PDA

View Full Version : Цикъл притеснение



viksun
07-28-2011, 19:56
Здравейте на 16 години и половина съм имам цикъл от 12 годишна винаги е бил редовен.Преди няколко месеца почна да ми пада косата и се наложи да приемам едни хапчета против косопад пих ги един месец трябваше да ми дойде на 23ти юни сега сме 28 юли спрях хапчетата преди една седмица.Дерматоложката ми каза ,че не е от хапчетата . Не искам да ходя на генеколог достатачно лекари посетих и хапчета изпих,ако някой от вас знае как да ми дойде от ново или му се е случвало такова нещо моля за помощ !!!

OnlyMeAndYou
07-28-2011, 19:59
Може и да е от хапчетата. Малко или много те влиаят на организма. Пробвай с канела и може да ти дойде. И най-важното - не се притеснявай. Щом пишеш тук, а не в раздел Секс, значи не си имала гаф /ако водиш полов живот де/

viksun
07-28-2011, 20:00
да не водя. а как с канела :? не съм го чувала може ли да ми обесниш...

cvetitoyoy
07-28-2011, 20:15
аз съм на 15 и на мен също по принцип ми е редовен но преди месец ми спря - много се притесних защото знам че това може да значи доста неща - и то все лоши. Чувала съм че когато пиеш витамин це менструацията ти свършва по-бързо(глупости според мен ) - затова реших да пробвам да видя дали ако пия ще ми дойде по-бързо - пих една седмица по 2 на ден и след 1 седмица ми дойде. Не знам дали е от витамина , но пробвай .... :)

marin4itu
07-28-2011, 20:27
Защо не искаш да ходиш на гинеколог? По принцип при закъснение повече от седмица е добре да се посети гинеколог.

dream1707
07-28-2011, 20:33
Канела или ванилия до колкото знам помагат да ти дойде по-бързо...
Витамин Ц-то помага на всеки различно, от него може да ти дойде по-бързо или да ти закъснее.. и се пие по повече от 2 на ден ;) .. аз преди пиех по 2, 3 пъти(или един де.. не помня съвсем) на ден по лекарско предписание и нищо не ми се промени в цикъла.

Най-добре се консултирай с лекар :)