PDA

View Full Version : Изневяра ли е ако някой му направи свирка?



paralyzed
07-30-2011, 16:23
На 15 години съм и имам сериозен приятел.. наскоро той ми призна, че 2 момичета са му направили свирки в период, когато сме били скарани ( но не и разделени ) .. дълго се чудех и се маех защо го е направил, не му ли давам достатъчно ласки и така нататък.. той ми каза , че не е влагал никакви чувства в това просто е искал да се застрахова някой ден ако се скараме и аз му изневеря ( да не го направя аз първа ) и такам.. вие какво мислите по въпроса? Ще се радвам ако повече момчета се включат в темата и отговорят какво мислят :neutral:

kalpazanka
07-30-2011, 16:25
Щом си е дал бубата на друга кака, значи нещо е куцало и липсвало отдавна. А това със застраховането е смешно и жалко. Скарването не е оправдание. Занапред при всеки проблем ли ще го вири и подава на други?!

paralyzed
07-30-2011, 16:29
Щом си е дал бубата на друга кака, значи нещо е куцало и липсвало отдавна. А това със застраховането е смешно и жалко. Скарването не е оправдание. Занапред при всеки проблем ли ще го вири и подава на други?!

И аз така си мислех и му казах същото , той ми отвърна че просто в тоя момент му е било гадно защото нямало как да го получи от мен и е искал по някъв начин да ми стане гадно и на мен.. :(

kalpazanka
07-30-2011, 16:29
^Евтин реваншизъм.

xoxi
07-30-2011, 16:31
Застраховал се е, за да не изневериш ти първа? Що за глупак е този човек!
Аз не бих простила.
Това, че сте скарани, не му дава правото веднага да скача на други.

tosheccc
07-30-2011, 16:34
Момче съм и ще ти го кажа директно - брой го за изневяра.. Аз не бих се върнал при такъв човек.. :)

paralyzed
07-30-2011, 16:37
Момче съм и ще ти го кажа директно - брой го за изневяра.. Аз не бих се върнал при такъв човек.. :)

Оценявам мнението ти. Един приятел доста опитен бих казала на 27-8 години е вече ми каза че тези неща се правят с чувства.. според теб възможно ли е човек (мъж хаха ) да вложи някакви чувства ако му се прииска някоя да му прелапа просто колкото и грубо да звучи..

tosheccc
07-30-2011, 16:40
Не става въпрос за чувствата.. Онзи ден го е дал, други ден пак ще го даде.. Бъдете реалисти - достатъчно лъжи съм изпитал на свой гръб, повторни грешки не възнамерявам да правя..

А и съм мъж, казвам ти го от нашата гледна точка. :)

paralyzed
07-30-2011, 16:44
Не става въпрос за чувствата.. Онзи ден го е дал, други ден пак ще го даде.. Бъдете реалисти - достатъчно лъжи съм изпитал на свой гръб, повторни грешки не възнамерявам да правя..

А и съм мъж, казвам ти го от нашата гледна точка. :)

Ако трябва да съм реалистка простих му защото го обичам и все пак е признал друг едва ли би си казал на момичето което обича какво е направил само за да не я изгуби , но съм убедена че при още една такава постъпка не бих простила за нищо на света колкото и хубави моменти да съм имала с този човек.

SisiStrange
07-30-2011, 16:48
Изневяра е. И е ужасно обидна при това, защото дори не се е извинил, а е смотолевил някакви тъпи оправдания. :-o

sokol02
07-30-2011, 16:52
той ми каза , че не е влагал никакви чувства в това просто е искал да се застрахова някой ден ако се скараме и аз му изневеря ( да не го направя аз първа
Момче съм и мисля че приятелят ти е пълен боклук и трябва да го разкараш
просто е искал да се застрахова някой ден ако се скараме и аз му изневеря ( да не го направя аз първа ?! какъв нещастник зарежи го може и да постнеш някоя снимка да разберем бързо ли ще си намериш нов приятел
и това че сте били разделени не е оправдание ;)

