eclipsercho като незнаеш какво е некрофилията ,моля те не я употребявай тази думичка!
До авторката,това е само сън ,не му придавай такава важност :)

Хахаха, набор 93 ще ме учи на думи. От къде реши, че не знам значението й? За метафоричен изказ чувал ли си, умнико? :razz:

Zaharinka
07-29-2011, 11:57
Сънищата са плод на седмичните емоции, т.е. на това, което твоето съзнание е запаметило и което ти е направило най-силно впечетление .. Пример:

Този човек ти е направил впечетление, сещаш се за него.
Цялата седмица мислиш за секс.
Правила си як секс с гаджето си, за който пак мислиш.

И така всяка отделна емоция се събира и се конструират различни сънища..

На мен ми се случи един път следното:
Бях на кафе с едно момиче, което много ми хареса. Вечерта гледах филм на военна тематика, а на следващия ден с един приятел видяхме ужасяваща катастрофа..

След три дни, сънувах как аз и това момиче, сме на нещо като бойно поле и бягаме, виждаме хора /странно - мои приятели/ затиснати по танк и отидахме да им помагаме... Близко е до това, което съзнанието ти запомня, а ? :) Убедил съм се в това.
Наистина е така.Нещата,които сме преживели и мислим наравно с др.неща се превръщат в сънища :)

marilyn
08-01-2011, 20:22
Момичето к'во е виновно, че е сънувало този сън?! Айде убийте я с камъни! Ами фантазиите нямат граница, сигурно си е просто сън... не му обръщай толкоз внимание.

SeXyMaCka
08-01-2011, 21:58
Верно мацката я изкарахте ненормална :D
И аз сънувам простотии понякога.
Та по темата: Не се впрягаи толкова за един сън. Нали не се е случило в реала :-D

Verminaard
08-01-2011, 22:01
Аз имам тука един съсед на 83 години,ако искаш и него да го сънуваш?