PDA

View Full Version : Яката мацка



MrHyde
07-29-2011, 11:36
Не че смятам, че ще ми помогнете, но винаги ми е било интересно да чуя различни гледни точки. Цялата история се върти около една мацка. Лошото е, че за първи път не приемам мацката, като от масата. Супер смотано е да кажа, че е различна, защото съм срещал толкова много момичета и всички са били различни по някакъв начин. С тази някак...абе все едно тя е аз, ама без хуй. Проблемът е там, че съм свикнал да не са хабя особено много заради женски. Просто смятам, че никоя не заслужава пълното ми внимание, за това и до сега не съм го давал. Общителен съм сред приятели, а когато съм с жена съм по несладкодумен, не изпитвам огормно желание като че ли. И пак с тая мацка е някакво много странно. При нея по-скоро, когато не ми се говори особено ме разбира и не й се затваря устата, а когато ми дойде музата за плямпане тя ме слуша, понякога спорим, а понякога просто си седим гледаме се тъпо и се хилим, пълна дебилщина общо взето. И това до един момент го приемах чисто приятелски. В последно време обаче тя малко прекрачва фронта. Не знам, не съм се опитвал да влагам никаква логика в действията на жените, защото ми е все тая, но в последните няколко дни, когато си говорим тя постоянно шегата я превръща в нещо сериозно, тоест от небрежното си държание почва да ми говори все едно сме женени такова....или де да знам започва да ми се сърди за глупости, бързо се отсърдва, после пак си тръгва лафа. Имало е дни, в който постоянно ми праща някакви песни с някакъв скрит намек. И не след дълго ходихме с компанията на пикник и там ми изръси, че има чувства към мен, не била сигурна дали са чак толкова силни, но ме харесвала...Не бях изненадан, ама какво да ви кажа аз съм си такъв, смисъл трудно изразявам чувствата си, не че не ме кефи, адски готина е, държи се супер готино, знам си, че я харесвам, ама за мене си, за това не и отвърнах. Сдуха се определено малко, тогава и на мен ми стана кофти, ама после бързо се оправи и си продължихме с лафа. Като стана време да се прибираме някой предложи да останем на палатка горе и се навихме и тогава въпросната мацка предложи да ходим да си вземем тревица и бири. Някакво за първи път я виждах така. Та там отидоха с едно момче, върнаха, ебати бързите масури ги върти това момиче, не е истина просто :Д тотална разбивация след това...после се размотавахме с нея и тогава ме целуна, после ми каза нещо от сорта 'какво като ти не ме харесваш? това пречи ли да се разхождам с теб по цици?' и си свали потника и смях голям после. Пълен туш бате...На другия ден все едно това не се беше случвало, даже ми се струва супер дръпната таква. И аз се чудя как да действам и какво да правя. Някакви идеи да имате?

SisiStrange
07-29-2011, 11:55
^^ Имам само няколко умозаключения, но предупреждавам, че са хейтърски.


Проблемът е там, че съм свикнал да не са хабя особено много заради женски. Просто смятам, че никоя не заслужава пълното ми внимание, за това и до сега не съм го давал.

Ок, велики везире. :-o Не знам на теб точно как ти звучи това като си го прочетеш сам, но на мен лично ми звучи като някой надут пуяк, решил, че е изключително специален.


..Не бях изненадан, ама какво да ви кажа аз съм си такъв, смисъл трудно изразявам чувствата си, не че не ме кефи, адски готина е, държи се супер готино, знам си, че я харесвам, ама за мене си, за това не и отвърнах.
Т.е. ти я харесваш. Тя ти се обяснява в любов. Ти я режеш, защото? М, да, сигурно, защото си много готин. :-o


...и тогава въпросната мацка предложи да ходим да си вземем тревица и бири. Някакво за първи път я виждах така. Та там отидоха с едно момче, върнаха, ебати бързите масури ги върти това момиче, не е истина просто.
:-o :-o Да бе, тая е страхотна. Момиче мечта направо. Щом умее да си завива трева, какво повече и трябва в живота и любовта? Направо да се шашнеш кое се счита за чаровно у едно момиче вече.


