PDA

View Full Version : Проблеми на Интимните части



nqkoidrug
07-29-2011, 13:41
Здравейте,
с на 18 години съм и правя редовно секс с приятелката ми. Естествено понеже си се знаем не исползваме предпазни средства и това май се обърна срещо мен.. преди време тя имаше някакво си бяло течение ии преди да почне да се лекува правихме 1 път секс без презерватив ии ми излезна под главичката на пениса на кожичката от ватрешна страна едно балонче (стои като балонче) но не се пука или нещо.. реших че е е нещо си нормално знам ли.. след това продължихме след като тя се излекува ии нямаше никакви проблеми, но това балонче си е там все още.. ии онази нощ тръгнахме да правим отново секс ( и тя май пак има това бяло течение) и този път получих сърбеж (2 дена след това) и като погледнах видях че под главичкАТА ми има червени петанца и все едно ще ми излизат още такива "балончета".. Та ако някой може да помогне, дали това са гъбички или нещо подобно и как да се лекувам.. И най вече дали това е нещо наистина сериозно?
Мерси предварително!

07-29-2011, 14:05
и от къв зор го правите без презерватив, като знаете, че тя има проблеми?!

nqkoidrug
07-29-2011, 23:32
апф аман от спамери ! Лично в случея ми трябва съвет за проблема ми,"от къв зор" си тръгнал да пишеш без да отговаря темата?

OnlyMeAndYou
07-30-2011, 08:10
Не мисля, че някой ще ти даде компетентно мнение в този форум. Отиди на лекар да те прегледа и говори с приятелката си. Може да се наложи да се лекувате и двамата. Ако тръгнете пак да правите секс скоро времме, ползвайте презервативи. Може и да ви е по- неприятно, но ще си спестите доста главоболия.

kalpazanka
07-30-2011, 11:24
Пращай я на гинеколог.