PDA

View Full Version : Истинска дилема...



kotarana
07-29-2011, 13:15
Имам следния проблем и ще съм ви благодарна ако ми дадете някакви съвети.Виждам се с един човек, който живее с друга жена и има дете,но работата е там,че както аз така и той е страшно влюбен в мен.По един или друг начин го е доказал.Виждам го,че сякаш не може да реши какво иска и какво да направи.Хем иска да бъде с мен и се надява нещата така да се завъртят,че това да стане от друга сякаш не е готов.Аз се опитвам да му покажа,че искам той да избере мен и заедно да минем през последствията. Дори си мислех дали да не му кажа направо,че му се налага да избере между мен и нея, но не искам да го загубя така,а съшо така мога да направя така,че много хора а може би и тя да разберат че сме заедно но маи нямам достатъчно смелост да го направя все още. Кажете ми как е редно да постъпя според вас.Ние наистина се обичаме много.

DeviL_AsS
07-29-2011, 13:19
Не разваляй семейството :x

kotarana
07-29-2011, 13:26
Ами то всъщност е почти развалено.Той самият ми каза,че е трудно поносимо положението.Освен това бил достатъчно голям да решава сам.

N1ksun
07-29-2011, 13:42
Ако го обичаш , направи така че семейството му да не се разпадне . Не казвай , че почти е развалено това не е извинение .

ElizaDushku
07-29-2011, 13:51
Колкото и да обичам някой не бих развалила семейство.. още повече щом оставя жена си и детето си не е изключено да остави и теб в бъдеще просто 'щото се е влюбил ей така в някоя друга. :? :? :?

Bender
07-29-2011, 14:05
купи си вибратор

sasha_90
07-29-2011, 14:13
Просто забрави за него.Как може дори и да си помислиш да им развалиш семейството?Горката жена и горкото дете....Как ще постъпиш,ако и с теб постъпи така някоя жена?

NightGuardian
07-29-2011, 14:15
За един кратък миг , ще развалиш семейство! Не си струва :)

kotarana
07-29-2011, 14:15
Нямам намерение се оправдавам,но при положение че той самият каза,че предпочита мен пред нея,а към нея не изпитва нищо.Дори аз самата му казах,че не искам да съм причината ,което ще развали живота му,при което той ме уверява,че е голям мъж и сам преценява какво да прави и как ще му повлия това.

NightGuardian
07-29-2011, 14:18
Нямам намерение се оправдавам,но при положение че той самият каза,че предпочита мен пред нея,а към нея не изпитва нищо.

Тук не става въпрос за това какво предпочита той! Това е моментно увлечение от което съм сигурен , че ще съжалява самия той след време.
Кажи му да не мисли за нищо повече от приятелство между вас , а и знаеш ли , че ако се разчуе ?Всички ще нарочат теб! 8)

kotarana
07-29-2011, 14:21
Ами работата е там,че много хора около нас знаят затова и мога да кажа,че част от тях дори са казвали,че аз съм по добрата за него.Не го казвам за оправдание а защото това също е част от ситуацията.

NightGuardian
07-29-2011, 14:22
тези хора твой приятели ли са?

kotarana
07-29-2011, 14:24
Общи и на двамата ! Дори най-добрия му приятел знае.

sluneto90
07-29-2011, 14:28
еми то е нормално че това ще ти каже нали сега е при теб и иска да е с теб( да правите секс ) но това не значи че би зарязал жена си и още по малко детето си ако е един истински мъж няма да ги остави никога а теб ще си те върти и лъже докато може , после ще е следващата в която пак ще е влюбен, по - добре се откажи и не се занимавай с женени мъже. Накрая ти ще страдаш а и е кофти щом има дете, не ти ли е гадно да го оставиш без баща ?

TheNewReligion
07-29-2011, 14:31
Нямам намерение се оправдавам,но при положение че той самият каза,че предпочита мен пред нея,а към нея не изпитва нищо.Дори аз самата му казах,че не искам да съм причината ,което ще развали живота му,при което той ме уверява,че е голям мъж и сам преценява какво да прави и как ще му повлия това.
Аха. Понеже е голям, зрял и може сам да взима решения, върти и тебе и нея в комплект с детето. :lol: Искрено ме разсмя.
Влюбен бил той- дрънци...ти си му за развлечение и никога няма да зареже семейството си заради някакво си момиченце. Обработва те по един доста посредствен и не особено хитър начин, а ти му се връзваш.
Ако толкова го "обичаш", се подготви да си на второ място в живота му.
Аз те съветвам да го оставиш и да продължиш напред.
Не си длъжна да чакаш някого да вземе решение, което е пределно ясно какво ще е. И ти сама го знаеш, но просто си доста хлътнала и зат'ва се залъгваш. Не му бъди утешителна награда. : )

kotarana
07-29-2011, 14:33
Много пъти съм му казвала точно това и на него , но от друга страна не веднъж е доказвал,че държи на мен не само на думи,а и с действия и постъпки,които лично спореед мен човек който не го е грижа за теб няма да прави.

NightGuardian
07-29-2011, 14:33
Общи и на двамата ! Дори най-добрия му приятел знае.

точно за това за това не трябва да се вслушваш защото те мислят за ТЕБ! Не за семейството им като цяло :(

OnlyMeAndYou
07-29-2011, 14:33
Хубаво ли ще ти е ако с;лед време той постъпи така и с теб?
Как ще се почувстваш, ако засечеш жена му в магазина, хванала за ръка неговото дете?
Хубаво ли ще ти стане, когато всички те нарекът кур*ата, развалила едно семейство и живота на едно дете? Защото аз знам от личен опит, какво е да си дете на разведени родители. Това съсипва едно дете /особено в ранна възраст/.

Аз бих го оставила още в мига, в който разбера, че има жена и дете. Вярно е, може да са се оженили само, защото тя е забременяла. Може и да не изпитва нищо към нея сега, но това не е оправдание. Той казва, че бил достатъчно голям да взима решения сам за себе си, но годините не са решаващи. Не си виновна само ти. Забрави за него. Сегашната ви любов, която според мен е само увлечение, няма бъдеще. Дори и да се съберете, ти ще съжеляваш след време. В по-голямата часр от такива връзки, в последствие този който е напуснал семейството си се оказва пълен боклук. Не ви познавай, но според мен е по-добре да постъпиш пправилно, а не егоистично. В момента постъпваш егоистично, като мислиш да го караш да избира.

kotarana
07-29-2011, 14:36
Да наистина е малко егоистично признавам.Тук за съжаление нямам как да опиша точно всичко в ситуацията ,за да стане пределно ясно,но може би сте прави. Благодаря на всички че помогнахте само да ви помоля може ли някой да ми каже как да се изтрие тази тема или нещо подобно?

OnlyMeAndYou
07-29-2011, 15:02
Пиши в раздел "Новини и съобщения" в "Модераторска помощ" и ги помоли да я заключат?

Niakoitam
07-29-2011, 15:27
Извинявам се, но това:
"- Миличка, трябва да ти призная нещо - аз съм женен! - Ох, така ме изплаши - помислих, че са ти откраднали джипа."

За теб ли се отнася или дори и за толкова не ти достига акъла?
Много я обичал.Обича да те чука, а ти или си от тези в израза или си просто до глупост наивна,което е дори още по зле от горното. :-D

Evterpa
07-29-2011, 16:12
TheNewReligion много точно ти описа всичко.

GregoryHouse
07-29-2011, 16:30
По желание на авторката.