PDA

View Full Version : Любовта ли бе...



saskou
07-30-2011, 01:30
Без да ми се обиждате, но много от вас, жените са много зле. Не само на външен вид, но и психически. Въобще няма да си губя времето, да ви се правя на интелигентен със сложни термини, ми направо ще ви обясня. Малко грубо навлизам, но дано умната част от вас ме разбере. Въпреки вълненията ми, искам да им помогна. Искам да направя така, че да разберат своята цел в живота, да имат мечта. Имам чувството, че бих успял, само че ще имам нужда от малко помощ... Някой трябва да "махне" парите. Ей така, да ги унищожи от света. Не съм зарязан, грозен, на 12, отчаян или какъвто и да е... Нормален съм и просто си мислих, малко преди да свърша работа... И реших да споделя. Как да направим хората по-добри, и да ги накараме да се интересуват от истинското а не от материалното. Времето със сигурност ще ги накара, но тогава ще е вече късно. Към момчетата... Защо сте толкова лигави и агресивни? Защо ходите с патката си напред и не се опитвате да използвате мозъка? Единственото, което успявам да чуя от вас е "как да си направите партия за трева" или "как да се надрусате"... Не сте терминатори, а живота не стои на пътя. И аз пуша, но не съм тъп, за разлика от много като вас. Имам интересна работа и мога да кажа, че специално момчетата, нашите момчета нямате нищо общо с "чуждите момчета" - такива от други държави. Нашите сте селяни, или поне 70% от вас. Голяма част от останалите са наркомани, хора с ниско и вече непоправимо интелектуално ниво в следствие на стероиди и т.н. Към никой, нищо лично. Сигурен съм, че много от посещаващите форума, са умна общност, гонещи истинското в живота. Просто вие можете да помогнете на другите да бъдат по-добри. Темата е в любов, защото ви обичам.

frozendeath
07-30-2011, 04:00
Не си нито първия, нито последния, който мисли така. Явно е, че си разочарован от (повечето от) хората, но темата ти няма да промени света.

Auriss
07-30-2011, 05:02
^Да ,но хората понякога се нуждаят да дадат израз на всичката помия ,която се събира около тях ,особено когато няма как да го направят пред обкръжението си ,което е представителна извадка за същата.

Авторе ,сега ще се изредят на опашчица да казват какви са и какви не са ,сякаш някой се интересува ,и вероятно че си "във филма".
Едва ли има смисъл да ти го казвам ,тъй като съм сигурен ,че си го знаеш ,но все пак - да не ти пука.

Просто вие можете да помогнете на другите да бъдат по-добри.
Не можеш да оправиш хората - опитвал съм. И то не с цел на мен да ми е по-добре ,ами ей-така ,от добра воля и приятелски съвет. Не става просто. Боклукът си е боклук по рождение - това ми е личното впечатление и може и да греша.

VaMpiRKaTaaa
07-30-2011, 05:42
Братле осъзнай се на кой свят живееш.
Всички жени ни интересуват само парите.
На днешно време любовта не съществува.
Всичко,което се прави е целенасочено е за получаване на някаква изгода.
Мъжете за секс.
Жените за пари.

SisiStrange
07-30-2011, 05:57
Е...не е чак толкова ужасно де. Срещат се доста изключения. :wink:

От целия ти пост съм най-съгласна с частта за интересните занимания. Забелязала съм, че малко хора се захващат с хобита, които развиват мисълта, а това е жалко.

Останалото, което си написал ми звучи по-скоро като преувеличение. 70%... не мисля.

marin4itu
07-30-2011, 06:18
Какво ти пука? Не можеш да промениш някого, особено ако е тъпанар.. Можеш да се стремиш просто в твоето обкръжение да няма идиоти, за да ти е кеф.. Аз така правя..

XTREMEFREERIDE
07-30-2011, 07:44
Ех, да можеше една тема да промени света, манталитета and so on. Тогава щях да пускам и аз такива теми всеки ден. Нормално е да си разочарован от всичко, което те заобикаля, от гадните навици и простотията, която е придобила епидемичен характер вече...но нали знаеш, че на който и да обясняваш, че не е прав, малко хора ще се замислят. Още по-малко ще тръгнат да се променят, защото са прочели една тема, чули едно мнение или получили неодобрение.
Единственото, което не разбрах е, защо започваш със жените и завършваш с мъжете?

KremProtivBru4ki
07-30-2011, 07:45
:grin: :grin: :grin:

balu4ka
07-30-2011, 07:50
Темата ти няма да промени нищо (за съжаление) .
Хората са свикнали да гледат с очите,не със сърцето.Повечето хора предпочитат да мразят от колкото да обичат,защото така може би е по-лесно.

