PDA

View Full Version : Сърбеж в областта на главичката на пениса!



inloveinsomeone
07-30-2011, 15:17
Здравейте, имам наистина много странен проблем. Първо, нека започна с факта, че от началото на юли съм леко болен, така се стекоха обстоятелствата, че досега съм изпил три сиропа за кашлица и два наистина силни антибиотика. В момента пия чевърти сироп за кашлица и трети антибиотик и за щастие се оправям, замалко да ми открият астма, кашлицата беше ужасна и ме болят малко ушите. Преди два дена забелязах нещо червено на главичка на пениса. Днес като се събудих ме сърбеше главичка или кожичката, може би и двете, не мога да разбера. Имам червени точици, мисля че е малко червена главичката, не както нормално и имам малки ранички, но съвсем, съвсем малки. Дали това е реакция от многото лекарства, последният антибиотик наистина не ми се отразява добре. Гнойната-ангина отминава и т.н., но това лекарство сякаш ми изпива стомаха, постоянно ми се гади и ми се яде нещо, на всичкото отгоре ми е горчиво в устата дори три часа след като съм го пил. Та, дали всичко това е от слабата ми имунна система, всичките болести и антибиотици, които съм изпил, наистина вече не знам какво ми има... Помощ!

SeXyMaCka
07-30-2011, 18:54
Вируса и лекарствата са отслабили много имунната ти система. Чела съм, че при жените антибиотиците предизвикват гъбички ( не винаги ), не че искам да те плаша, но може и при мъжете да е така. По добре иди на уролог и му кажи точно какви лекарства и в кои периоди си приемал ( ако пазиш кутийките и/или листовките занеси му ги ).

kalpazanka
07-30-2011, 19:12
Откога гъбичките са венерически заболявания?! :shock:

SeXyMaCka
07-30-2011, 19:32
Е добре де, моя грешка. Да не направи грешка човек, че ще го заръфате. Нема нужда от излишен спам.

kalpazanka
07-30-2011, 19:33
Няма нужда да тревожите хлапетата заради невежеството си!

SeXyMaCka
07-30-2011, 19:35
Първо не е невежество а грешка допусната по невнимание, която ще редактирам. И второ не искам да го плаша, а просто да го предупредя, че от приема на антибиотици, понякога се появяват и такива гадории, поради отслабената имунна система, което от своя страна, прави индивида по податлив.

inloveinsomeone
07-30-2011, 19:41
Единственото нещо, което знам със сигурност е, че не съм лепнал венерически болести! :grin: А иначе имам въпрос към kalpazanka - понеже четох доста теми тук и не само днес, какво да правя? В момента съм в чужбина, утре ми свършват антибиотиците (последните), надявам се да се оправя. Също така, това получава ли се от прекалено много мастурбиране и т.н.?

kalpazanka
07-30-2011, 19:51
Предвид това, че си в чужбина, няма как да си набавиш лекарства без рецепта. Вземи си смрадлика.
От мастурбация няма как да се получи.

inloveinsomeone
07-30-2011, 19:57
Какво представлява смрадликата и как се използва?

SeXyMaCka
07-31-2011, 17:46
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D 0%B0

http://zdrave.rozali.com/bilki/p14380.html - тук има и рецепта за приготвяне на отваря от смрадлика