после ми каза нещо от сорта 'какво като ти не ме харесваш? това пречи ли да се разхождам с теб по цици?'
Изключително! Това момиче вади такива интелигентност и лично достойнство, че сигурно и разгонената котка на съседката, която се опитва да се задоволи с молив, вдига вежди.

По самият ти въпрос: Щом я харесваш и очевидно и тя те харесва, хващайте се. Кое му е сложното?

TheNewReligion
07-29-2011, 12:10
^^ Имам само няколко умозаключения, но предупреждавам, че са хейтърски.


Проблемът е там, че съм свикнал да не са хабя особено много заради женски. Просто смятам, че никоя не заслужава пълното ми внимание, за това и до сега не съм го давал.

Ок, велики везире. :-o Не знам на теб точно как ти звучи това като си го прочетеш сам, но на мен лично ми звучи като някой надут пуяк, решил, че е изключително специален.


..Не бях изненадан, ама какво да ви кажа аз съм си такъв, смисъл трудно изразявам чувствата си, не че не ме кефи, адски готина е, държи се супер готино, знам си, че я харесвам, ама за мене си, за това не и отвърнах.

Т.е. ти я харесваш. Тя ти се обяснява в любов. Ти я режеш, защото? М, да, сигурно, защото си много готин. :-o


...и тогава въпросната мацка предложи да ходим да си вземем тревица и бири. Някакво за първи път я виждах така. Та там отидоха с едно момче, върнаха, ебати бързите масури ги върти това момиче, не е истина просто.
:-o :-o Да бе, тая е страхотна. Момиче мечта направо. Щом умее да си завива трева, какво повече и трябва в живота и любовта? Направо да се шашнеш кое се счита за чаровно у едно момиче вече.


после ми каза нещо от сорта 'какво като ти не ме харесваш? това пречи ли да се разхождам с теб по цици?'
Изключително! Това момиче вади такива интелигентност и лично достойнство, че сигурно и разгонената котка на съседката, която се опитва да се задоволи с молив, вдига вежди.

По самият ти въпрос: Щом я харесваш и очевидно и тя те харесва, хващайте се. Кое му е сложното?
Съгласна съм. 8-) 8-)

fenasf
07-29-2011, 12:13
Ще те залее вълна от феминистка омраза, заради начина ти на мислене, бъди готов.

Иначе според мен се заблуждаваш, че тя е като теб, просто си я харесал, но след време ще видиш, че е като останалите. Не се раздавай много, общо взето от това, което прочетох си пич на място - отнасяй се с нея като с всяко друго момиче и ти е в кърпа вързана :)

Milly4
07-29-2011, 12:32
Къв нарцисист си само :shock: ... просто нямам думи.
Иначе съм съгласна с това:

^^ Имам само няколко умозаключения, но предупреждавам, че са хейтърски.


Проблемът е там, че съм свикнал да не са хабя особено много заради женски. Просто смятам, че никоя не заслужава пълното ми внимание, за това и до сега не съм го давал.

Ок, велики везире. :-o Не знам на теб точно как ти звучи това като си го прочетеш сам, но на мен лично ми звучи като някой надут пуяк, решил, че е изключително специален.


..Не бях изненадан, ама какво да ви кажа аз съм си такъв, смисъл трудно изразявам чувствата си, не че не ме кефи, адски готина е, държи се супер готино, знам си, че я харесвам, ама за мене си, за това не и отвърнах.
Т.е. ти я харесваш. Тя ти се обяснява в любов. Ти я режеш, защото? М, да, сигурно, защото си много готин. :-o


...и тогава въпросната мацка предложи да ходим да си вземем тревица и бири. Някакво за първи път я виждах така. Та там отидоха с едно момче, върнаха, ебати бързите масури ги върти това момиче, не е истина просто.
:-o :-o Да бе, тая е страхотна. Момиче мечта направо. Щом умее да си завива трева, какво повече и трябва в живота и любовта? Направо да се шашнеш кое се счита за чаровно у едно момиче вече.


