PDA

View Full Version : Проблем са майка ми



BaiGanyo
07-30-2011, 15:47
Начи всеки ден си излизам да карам колело и т.н. Та майка ми постоянно като се върна ми опява колко било опасно.. сега след случая в борисовата и там било опасно(щото минавам оттам) че можело някой да ме убир и т.н. също че не съм бил в къщи по цял ден( а като съм в къщи нищо не правя) тя искала да й помагам и така.. В повечето случаи не й казвам точно къде съм щото доста дестинации са ми "забранени" с това нямам проблем.. ама вече ми казва че няма да ми дава да излизам и много ме нервира... та кажете дали да й кажа че всичко е под контрол и т.н. т.е. да я излъжа или да й кажа че това нещо неможе да го контролира и мене не ме интересува какво мисли(всъчщност аз така се чуствам)... имам чуството че при втория вариант просто ше стане по-зле...а баща ми казва че на неговите години майка му не е знаела къде е и някви такива т.е. той няма нищо против дори караме двамата, а и те са разделени затова не си зачитат мнението.. ако не ви е бил ясен проблема-питайте, мерси предварително..

xoxi
07-30-2011, 16:22
Тя е родител, нормално е да се притеснява за детето си.
Кажи й, че няма да минаваш повече през Борисовата и я попитай къде тя смята за по-безопасно карането на колело. А дали ти ще се съобразиш с това, сам решаваш.

BaiGanyo
07-30-2011, 16:32
хмм.. пробвах.. другия ми вариант е през семинарията ама и там било опасно.. тя е против самото каране на колело някакси... просто така не може да продължава нито за мене нито за нея...
п.п. мерси за отговора

xoxi
07-30-2011, 16:38
Как така тя е против? :shock:
Надявам се, че си й обяснявал, че това е полезно за здравето. Ако не си, сподели, че точно за това го правиш.
И не се карай с нея. Намери начин да се разберете, без да я засягаш или да викате един срещу друг.

Rolezzz
07-30-2011, 17:15
1.Кажи и, че отиваш до приятел който не е много близо и не искаш да даваш пари за тролей/автобус и за това ще се хвърлиш до тях с колелото.
2. Отиваш да караш с приятели в 120-то и да гледате EFC... (или пък на някоя велоалея? Пред НДК?!)

JuStElly
07-30-2011, 19:53
Първо намери си приятели и излизай с тях и второ прави си каквото искаш ... кфо ти пука кфо мисли майка ти.

BaiGanyo
07-30-2011, 20:45
Хаха, за приятелите не се притеснявам... някакси тя не ме приема насеризно.. много дразнещо немога да не ме интересува какво мисли тя защото като се върна почва да ми пили и ме нервира.. не ми се кара с никой, принципно аз съм спокоен човек- почти само тя ме нервира... въпроса е дали да играя по нейната свирка или да зарежа всичко? Кое ще има подобър ефект?
П.П. Е са ше ми кажете че не я познавате и т.н. питам главно като психика на "майките" :D :D абе незнам

Requisition
07-30-2011, 20:52
Ох все едно слушам за моята майка. И аз постоянно карам колело и тя постоянно колко било опасно бла бла... Абе не съм малък вече мамка му знам как се пресича и т.н., ама явно тя не го разбира. Че наскоро почнах да карам стрийт(стил с номерца) и направо ако тя ме види направо ще откачи сигурно. :D Дано успее да го разбере. ;)

BaiGanyo
07-30-2011, 21:00
Ми и аз съм тръгнал по пътя на дж, но това е друг въпрос... и са кво- навива ли се да те пуска без проблеми?

ccdesigns
07-30-2011, 21:05
Aз карам Стрийт и XC едновременно и пак нямам грижи :D Ама, ако сте от големите градове, пак може да има по-голямо притеснение, защото там повече коли, повече хора, ала-бала. Опитайте се да ги навиете и да ги убедите, че можете да се пазите и т.н.

Requisition
07-30-2011, 21:10
Мойта я е страх само като карам, а какво ли става ако и кажа примерно че въртя 180 :D Надявам се с годините да свикне. Пък и от другата година съм с байка до училище, щото ми е малко надалеч(btw. скейт парка е на 30 метра от училището ми УЕЙ всяко междучасие там). :D

BaiGanyo
07-30-2011, 21:49
Па къде живеете вие?

Requisition
07-30-2011, 21:54
Русе.