Тях нагласения хай лайф ги учи ,не живота.Не вярвам,че вървим към промяна..напротив единствено потъваме (:

Djuff
07-30-2011, 08:24
Няма нищо да променш, гладай си твоята паница, другите да правят каквото искат.

DoubleDMG
07-30-2011, 08:28
спокойно, 99% са курви, 0.5% са по тъпи и от смъртта, другите 0.5 се намират рядко..

pressiana
07-30-2011, 09:06
Много сте крайни..
И между другото 12-годишните, зарязаните, грозните и т.н. да не би да не са нормални? Както и да е.
VaMpiRKaTaaa, говориш глупости.. DoubleDMG, ти също. Лично мнение.

Alabalaportokala
07-30-2011, 09:12
Авторе кой си ти, че да съдиш хората за това какви са и какви не. Всеки има право да изживее живота си както иска, а боклуци има както тук така и на запад. Щом момчетата искат да си пафкат всеки ден трева, да си пафкат, щом повечето момичета са готови да лапат за почерпка в заведение и двадесет лева да го правят. Живота си е техен, а ти си НИКОЙ, че да ги съдиш или превъзпитаваш. Тяхна си работа. Странно как определяш 70% от всички момчета като лигави, агресивни и селяни. Ти си бил гений бе, дори Фройд не може да направи такъв портрет за огромно количество хора с толкова малко думи. Но да кажем, че има доста такива индивиди. Те не са виновни, че са станали такива. Виновни са родители, общество, училище (най- вече). И ти е можело да станеш същия, никой не е застрахован, никой не избира къде да се роди. Писна ми да гледам едни и същи теми с високо извисени и духовни хора които си мислят, че са хванали Господ за оная работа. Твърдиш, че си нормален. Какво те кара да се мислиш за такъв? А истинското в живота дори ти не знаеш какво е това. В крайна сметка за всеки човек истинското в живота е различно и това, че гледна точка на останалите се различава от твоята, не прави тебе нормален, а останалите ненормални.

Поздрави

saskou
07-30-2011, 09:35
Авторе кой си ти, че да съдиш хората за това какви са и какви не. Всеки има право да изживее живота си както иска, а боклуци има както тук така и на запад. Щом момчетата искат да си пафкат всеки ден трева, да си пафкат, щом повечето момичета са готови да лапат за почерпка в заведение и двадесет лева да го правят. Живота си е техен, а ти си НИКОЙ, че да ги съдиш или превъзпитаваш. Тяхна си работа. Странно как определяш 70% от всички момчета като лигави, агресивни и селяни. Ти си бил гений бе, дори Фройд не може да направи такъв портрет за огромно количество хора с толкова малко думи. Но да кажем, че има доста такива индивиди. Те не са виновни, че са станали такива. Виновни са родители, общество, училище (най- вече). И ти е можело да станеш същия, никой не е застрахован, никой не избира къде да се роди. Писна ми да гледам едни и същи теми с високо извисени и духовни хора които си мислят, че са хванали Господ за оная работа. Твърдиш, че си нормален. Какво те кара да се мислиш за такъв? А истинското в живота дори ти не знаеш какво е това. В крайна сметка за всеки човек истинското в живота е различно и това, че гледна точка на останалите се различава от твоята, не прави тебе нормален, а останалите ненормални.

Поздрави
Ти не разбираш колко е голяма простотията. Не съм хванал никой, за никъде, а истинското в живота е да обичаш и да създаваш. А за процентите... Мини покраи някое училище, днес като излизаш. Вечерта излез на дискотека. Можем да спорим за всичко, до безкрай. Може и да не съм прав за неща, но ДАНО. vampirke, ти си много зле.

Auriss
07-30-2011, 09:59
Психо мъмбо-джъмбо. С едно само съм съгласен - всеки си има своя собствена реалност ,в която животът му е пълноценен ,макар и за околните да не изглежда точно така.
Това все пак не означава ,че чуждите действия трябва да предизвикват отвращение у мен ,когато моите си остават където им е мястото - в собствения ми живот.
Мислех да се въздържа от подобен коментар ,но за едни за 70% ,за други 10 ,за трети 90. Изводите всеки сам да си ги вади ,а приказки за морал от човек ,който допреди няколко месеца се застъпваше ,че всички жени били к*рви и използвачи - пас и нищо лично. Няма да се меся повече.

