PDA

View Full Version : Обриви по краката



malka_sladkka
07-29-2011, 22:16
Краката ми целите са в обриви, особено покрай глезена.... И сърбят ужасно :( Не са големи, малки са. по ръцете също имам, но са по-малко. Уж няма комари, пък с всяка минута обривите се увеличават :( Някакви съвети :(

Rebirthing
07-29-2011, 23:12
Как изглежда обрива ?!

Pamaa
07-30-2011, 00:23
Може да се намажеш с алергозан :) .

katericArofl
07-30-2011, 04:24
снимка

Sisito941
07-30-2011, 06:01
Аз пък имам обрив по врата..от 2-3 дни се мажа с Алергозан и забелязвам,че има малък ефект.. :)

malka_sladkka
07-30-2011, 09:54
Мазах се с алергозан, ама никъв ефект. Даже и хапчета пих, от тях ми се доста. Сега на сутринта вече нямам, ама знам, че после пак ще стане същото :? Като се появят пак ще пусна снимка

malkasladka
07-30-2011, 10:23
В първия момент помислих, че аз съм пуснала такава тема и се ококорих :D

Отиди на дерматолог, той най-добре ще те посъветва и ще ти каже как да се излекуваш, по-добре не експериментирай сама и не ни слушай тука ние с какво ще ти кажем да се намажеш, че да не стане по зле и да се инфектира!
Ако си от Пловдив отиди при д-р Арабаджиева, невероятна е!

Rebirthing
07-30-2011, 10:47
Да, най-добре отиди при дерматолог ако ти се появят отново !

zvezdiichkataa
07-30-2011, 14:12
ооо и аз съм така - ужасно е .. ии там по стъпалото ама от горната частт .. нз как се казва точноо :D мноо пъпка и белег бе братт :X :X :X

malka_sladkka
07-30-2011, 20:24
В първия момент помислих, че аз съм пуснала такава тема и се ококорих :D

Отиди на дерматолог, той най-добре ще те посъветва и ще ти каже как да се излекуваш, по-добре не експериментирай сама и не ни слушай тука ние с какво ще ти кажем да се намажеш, че да не стане по зле и да се инфектира!
Ако си от Пловдив отиди при д-р Арабаджиева, невероятна е!

:lol: Верно имаш същия ник :lol:


ооо и аз съм така - ужасно е .. ии там по стъпалото ама от горната частт .. нз как се казва точноо :D мноо пъпка и белег бе братт :X :X :X

Да, точно там. Днеска положението е по-добре... ама да видим...

zvezdiichkataa
07-31-2011, 16:48
zvezdiichkataa написа:
ооо и аз съм така - ужасно е .. ии там по стъпалото ама от горната частт .. нз как се казва точноо мноо пъпка и белег бе братт :X :X :X


Да, точно там. Днеска положението е по-добре... ама да видим...

АМм четох, че от онова слузестото, дето го оставят охлювите попътя си зараствали, пък дали е вярноо .. да опитамм лии.. :S

wonderwall
07-31-2011, 17:03
Пробвай с Дермодрин.На опаковката пише,че е срещу:сърбеж при алергия,ухапване от насекоми,уртикария,леки изгаряния,слънчеви изгаряния,слънчева алергия.Тубичката е 30гр и е към 5 лева. :)

malka_sladkka
07-31-2011, 17:43
zvezdiichkataa написа:
ооо и аз съм така - ужасно е .. ии там по стъпалото ама от горната частт .. нз как се казва точноо мноо пъпка и белег бе братт :X :X :X


Да, точно там. Днеска положението е по-добре... ама да видим...

АМм четох, че от онова слузестото, дето го оставят охлювите попътя си зараствали, пък дали е вярноо .. да опитамм лии.. :S

:shock: Това не го бях чувала :shock: Не знам да ти кажа, по-добре се разрови в нета, на мен ми се струва гнусно, и трябва да съм 100% сигурна, че действа, за да пробва... Ама то когато се побърквам от тея сърбежи няма мн да ми пука с какво се мажа...

katericArofl
07-31-2011, 18:07
да не е краста ? този сърбеж :-o

zvezdiichkataa
07-31-2011, 19:09
да не е краста ? този сърбеж :-o

никва краста, ухапване от насекоми

katericArofl
07-31-2011, 19:18
момичето което е пуснало темата не е казвала за ухапване а обриви

zvezdiichkataa
08-01-2011, 10:20
момичето което е пуснало темата не е казвала за ухапване а обриви

верно, обърках с моя проблем (:

malka_sladkka
08-03-2011, 19:06
Хорааа... сега имам страхотни обриви този път са огромни и мисля, че са от ухапване, ама все пак нормално ли е? Дори и на лицето имам :shock:
Ето снимки: http://www.prikachi.com/images/691/3645691z.jpg
http://www.prikachi.com/images/693/3645693D.jpg

Още доста имам, дори и на челото, до сега не съм имала там :(

sladkish_14
08-03-2011, 19:13
Това е от комар. Има пръскала и мазила, с които хората се мажат и излизат, за да не ги хапят комарите. Иди в аптеката и си вземи, толкова е лесно. Иначе по проблема - явно се чешеш или бараш и затова не ти минава. Вземи си това, което ти казах за комарите, а пък ако не ти минат тези неща още 1 седмица, иди при личната си лекарка, но това е 100% от комар. Просто при такива ухапвания не се докосваш, а повечето хора се чешат, като луди и после 'не ми минава'. :?

П.С - Темата ти не е за този раздел. :)

malka_sladkka
08-03-2011, 19:20
Това е от комар. Има пръскала и мазила, с които хората се мажат и излизат, за да не ги хапят комарите. Иди в аптеката и си вземи, толкова е лесно. Иначе по проблема - явно се чешеш или бараш и затова не ти минава. Вземи си това, което ти казах за комарите, а пък ако не ти минат тези неща още 1 седмица, иди при личната си лекарка, но това е 100% от комар. Просто при такива ухапвания не се докосваш, а повечето хора се чешат, като луди и после 'не ми минава'. :?

П.С - Темата ти не е за този раздел. :)

Предполагам, че е от комар и изобщо не съм се чесала, просто се погледнах и като го видях беше супер огромно - до сега чак такива не съм имала. Тези неща много, много не ми действат иначе си имам у нас :) Плюс това аз не съм излизала

Sigrina
08-03-2011, 22:20
100% комар, аз получавам абсолютно същите! Мажа ги с чисто 100% масло от чаено дърво и не ги чеша и минават за около ден-два. Използвай репелент, не предпазва на 100%, но все пак е по-добре :)