sokol02
07-30-2011, 16:55
Щом е изневерил веднъж ще го направи пак и ако ще го зарязваш изневери му и ти и кажи че понякога е хубаво да си втори и му бии шута :)

naQkataRaota
07-30-2011, 17:03
Това ти го обичаш и се връщаш, а той си прави кефа с друга, че и с втора :? Махай го и си намери някой, който повече ще държи на теб. Спомени, обич едно друго ще си създадеш и със следващия. Застраховал се да не му изневериш, ами ти се застраховай като го разкараш ти него ;) да има сладко отмъщение

SeXyMaCka
07-30-2011, 17:06
Да изневяра е. А тоя е пълен кретен!
Каква е тая застраховка да не му изневериш първа? Това си е жива подигравка и долен реваншизъм ( както каза една мацка преди мене ).
Прекратявай нещата докато е време, преди да ти изневерил и наранил отново.

autumn666
07-30-2011, 17:07
Изневяра е, мн'оо ясно. Това, което ти е казал, са глупави оправдания, а всъщност съм сигурна, че просто си е праил кефа. По-добре си намери някой, който няма да прави подобни простотии и наистина ще му пука за теб.

Priceless
07-30-2011, 17:26
Естествено, че е изневяра. Не знам защо си толкова наивна.

molecc
07-30-2011, 17:31
Не, това не е изневяра. Той трябва да е мъжът на живота ти! Оженете се и имайте дечица ! Като други му духат, той показва, колко е привързан към теб !
:shock: защо даваш толкова безсмислени теми? това е все едно да кажа " Аз съм рус, значи ли, че съм блондин?"

MojoJojo88
07-30-2011, 17:43
...
Той: - Мило, то с презерватив не е изневяра!
Тя: - Аха, а със заглушител не е убийство...

07-30-2011, 17:49
...
Той: - Мило, то с презерватив не е изневяра!
Тя: - Аха, а със заглушител не е убийство...
Точно! Изневяра е. Най-гнусното е, че дори не се е извинил, а е почнал да се оправдава. Няма на какво да простиш, след като няма извинение.

sladkish_14
07-30-2011, 17:54
Ти си тъпа!

ubuntureload
07-30-2011, 17:55
Ебаси плей боя :D Купил си е нещо което не е получавал! Всъщност платената любов защо да е изневяра, се едно си е купил хляб от магазина. Тва не е никва изневяра... Просто защото си излъгана!!!

Hilary_
07-30-2011, 18:08
Естествено, че е изневяра .. що за въпрос? А оправданията са му двойно по - глупави .. и защо му се връзваш изобщо??
Аз бих му отрязала пишката ако ми каже такова нещо .. :-x

sokol02
07-30-2011, 18:09
Естествено, че е изневяра .. що за въпрос? А оправданията са му двойно по - глупави .. и защо му се връзваш изобщо??
Аз бих му отрязала пишката ако ми каже такова нещо .. :-x
+10 (I`m BOY)

BeFree
07-30-2011, 18:25
Чиста изневаря !!! Не знам защо му се връзваш и на тъпите оправдания :-o Теб някой ако те изл*же няма ли да е изневята ?

BeFree
07-30-2011, 18:27
Ебаси плей боя :D Купил си е нещо което не е получавал! Всъщност платената любов защо да е изневяра, се едно си е купил хляб от магазина. Тва не е никва изневяра... Просто защото си излъгана!!!
Много тъпо мислиш! Но ако един ден ти имаш сериозна приятелка към която си привързан супер много и тя отиде да я излиже някъв друг тип ще ти видим мисленето тогава... ;)

GossipGirl89
07-30-2011, 18:28
Типична мъжка постъпка... не че искам да засягам тая част от населението :D ама за съжаление доста го правят и после пускат тъпи оправдания с надеждата да им се върже мацката. Изневяра си е и изобщо не е трябвало да се замисляш, а да го зарежеш директно. Че и той нахалника не с една, ами и с втора ц-ц-ц :? 8-)

ubuntureload
07-30-2011, 18:51
Естествено, че е изневяра .. що за въпрос? А оправданията са му двойно по - глупави .. и защо му се връзваш изобщо??
Аз бих му отрязала пишката ако ми каже такова нещо .. :-x
:grin: Ще отрежеш ама друг път! А от къде знаеш че твоят гларус, не чеше полякини и рускини по морето!