Alabalaportokala
07-30-2011, 10:12
Като мина през училищата гледам групички от нормални тийнове които се събират. Закачат се, гонят се, лигавят се. Какво да правят 15-16 годишни деца?! Дискотеките в които ходя не пускат непълнолетни и малолетни. Мога да си представя какво е. Пияни келеши се мислят за безсмъртни, на поредната чалга песен. Ти не само не си прав за някои неща, ти не си прав за много неща.

А онзи там аурис ли е маурис ли е не го знам, но май му казах на лично. Не си видял и на половината на това което аз съм видял, че да ми се изказваш "мъдро" и "умно". Харесвам умните хора, но не харесвам умниците, ако ме разбираш

marti93
07-30-2011, 17:01
хората са материалисти,търсят изгода и т н .всеки избира ,как да живее и за какво ,е да жалко е ,че млади хора нямат цел в живота !

MuuSiiiCLooVeerr
07-30-2011, 17:52
Братле осъзнай се на кой свят живееш.
Всички жени ни интересуват само парите.
На днешно време любовта не съществува.
Всичко,което се прави е целенасочено е за получаване на някаква изгода.
Мъжете за секс.
Жените за пари.

тебе като те интересуват парите мене не :) ;)

Co0kieGirl
07-30-2011, 18:03
Мъжете за секс.
Жените за пари.
и после "защо слагате всички мъже/жени под общ знаменател?" - заради мнения като това :?
не съм съгласна,ама айде.. :)

soulless
07-30-2011, 18:16
авторе прав си за много неща наистина обществото ни само запада и лигльовците и пикочите стават все повече и повече.. и аз се дразня :)

Torn
07-30-2011, 19:54
Може да си готин без да пушиш и да пиеш ( разбира се стига да не се наливаш иначе невиждам проблем ) , аз не го правя и ако някой се опита да ме накара по-добре да се скрие ... Такъв съм за мен нито парите нито каквото и да е друго имат значение , забавлявайте се и майната му на всикчо :)

xBadxApple
07-30-2011, 20:54
Мощен драйфоч бълва от тая тема, покрит под сянката на 'размисли'.

Като толко обичате хората не правете тема и не обсъждайте във форума, а действате irl. Щото не знам какво сте направили реално, за да мрънкате и черногледствате толкова.

Генерализациите с процентите - знаете, през кура ми е, това са абсолютно глупости.

LambOfGod
07-30-2011, 20:59
Аз схванах само, че той не е на 12 и не е грозен и жена му си търси някой да правят партия за чадел, ама иначе тя е много зле психически. А, да и че е свършил на работа.

Verminaard
07-30-2011, 21:28
тл;др.оп е хомоактивист.

AnnieW
07-30-2011, 22:01
Братле осъзнай се на кой свят живееш.
Всички жени ни интересуват само парите.
На днешно време любовта не съществува.
Всичко,което се прави е целенасочено е за получаване на някаква изгода.
Мъжете за секс.
Жените за пари.

Ебаси колко си тъпа и ограничена...
Живей си в шибания паразитен свят и не слагай вс хора в него, защото съм убедена, че не вс сме на твоето мнение ! :?

elizabethg
07-30-2011, 22:21
Има много момичета-материалистки.Чудя се как може да не мечтаят за истинска любов...Аз искам това,а не пари,нито бижута и скъпи дрехи.Нямам нужда от това.Щастието за мен е да седя и да гледам звездите,облегната на рамото на любимия човек!Или да приготвяме заедно вечерята,или да отидем на кино,ако успеем да съберем пари...Това е моята мечта-Да срещна човекът,който ще ме обича истински.Щастието е в истинската любов! :) :smt007 :smt007 :smt007

saskou
07-31-2011, 00:24
Аз схванах само, че той не е на 12 и не е грозен и жена му си търси някой да правят партия за чадел, ама иначе тя е много зле психически. А, да и че е свършил на работа.
Не се прави на интересен. Имах в предвид, че не съм някой, отчаял се от живота, затворен в тях и необщителен. Явно го подчертах по грешния начин. Нямам жена, на 21 съм. Преди 10 мес. имах приятелка, но за съжаление и тя се оказа злетак. Важното за мен е, че има хора, които ме разбраха. Ти си ясен.

LambOfGod
07-31-2011, 01:23
Аз схванах само, че той не е на 12 и не е грозен и жена му си търси някой да правят партия за чадел, ама иначе тя е много зле психически. А, да и че е свършил на работа.
Не се прави на интересен. Имах в предвид, че не съм някой, отчаял се от живота, затворен в тях и необщителен. Явно го подчертах по грешния начин. Нямам жена, на 21 съм. Преди 10 мес. имах приятелка, но за съжаление и тя се оказа злетак. Важното за мен е, че има хора, които ме разбраха. Ти си ясен.

Яко.