PDA

View Full Version : ВЛЮБЕНА



nezabelejimata96
07-29-2011, 13:46
Веднъж като бях на дискотека един много ама много готин пич ме заприказва и от тогава започнаха закачките и разменянето на погледи. На следващия път като отидох на дискотека бях с една моя приятелка която е доста по голяма от мен и се държи така сякаш ме пази и постоянно ме гледаше просто не мога да направя нищо без тя да ме види а това момче пак беше там и този път танцувахме доста. През цялото време се гледахме и единия път като танцувахме той ме целуна и аз толкова много исках да продължим но се отдръпнах заради приятелката ми. Моля ви предложете ми какво да направя защото следващия път като отидем на дискотека искам пак да ме целуни но този път да не се дърпам а да му отвърна. И проблема е че съм още непълнолетна а тази моя приятелка е и само с нея мога да ходя. Моля ви помогнете ми адски ми харесва това момче

sluneto90
07-29-2011, 14:31
докато танцувате просто му кажи 4е се притесняваш от нея дай му едно лисче с телефона ти и кажи да ти се обади че ще му обясниш всичко и готово другия варянт е да говориш с твоята приятелка и да и обпясниш че найстина го хресваш

TheNewReligion
07-29-2011, 14:33
Защо се притесняваш от тая твойта дружка? Разменете си номерата и се почвайте. 8-)

DoublePleasure
07-29-2011, 15:39
Защо се притесняваш от тая твойта дружка? Разменете си номерата и се почвайте. 8-)

+++ 8)

KremProtivBru4ki
07-29-2011, 15:44
Ем искай му телефона всичко ще е наред стига да не е травестит.
Повярвай ми нямай доверие на травеститите те ще те наебат а после заебат и ще те оберат и оплодят.Късмет иначе 8)

VaMpiRKaTaaa
07-29-2011, 16:57
Следващият път просто не взимай приятелката ти,която явно ти е кака.

nezabelejimata96
07-29-2011, 17:56
Не ми е кака просто приятелка но проблема е че аз в момента съм в испания и дори да си разменим номерата няма смисъл защото като си замина така или иначе всичко ще приключи. Искам просто докато съм тук да сме заедно. Може да звучи гадно но това си е просто свалка за лятото само дето наистина взех много да го харесвам и мисля само за него и как да го целуна...

VaMpiRKaTaaa
07-29-2011, 18:03
Или прави друго,зада го забравиш,или поговори с приятелката си,че го харесваш и е просто лятна свалка,после действай с него,менкайте си skype & GSM и почнете да излизате заедно.