Ебаси плей боя :D Купил си е нещо което не е получавал! Всъщност платената любов защо да е изневяра, се едно си е купил хляб от магазина. Тва не е никва изневяра... Просто защото си излъгана!!!

Много тъпо мислиш! Но ако един ден ти имаш сериозна приятелка към която си привързан супер много и тя отиде да я излиже някъв друг тип ще ти видим мисленето тогава... ;)

Тогава въобще няма да и се иска да ме вижда, аз предварително си казвам какво бих направил. 8) А тя ако иска да рискува. Познавам кога една жена се е шибала същия ден преди да дойде при мен ;) Особено ако и друг път съм имал някви интимности с нея... Посягал съм на жена и пак бих посегнал!И това нито е комплексарщина, нито показване на мъжество - просто това е подаръка който са заслужили в дадения момент. А бившата ми "сериозна" само може да се радва че са ми издържали конците на нервите и не съм я нокаутирал! Оф както и да е поне като се заяждате с мен го правете като хората че сте ми скучни!

07-30-2011, 18:56
познаваш ти... самозаблуждението е един от най-големите врагове на човека..

dream1707
07-30-2011, 19:02
Да се застрахова... какви са тия глупости бе :shock:
Изневяра е много ясно и не разбирам какъв е смисълът да питаш нас въобще, ти не го ли осъзнаваш... не ти ли е гадно :shock:
На мен ще ми е гадно бившия ми да ми обяснява коя му е духала... камоли ако не сме разделени .. Как то търпиш тва нещо.. бий му шута бе момиче..

peace95
07-30-2011, 19:08
Я го питай дали е изневяра , ако на тебе някой ти е лизал (извинете за израза) дали ще се изкефи , пръча мръсен :D :?

xch0colattegiirlxx
07-30-2011, 19:25
Изневяра е и още как!!По - добре се раздели със тоя кретен.Такъв като него не ти трябва..Мухъл с мухъл..!!

Verminaard
07-30-2011, 20:25
На 15 години съм и имам сериозен приятел.. наскоро той ми призна, че 2 момичета са му направили свирки в период, когато сме били скарани ( но не и разделени ) .. дълго се чудех и се маех защо го е направил, не му ли давам достатъчно ласки и така нататък.. той ми каза , че не е влагал никакви чувства в това просто е искал да се застрахова някой ден ако се скараме и аз му изневеря ( да не го направя аз първа ) и такам.. вие какво мислите по въпроса? Ще се радвам ако повече момчета се включат в темата и отговорят какво мислят :neutral:

Направи и ти две свирки на два различни пича,така ще постигнете еквилибриум във връзката и всичко ще е тип-топ.
1) ти к'во мислиш бре? естествено че е изневяра,все едно да те оправят анално и да твърдиш че си девствена...
2)ако ти го задоволяваше достатъчно оня нямаше да има нужда да вее мръвката публично
3)ако точна две на важи защото го задоволяваш достатъчно,еми...имам лоши новини за тебе.

paralyzed
07-30-2011, 22:34
Хора радвам се, че споделяте мнението си.
Окей изневяра е и ми е гадно че се е случило, но според мен няма връзка в която някой да не е кривнал от пътя леко.. а и важното е че сам си го призна, защото иначе и по смъртно нямаше как да разбера нямах никакъв конкакт с тези момичета а и надали някоя от тях щеше да ми каже " Хей духах на приятеля ти" . Не знам и аз откъде го извадих тва мойто разбиране към него като ми обясни всичко.. попринцип не съм такава ..хахах изненадвам се от себе си дори приятелките ме питат " ОТКЪДЕ ГО ВАДИШ ТВА ТЪРПЕНИЕ ".. Явно съм широко скроен човек и се поставям на мястото на другия или може би съм тъпа както повечето си мислите..

