PDA

View Full Version : 0.facebook???



xXlloveXx
07-29-2011, 05:25
Може ли някой да ми каже как се прави 0.facebook като си M-tel. Търсих в интернет, но не можах да намеря никаква информация.Аз изтеглих линк за 0.facebook на телефона си, но не влиза. Знам, че като си Глобул трябва да изпратиш нещо, на някакъв номер, а като си M-tel какво точно трябва да се прави. МОЛЯ ВИ СЕ някой да обясни. :)

vasilena800
07-29-2011, 08:25
Както знаеш това е безплатен фасе за тези към мтел . Пишеш в телефана си 0.facebook.com и влизаш в FACEBOOK , но не можеш да виждаш картинки .
ТОВА Е!

xXlloveXx
08-05-2011, 07:19
Както казах, не влиза.Като натисна върху линка на тел-а ми пише "Невалидни уеб настройки"

SuaHa
08-08-2011, 12:19
Можеш да влезеш в сайта на м-тел и от там да ти пратят съобщение с код за достъп до интернет ..
https://www.mtel.bg/my/selfcare/services.php

ако нямаш рег трябва да си направиш естествено : )

Аз също съм на м-тел
и по този начин получих кода си за достъп /и на мен ми излизаше "невалидни уеб настройки/ и сеге си влизам без проблем и ми е напълно безплатен facebook-a ! : )

xXlloveXx
08-11-2011, 08:09
Можеш да влезеш в сайта на м-тел и от там да ти пратят съобщение с код за достъп до интернет ..
https://www.mtel.bg/my/selfcare/services.php

ако нямаш рег трябва да си направиш естествено : )

Аз също съм на м-тел
и по този начин получих кода си за достъп /и на мен ми излизаше "невалидни уеб настройки/ и сеге си влизам без проблем и ми е напълно безплатен facebook-a ! : )

как си получи кода? какво трябва да направя? :)

tuzaro
08-11-2011, 08:39
като за начало да се регистрираш и да почетеш малко

SuaHa
08-15-2011, 10:56
след като се регистрираш влизаш в "моят м-тел" .. излизат 4 подменюта и търсиш във второто където пише "Услуги(Voicemail,GPRS,други) щракаш там и вече ти излиза да си напишеш номера и как искаш да получиш кода си /чрез смс или чрез обаждане/
Това е всичко ; )

Missmarch
08-15-2011, 12:54
БОЖЕ БОЖЕ.
Пишеш на линка 0.фейсбууууккк бе момиче. (или там какъвто пол си) глеам знаеш го. Тва е страшната трудност.
Само дето ако някой знае за Виваком безплатен има ли, че Wi-Fi, зависи къде съм :D :D :D

ThomasCook
08-15-2011, 15:09
И на *88 да се обадиш и в чата на страницата им във Фейса да питаш пак ще ти отговорят.