PDA

View Full Version : Проблем със зарядно на лаптоп ASUS



transformable
07-28-2011, 20:51
Имам лаптопа от около година . Днес сутрента ми направи проблем.. Включвам зарядното нали вс е ок и само спира и се цъка само... След тва след малко нали вкарал съм зарядното и като мръдна лаптопа не дава , че е включено... А сега в моята стая не става в хола не става само в спалнята... И то ако мръдна лаптопа излиза , че не е включено .. Някакви идей от какво може да е

DarkAngelOfHope
07-28-2011, 21:11
прекъснат кабел най - вероятно ... в някой сервиз може и да ти го направят, зависи къде е прекъснатото и дали ще го намерят, но най - често е до буксата ... размъдай леко кабела около буксата и ще видиш дали почва да се зарежда ... има вероятност да си изкъртил и буксата в лаптопа ...

transformable
07-28-2011, 21:12
прекъснат кабел най - вероятно ... в някой сервиз може и да ти го направят, зависи къде е прекъснатото и дали ще го намерят, но най - често е до буксата ... размъдай леко кабела около буксата и ще видиш дали почва да се зарежда ... има вероятност да си изкъртил и буксата в лаптопа ...Въртя го ту на горе , ту на долу , ту на страни и някой път става.... Най - вероятно утре ще го занеса , д/г колко ще ме изръсят можеш ли да ми кажеш ?

DarkAngelOfHope
07-29-2011, 06:04
това е според тяхна преценка защото е услуга, но да речем 15-20 лв няма да е повече предполагам ... ти питай предварително :)