Biskfitka
07-31-2011, 00:11
Изневяра е,да може да му простиш,не е непростимо,но аз при такива оправдания даже не бих искала да го виждам :?

mmnn22
07-31-2011, 10:39
Ти си само на 15 колко още момчета ще срещнеш . Не си заслужава да го търпиш тоя идиот :-o .Колкото и да ти е трудно го зарежи. За твое добро е ! Да, ще ти е гадно първите няколко седмици, дори месеци, но след година ще се радваш, че си приключила такава връзка. Това е направо ужасно, тоя дори не те уважава .Остави това ,че не те обича. Буквално те прави на маймуна :? А ти заслужаваш да се държат с теб като с кралица...

radeberger
07-31-2011, 11:04
Щом веднъж го е направил (в този случай 2 пъти), бъди сигурна, че пак ще го направи. Помисли, склонна ли си да търпиш да ти изневерява след всяко скарване, с оправдание, че му било гадно? Зарежи го и си намери някой, който наистина ще държи на теб.

Eclipsercho
07-31-2011, 11:17
Изневяра е. И е ужасно обидна при това, защото дори не се е извинил, а е смотолевил някакви тъпи оправдания. :-o
^ :?

norain
07-31-2011, 12:11
Щом веднъж го е направил (в този случай 2 пъти), бъди сигурна, че пак ще го направи. Помисли, склонна ли си да търпиш да ти изневерява след всяко скарване, с оправдание, че му било гадно? Зарежи го и си намери някой, който наистина ще държи на теб.

+1

Ми вие ако се карате по-често той всеки път ли ще го прави това ?
Няма смисъл. На 15 си !!! Не знам той на колко е ама явно акъла му е малко щом прави глупости и не си стой на меките части, и не е само с теб.
Мисля си, че НЕ МИ ПУКА за теб. Щом не те е потърсил а е отишъл при някакви да му духат....

DarkTemplar
07-31-2011, 16:39
Не спирам да се учудвам на женския мазохизъм... :-o

Жалко, че след толкова страдания няма как да канонизират въпросните индивиди.

paralyzed
07-31-2011, 17:03
Изключително верни отговори. Мисля , че наистина сте прави. Радвам се, че получих неутрално мнение ( все пак не ме познавате и аз не ви познавам и мисля, че само един неутрален човек може да ми каже какво наистина мисли) .. има нещо в този женски механизъм наистина .. склонна съм да ви призная защо се стърпях да не скъсам с него веднага и защо все още съм с него.. тази година той завърши 12ти клас и беше приет да следва в Габрово .. едни негови думи ме накараха да се стърпя .. " Радвам се, че за 1 път имам сериозна връзка с момиче и, че като замина ще има някой който ще ме чака" .. и тези думи ме карат да се двоумя - да му изневеря ли и да го зарежа ли след като замине за да му стане не 2но ами 3но по - гадно отколкото ми беше на мен или просто да продължим напред, защото всеки прави грешки? Вие как мислите по въпроса?

radeberger
07-31-2011, 17:11
Просто му кажи, че искаш да се разделите и това е достатъчно.

marilyn
07-31-2011, 17:47
А изневяра ли е ако чужд батко те лиже, докато сте скарани с твоя (не разделени)? - Реторичен въпрос, не си прави труда да отговаряш.
Изневярата е различна за всеки... За мен лично, ако няма чувства, няма и изневяра, ама аз напоследък мисля по извратен на моменти начин, не ми се връзвай...

tosheccc
07-31-2011, 17:55
Не му изневерявай.. не се превръщай от онзи тип жени, които мразя и които никой не иска да среща... :) Просто го разкарай.

maya884
07-31-2011, 18:25
Изневяра е! И 1 път направил ли го е...ще повтори. :(

naQkataRaota
08-01-2011, 08:35
едни негови думи ме накараха да се стърпя .. " Радвам се, че за 1 път имам сериозна връзка с момиче и, че като замина ще има някой който ще ме чака" ..