после ми каза нещо от сорта 'какво като ти не ме харесваш? това пречи ли да се разхождам с теб по цици?'
Изключително! Това момиче вади такива интелигентност и лично достойнство, че сигурно и разгонената котка на съседката, която се опитва да се задоволи с молив, вдига вежди.

По самият ти въпрос: Щом я харесваш и очевидно и тя те харесва, хващайте се. Кое му е сложното?

jghgh
07-29-2011, 12:35
Е, кво няма да го залее вълна от феминистка омраза, нормално е 8-)

Пише като пълния безчувственяк. Като студен, гаден човек, а това отблъсква.
Прекалено неемоционален дори за момче, наистина е отблъскващо.

Щом толкова се чудиш какво да правиш, значи не. Поне моят баща така ми е казвал. А ти явно не знаеш да се "хабиш" ли (лол) или не. Щом се чудиш, значи по-скоро не. Опознай я по-добре, може тогава да видиш, че тя наистина ти е като "сродна душа" и да решиш да се разкриеш все пак.

scandalousLady
07-29-2011, 12:36
Ще те залее вълна от феминистка омраза, заради начина ти на мислене, бъди готов.

Иначе според мен се заблуждаваш, че тя е като теб, просто си я харесал, но след време ще видиш, че е като останалите. Не се раздавай много, общо взето от това, което прочетох си пич на място - отнасяй се с нея като с всяко друго момиче и ти е в кърпа вързана :)

Done
07-29-2011, 12:44
Ебахти чекиджията с изпушен мозък си.. Дърпай кОза и я остави да си клати циците пред теб.. За кво ти е да правиш друго ?! Все пак никой освен теб не засужава това което личноста ти може да даде..

tanch3t093
07-29-2011, 13:13
^^ Имам само няколко умозаключения, но предупреждавам, че са хейтърски.


Проблемът е там, че съм свикнал да не са хабя особено много заради женски. Просто смятам, че никоя не заслужава пълното ми внимание, за това и до сега не съм го давал.

Ок, велики везире. :-o Не знам на теб точно как ти звучи това като си го прочетеш сам, но на мен лично ми звучи като някой надут пуяк, решил, че е изключително специален.


..Не бях изненадан, ама какво да ви кажа аз съм си такъв, смисъл трудно изразявам чувствата си, не че не ме кефи, адски готина е, държи се супер готино, знам си, че я харесвам, ама за мене си, за това не и отвърнах.
Т.е. ти я харесваш. Тя ти се обяснява в любов. Ти я режеш, защото? М, да, сигурно, защото си много готин. :-o


...и тогава въпросната мацка предложи да ходим да си вземем тревица и бири. Някакво за първи път я виждах така. Та там отидоха с едно момче, върнаха, ебати бързите масури ги върти това момиче, не е истина просто.
:-o :-o Да бе, тая е страхотна. Момиче мечта направо. Щом умее да си завива трева, какво повече и трябва в живота и любовта? Направо да се шашнеш кое се счита за чаровно у едно момиче вече.


после ми каза нещо от сорта 'какво като ти не ме харесваш? това пречи ли да се разхождам с теб по цици?'
Изключително! Това момиче вади такива интелигентност и лично достойнство, че сигурно и разгонената котка на съседката, която се опитва да се задоволи с молив, вдига вежди.

По самият ти въпрос: Щом я харесваш и очевидно и тя те харесва, хващайте се. Кое му е сложното?
:razz: :razz:
Според мен няма какво повече да се добави :)

Vladel
07-29-2011, 13:21
Ами...оправяш си я момичето и тва е аз доколкото разбрах имаш опит с тея работи и не знам кво си се сдухал.Тя ако верно си е клатушкала цицорите пред ти как си издържал направо не знам.
:-o

MrHyde
07-29-2011, 13:25
^^ Имам само няколко умозаключения, но предупреждавам, че са хейтърски.

haters gonna hate

Ок, велики везире. :-o Не знам на теб точно как ти звучи това като си го прочетеш сам, но на мен лично ми звучи като някой надут пуяк, решил, че е изключително специален.

