PDA

View Full Version : Бивши, но...



specialll
07-29-2011, 18:23
....

Zaharinka
07-29-2011, 18:29
Аз съм с бившия ми така,но се надявам да се появи момче,което да ми подкоси краката.Всъщност аз вече го преживях де,пожелавам ти и на теб това,знай само,че ако е имало истинска любов тя ще остане завинаги в спомените ви,но това не трябва да ти пречи да продължиш и ти самата да бъдеш щастлива.

scandalousLady
07-29-2011, 18:32
Не се занимавай мила явно не знае какво иска.Не се тормози или просто го попитай направо дали още те обича и иска да сте заедно.

BlindedAngel
07-29-2011, 18:34
Много ясно, че така ще говори.Опитва се да си остави вратичка, като му се дое'бе да има на кого да звъне 8)

Alabalaportokala
07-29-2011, 18:36
Много ясно, че така ще говори.Опитва се да си остави вратичка, като му се дое'бе да има на кого да звъне 8)

+ 1200

И най- важното е че въпреки всичко ще може да отвори с лекота тази вратичка.

specialll
07-29-2011, 18:45
Много ясно, че така ще говори.Опитва се да си остави вратичка, като му се дое'бе да има на кого да звъне 8)

+ 1200

И най- важното е че въпреки всичко ще може да отвори с лекота тази вратичка.

факт... :(
много ми се иска да намеря някой нов, който да ми подкоси краката, както каза девойката в пъврия пост, но никой не намирам за подходящ...кога станах толкова претенциозна хъх :d :X

Zaharinka
07-29-2011, 18:47
Не бързай,насочи си вниманието към самата себе си.Направи нещо за теб,остави го него щом е решил да е с друга да бъде.Когато най-малко очакваш винаги се случва нещо хубаво :-)

sasha_90
07-29-2011, 18:59
А замислила ли си се дали си струва?Като сте се разделили те е заболяло,но и сега не те боли по-малко(когато играеш ролята на другата).Аз бих предпочела да ме боли,отколкото да съм на второ място за него.

Alabalaportokala
07-29-2011, 18:59
Много ясно, че така ще говори.Опитва се да си остави вратичка, като му се дое'бе да има на кого да звъне 8)

+ 1200

И най- важното е че въпреки всичко ще може да отвори с лекота тази вратичка.

факт... :(
много ми се иска да намеря някой нов, който да ми подкоси краката, както каза девойката в пъврия пост, но никой не намирам за подходящ...кога станах толкова претенциозна хъх :d :X

Факт?!? ФАКТ? Не трябва да е факт. Когато не е с настоящата си и му се доебе ти ще отвориш веднага крака и ще позволиш да те изклати само щото го обичаш? Слаби безхарактерни деца. Стегнете се. Любовта не е всичко на този свят.

Колкото повече ти се иска да го намереш този нов толкова по малко вероятно е да го намериш и обратното колкото по- малко го очакваш толкова по вероятно е всеки момент да почука на врата ти.

Zaharinka
07-29-2011, 19:03
Наистина не се оставяй да бъдеш ''употребявана'' един вид за утоляване на емоционалната и сексуалната му жажда е виж и ако на теб ти се иска и ако никой не е наранен може 8-) ,но ти се нараняваш по този начин понеже мислиш,че те обича.Ако искаше да е с теб щеше да е,а с не някаква си там-друга.

specialll
07-29-2011, 19:18
Естествено, че не ме удовлетворява това да съм на 2ро място! Кой нормален човек, който има чувства, а не му е само за вятър работа ще го :(
Но както казах не мога да съм му само приятелка. От друга страна винаги ме е дразнила максимата - всичко или нищо :|

maniv
07-29-2011, 19:26
- всичко или нищо -

Незнам, аз с бившата съм на нищо,демек,ни и имам скупе ,фасебуук и други работи.Искам да кажа ,че ,ако искаш да го направиш и да го постигнеш забравяш за този човек,триеш всичко ,няма го и точка.Поне при мен работи за сега.И 2мата си направихме услуга :) преди много време,после се разделихме,ще се справиш,сама може да си помогниш това е.

