PDA

View Full Version : Търся определен филм. Много е спешно !!!



stephaniie
07-29-2011, 01:20
Хора , моля ви , помогнете !! От 2-3 дни си мисля за един филм и не мога да си го изкарам от акъла . :( Проблемът обаче е че съм го гледала много отдавна и нищо не си спомням от него .. Сещам се как изглежда актьора но не му знам името , прилича малко на Райън Гослинг или Леонардо ди Каприо ( момчето е много симпатично , постоянно носише някакви ризи и панталони с тиранти , с руса зализана назад коса е и светли очи , скулите му са много очертани по това го запомних ). :D Всъщност във филма не се сещам точно за какво се разправяше , но мисля че между него и момичето любовта беше невъзможна. И все пак ако абсолютно нищо не се сетите за филма може да дадете предположения за актьора. Описах го колкото можах добре :)
Благодаря ви предварително , много ще ми помогнете !! :-)

victoriassecret1
07-29-2011, 04:13
Сещам се само за Waiting for Forever?

polinka96
07-29-2011, 05:38
The Notebook ?

Blab
07-29-2011, 09:06
кажи горе-долу на колко си и приблизително колко отдавна е "отдавна"(или предположи година или интервал от години за филма), защото без показател за време, могат да се ровят всякакви заглавия.

също - персонажите тийнейджъри ли са или големи хора?

и последно:Д - по какво прилича на Райън и по какво на Лео, защото по мое мнение двамата нямат нищо общо?

едит:
примерно Мат Деймън винаги ми е приличал на Лео, но нито единият няма ясно изразени скули. също и Райън.
//като чуя "скули" и се сещам за Итън Хоук:Д

DoomShadow
07-29-2011, 09:20
A walk to remember ?

stephaniie
07-29-2011, 09:29
victoriassecret1 - не е този филма , но благодаря все пак , ще го гледам и този . :-)

Blab - предполагам че не е по стар от 2000 година ;d но все пак си е много време :( .

Приликата : предполагам че ми прилича на Райън Гослинг заради ролята му от филма '' The Notebook '' както и заради косата когато я заглажда назад , а на Леонардо ди Каприо заради красивите му сини очи и пак заради прическата :D :( За жалост не е от тези актьори които ми каза ..

Все пак мерси много и ако се сетиш за още някои актьор горе/долу по нещо да прилича на описанието много ще ми помогнеш. :-)

stephaniie
07-29-2011, 11:10
Моля ви , ПОМАГАЙТЕ !! :(

Blab
07-29-2011, 11:42
възможно ли е да е Зак Ефрон в тази лента - http://www.imdb.com/title/tt1175506/ ?
давай всичко, за което се сетиш, много мразя да не мога да се сетя нещо:Д

stephaniie
07-29-2011, 11:52
Не не е Зак Ефрон , мисля че е по-възрастен е от него.
Аз също мразя така да не мога да сетя и вече 3-4 дена само това ми е в главата .
Много добре си спомням как изглежда героя , сякаш вчера съм гледала филма. Жалко че няма как да видиш и ти :D
Други детайли които се сещам за актьора са че имаше тънки устни , и кучешките му зъби бяха по-изострени , слабичък е .
Филмът беше романтичен със сигурност но нищо повече не мога да се сетя :( :(

Blab
07-29-2011, 12:42
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/56/Loveyounot.jpg
а Джъд? изобщо, актьорът известен ли е или не особено? филмът да не е тв филм? американски ли е според теб?

а може ли да е екранизация на чиклит романче?

в какви години се развива действието? среда - град, предградие, край морето, всякакви малки ключови думи и ще го намерим.

stephaniie
07-29-2011, 12:51
Не е и този :( . Актьорът не е чак толкова известен , но все пак се знае защото си е хубавичък :D . Не си спомням много добре мисля че беше в градче , но малко и пусто , а годините на актьора са от 25 до 40 повече не му давам ;dd . А сега пък като се сетих че бях гледала '' Freaky Friday '' и Чад Майкъл Мъри там нали е с по-дълга коса , сега и на него взе да ми заприличва с такава прическа .... Оххх много е трудно :(:(

stephaniie
07-30-2011, 11:01
Много съм щастлива !!
Вчера случайно си дръпнах един филм и актьора който търсех беше в главната роля :D Както си лежах и гледах направо скочих хаха .
Актьора се казва Erik von Detten , не е чак толкова хубав колкото си го спомням :D Ако случайно някой се сети , може да напише някой филм от тези в които участва , че са страшно много и не ми се търси толкова :D !! :grin:

Mirage3
07-30-2011, 11:40
http://www.imdb.com/title/tt0985692/
http://www.imdb.com/title/tt0302297/
http://www.imdb.com/title/tt0329297/

Blab
07-30-2011, 15:59
ооо, този е от Динотопия:Д
радвам се, че си го открила)

stephaniie
07-30-2011, 18:56
Интересното е че мислех да се отказвам да го търся вече и съвсем случайно попаднах на него :grin: . А някой може ли да ми каже филми подобни на :
1. '' Never Back Down ''
2. '' Rich Kids ''
3. '' Twilight ''
4. '' G.I. Joe: The Rise of Cobra ''
5. '' The Jerk Theory '' << и като този ако може повечко , много ми хареса :P .

И последно да попитам , дано не ставам много нахална .. ако може да ми кажете няколко хубавички , мускулести ( не е задължително ) актьори :-D :oops:

punksss
07-30-2011, 19:16
За хубави актьори, първата ми асоциация е Wentworth Miller :grin:

stephaniie
07-30-2011, 22:15
Даа , съгласна съм :D много е хубав :P