Достатъчно доказал се на себе си преди всичко и в живота. Имам право да бъда какъвто си искам. Пуякът не ме кефи, петелът е по-готин.

Т.е. ти я харесваш. Тя ти се обяснява в любов. Ти я режеш, защото? М, да, сигурно, защото си много готин. :-o

Къде видя, че ми се е обяснавала в любов, не ми е ясно? Ненужен коментар за още по-ненужен пълнеж. Определено се смятам за готин.

:-o :-o Да бе, тая е страхотна. Момиче мечта направо. Щом умее да си завива трева, какво повече и трябва в живота и любовта? Направо да се шашнеш кое се счита за чаровно у едно момиче вече.

Къде видя, че съм споменал това 'качество' за задължително в момичето мечта. Такова чудо няма. Виждал/а ли си съвършн диамант? Всяко неизгладено ръбче си има своя чар. Още не си дорасъл/а за подобни разбирания, явно. Не търся перфектност, търся земно момиче. Писнало ми е от фалшив морал отново коментарът ти е излишен.

Изключително! Това момиче вади такива интелигентност и лично достойнство, че сигурно и разгонената котка на съседката, която се опитва да се задоволи с молив, вдига вежди.

Какво общо има умственият багаж и достойнството в цялата схема, не ми стана ясно? Една случка, една лудория, един живот живеем. А и също така иронията ти не струва. Продължавай да дерзаеш все пак.

Sh@d0w
07-29-2011, 14:21
Определено се смятам за готин.

Да ти имам самочувствието,момиче ти казва,че те харесва и ти се сдухваш.

И все пак само на мен ли ми се губи смисъла на темата,ти я харесваш,тя също даже ти го е казала къде е проблема?Ако не можеш да и признаеш чувствата си,не виждам на какво ти се крепи това "его".

Zaharinka
07-29-2011, 14:25
После се чудите що сте на сухо....Момичето ти се предлага цялата пък ти...Взимай я девойката щом те кефи :)

MrHyde
07-29-2011, 14:57
Определено се смятам за готин.

Да ти имам самочувствието,момиче ти казва,че те харесва и ти се сдухваш.

И все пак само на мен ли ми се губи смисъла на темата,ти я харесваш,тя също даже ти го е казала къде е проблема?Ако не можеш да и признаеш чувствата си,не виждам на какво ти се крепи това "его".

Да се сдухвам? На мнение съм, че ако изпитваш симпатии към някого е много грешно след първото 'изливане на емоции' да се хвърлиш в прегръдките едва ли не. Обясних причината, поради която не й отвърнах веднага. Едва ли те интересува на какво се крепи егото ми, пък и не е твой проблем, мисля. След цялата вечер на сутринта исках отново да поговорим, на трезво, както се казва. "На другия ден все едно това не се беше случвало, даже ми се струва супер дръпната таква." това е отговорът на въпроса ти: И все пак само на мен ли ми се губи смисъла на темата,ти я харесваш,тя също даже ти го е казала къде е проблема?

SisiStrange
07-29-2011, 15:20
Къде видя, че ми се е обяснавала в любов, не ми е ясно?


И не след дълго ходихме с компанията на пикник и там ми изръси, че има чувства към мен
Тук.

Ако под земно момиче разбираш описаното, наистина едва ли има кой да ти помогне. Никой не говори за перфектност. Но щом си изписал целия тоя роман, се предполага, че си наблегнал на моментите, които са ти направили впечатление у въпросната девойка. Очевидно тези, които са ти направили добро впечатление.


Още не си дорасъл/а за подобни разбирания, явно.
Най-лесно е да кажеш, че си прекалено възвишен, че да бъдеш разбран, нали? И че другите не са достигнали твоето изключително зряло умствено ниво. Иначе сигурно би те заболяло да предположиш, че има възможност ти да не си дорасъл тяхното равнище.


Какво общо има умственият багаж и достойнството в цялата схема, не ми стана ясно?
Има общо. Момиче, което е било индиректно отрязано, а се е хванало отчаяно да си вее циците пред изгората си в последен опит да получи внимание, не показва кой знае какво достойнство, не мислиш ли?