blueberryyy
07-29-2011, 19:43
Been there, done that... :(
Скъсахме, той си хвана някаква приятелка. Аз също имах приятел за кратко. Просто не можех да си го избия от главата. Осъзнавах идеално защо не сме заедно, знаех, че няма пак да тръгна с него за нищо на света, но все пак полудявах от мисълта, че е с друго момиче .Уж щяхме да сме в приятелски отношения, но докато беше с нея беше забравил. Веднага щом скъсаха изведнъж си спомни за мен. Дори се събрахме за около седмица. Както допреди два дни беше обяснявал на нея колко много я обича, така започна да го обяснява и на мен. Каза ми, че ме обича, попита ме дали аз все още го обичам, на следващия ден ми заяви, че просто няма да се получи. Поучавал се от грешките си. Постъпи страшно тъпо, но по-лошото в случая е, че аз му позволих да го направи. Точно тази случка ме накара да осъзная, че няма да играя по свирката на неориентирани момченца, които не знаят как да се отнасят с момиче. След това отново се опитваше да ми ги въртки тези номера, но без успех...

По-добре прекъсни сякакви взаимоотношения с него, колкото и да ти е трудно, и не му позволявай да те разиграва, защото после просто ще съжаляваш... Успех :-)

fenkaaa
07-29-2011, 19:44
Опитай се да го преодолееш,това ще стане като прекъснеш дори приятелските си взаимоотношения с него.Докато не стане това,чувствата ти няма да се променят :? А колко време сте били заедно?

Evterpa
07-29-2011, 19:49
Всъщност ти харесва да си във филма и да играеш роля на страдаща, колкото и да не признаваш /дори пред себе си/. Къде-къде по-привлекателно е да има някаква интрига, отколкото да ти е спокойно. :lol:
И все пак - имай малко достойнство и го остави. Ще се учудиш колко по-добре ще ти е като не си му утешителна награда.

specialll
07-29-2011, 19:50
Опитай се да го преодолееш,това ще стане като прекъснеш дори приятелските си взаимоотношения с него.Докато не стане това,чувствата ти няма да се променят :? А колко време сте били заедно?
Година и няколко месеца... :S
Преди време някой се беше изказал много добре в този форум...че ако след като са били заедно, двама души са приятели или още имат чувства един към друг, или никога не са имали. : )

VaMpiRKaTaaa
07-29-2011, 19:54
Бъди силна и не позволявай чувствата ти да надделеят над разума ти.
Той иска да е сигурен,че,когато скъса с другата ще има нещо сигурнo,и когато му омръзне от нея.Струва ли си?Още ли искаш да те наранява?Предполагам,че не.В такъв случай се опитай да го забравиш и да продължиш напред.Живота продължава,дали ще е с тоя,с друг или сама.

fenkaaa
07-29-2011, 20:03
Година и половина не е малко време ,, но все пак защо не изчакаш да зареже онази и тогава виж ако се получи,получи.. ако не,бягай от този човек,не се оставяй да те правят на глупачка :-o

tanch3t093
07-29-2011, 20:20
С мен се получи почти същото, само дето се осъзнах навреме. Бившия ми си мислеше, че с мен ще е като с предишните му бивши, слагаме края и хоп, вече няма чувства, привързаност и тн. Продължи да ме търси, знаеше какви са моите чувства към него и продължаваше да ми повтаря, че иска да се виждаме понякога дори да си останем приятели. :-o Когато се виждахме (случайно) си личеше, че още се искаме, но не можехме да променим нищо. Накрая никой от нас не издържа ... Направихме го ... И двамата после се чувствахме зле. Премахнахме се от скайп, фейсбук и номера всичкоо .... Беше нещо ужасно, чувствах се точно омърсена, унижена и то от човек, с който съм го правила. Никога повече не искам да изпитвам такова нещо!! И никога няма да позволя пак да ми се случи. Знам, че направих огромна грешка, знам, че бях ужасно глупава, но ... Дори не мога да си намеря оправдание :( От тогава минаха вече почти 10 месеца, онзи ден се видяхме пак случайно и просто и за двамата беше много сконфузно. А истината е, че още ми липсва. На него не му пука, но естествено той никога няма да разбере за това :)

Zaharinka
07-29-2011, 20:42
Вие пък просто не сте могли да устоите.Проблемът ви е,че вие ги обичате,а за тях не е сигурно.Ако не ги обичахте,но ви привличаха сексуално не мисля,че щяхте да приемате нещата по този начин.Но не се наранявайте допълнително мили дами. :)

balu4ka
07-30-2011, 08:11
А дали не те приема за даденост?!
Защо просто не продължиш напред,без него?!(от личен опит ти говоря).
Това до нищо хубаво няма да доведе.Ще си излъгана,пренебрегната и наранена.Не се доверявай на сляпо.