Една случка, една лудория, един живот живеем. Мда. Животът не би могъл да бъде изживян пълноценно, ако не си пльоснем циците в нечии фейс на някоя поляна. А да, момент, забравих, че иронията ми не ти е по вкуса. My mistake.

И относно смисъла на темата: Сам схващаш, че след твоята реация, е нормално да се държи дръпнато. Щом те харесва, стига да направиш и една по-топла крачка към нея, ще се държи пак по старому.

BlindedAngel
07-29-2011, 16:34
Еми явно ще съм първия ( сигурно и последния ), който ще застане на страната на автора.Хубаво е, че още има пичове със самочувствие, че те повечето се изпедерастиха и станаха бетер жени...Относно темата - хващай я мацката, нищо не губиш.Поне знаеш че няма да ти е скучно с нея.Ще си пушите заедно, ще пиете.Какво по - добро начало 8-) С моята беше почти същата работа.На една дискотека се запознахме, пиене до сутринта, танци.По едно време ме дръпна от дискотеката, напуши ме, и пак продължихме вътре да се забавляваме 8) Така се прави добро първо впечатление, а не с това колко книги била изчела или колко й е висока дипломата 8)

MrHyde
07-29-2011, 16:34
Къде видя, че ми се е обяснавала в любов, не ми е ясно?


И не след дълго ходихме с компанията на пикник и там ми изръси, че има чувства към мен
Тук.

Изречението продължава. Харесването също е вид чувство и емоция, но любовта е далеч на по-горно ниво. Тук става дума за привличане не за обяснение в любов.

Ако под земно момиче разбираш описаното, наистина едва ли има кой да ти помогне. Никой не говори за перфектност. Но щом си изписал целия тоя роман, се предполага, че си наблегнал на моментите, които са ти направили впечатление у въпросната девойка. Очевидно тези, които са ти направили добро впечатление.

Разказах определена ситуация с подробности грешно е от тях да се вадят подобни изводи. Изкефил съм се на първичността й в дадения момент, това е.


Още не си дорасъл/а за подобни разбирания, явно.
Най-лесно е да кажеш, че си прекалено възвишен, че да бъдеш разбран, нали? И че другите не са достигнали твоето изключително зряло умствено ниво. Иначе сигурно би те заболяло да предположиш, че има възможност ти да не си дорасъл тяхното равнище.

През оная работа ми е дали ще бъда разбран от някой, който те първа започва да се осъвършенства. Не гоня чуждо равнище по простата причина, че моето ми стига. И съм доволен от него. Направил съм достатъчно, за да го достигна, и правя още повече, че да го развия.


Какво общо има умственият багаж и достойнството в цялата схема, не ми стана ясно?
Има общо. Момиче, което е било индиректно отрязано, а се е хванало отчаяно да си вее циците пред изгората си в последен опит да получи внимание, не показва кой знае какво достойнство, не мислиш ли?

:Д You made my day... :Д Никаква истина няма в горенаписаното. Частта с циците си я биваше именно, защото е забавна, първична въобще не ми се е 'предлагала'. Внимание винаги е получавала от всички, които я заобикалят, защото го заслужава. Точно тук не бих започнал да обяснявам социалното положение на момичето. Но съм готов да си заложа апартамента, че много малки и недорасли пикли биха искали да имат подобно.


Една случка, една лудория, един живот живеем. Мда. Животът не би могъл да бъде изживян пълноценно, ако не си пльоснем циците в нечии фейс на някоя поляна. А да, момент, забравих, че иронията ми не ти е по вкуса. My mistake.

Прочети пак горното за всеки случай. :Д:Д

И относно смисъла на темата: Сам схващаш, че след твоята реация, е нормално да се държи дръпнато. Щом те харесва, стига да направиш и една по-топла крачка към нея, ще се държи пак по старому.

Ясноооу.

magita
07-29-2011, 22:06
Ходи в "млад фермер търси жена" , там определено ще си намериш някоя по-умничка и стойностна