Пооооредната заучена фраза: иска да се подсигури, че като се връща му е сигурна работата, а пък като си е в квартирата - тоталния разврат. Сритай го в т*шаците и му се накарай, ама на публично пред много хора

SonyaPld
08-01-2011, 08:45
И аз мисля,че е изневяра!

lamer4e7o
08-01-2011, 08:57
И аз мисля,че е изневяра!

Подкрепям.

mmnn22
08-01-2011, 09:53
Въобще не му се връзвай. Докато сте били заедно ти е изневерил, а представяш ли си какво ще е като иде в друг град и само се чувате по телефона? Били сте скарани и той е искал да го направи ,за да те нарани, а представяш ли си ако си пийне там няма да може въобще да се контролира , ако иска да се контролира де . Не е нужно найстина да му изневеряваш просто му кажи ,че си го направила няма нужда да е истина :-D .И според мен изчакай малко и го накарай да се привърже към теб и точно ,когато най-малко очаква го зарежи .

muhtesemfan
08-01-2011, 11:17
Да,чиста изневяра е!Той е глупак,ЧОВЕК КОЙТО ОБИЧА НЕ ИЗНЕВЕРЯВА,ДАЖЕ И ЗА СВИРКИ ДА СТАВА ВЪПРОС!Можем да ти даден един-единствен съвет НАПУСНИ ГО,НЕ СИ СТРУВА ДА СИ ПРОПИЛЯВАШ ВРЕМЕТО С ТОЗИ ГЛУПАК :?

Shoo
08-01-2011, 11:19
Изневяра е !

sladkishka95
08-01-2011, 11:46
А бе вие пък, това си е признак на обич... Ебаси сериозния приятел. Бий му шута на тоя.

Buubka
08-01-2011, 11:50
Според мен ДА няма значение че сте били скарани щом не сте се били разделени ...

Zaharinka
08-01-2011, 13:19
Да бее то и без презерватив не е изневяра да знаеш 8-) 8-)

TheJack
08-01-2011, 13:41
Чакай бее...значи този приятел за малко сте скъсали... и се е застраховал като..са му напраили 2 свирки? Тва двойно застраховане ли е? Кое му е застраховакта на свирката?
1.Тоя пич явно те върти на малкия си пръст щом мислиш кво да правиш?
2.Че вии ся сте скарани ама след 1 месец просто ще му се доходи по чуждо и ще си тргъне...Е може след това и да ти кажи , да види как ще реагираш?
3.Ти си толкова радостна ,че на 15 години имаш дълга ръзка .че не можеш да сложиш край?
4.Един мъж изневери ли 1 път на жена..пак повтаря..!(за женените не знам там е по сложно) :evil: :evil:
Или го заебаваш или..продължаваш да му вървиш подир дупето и той ще продължи да си прай кот си иска

Phreak
08-02-2011, 09:21
Зарежи го тоя мц.ек идиот и ДА изневяра е ! :-x

FleurDeLys
08-02-2011, 10:13
На 15 години съм и имам сериозен приятел.. н :neutral:

Ще се жените ли ко :razz:

ПП: Казал ти е че се застрахова да не му изневериш първа и ти си още с него .Айде добро утро :?

aLLa
08-02-2011, 10:20
Застраховал се е, за да не изневериш ти първа? Що за глупак е този човек!
Аз не бих простила.
Това, че сте скарани, не му дава правото веднага да скача на други.

Dyany10000
08-02-2011, 10:26
Директен отговор - зависи си от гледната точка

magdalenaaa
08-25-2011, 20:01
Изневяра е! И 1 път направил ли го е...ще повтори.

+1

annonimnna
08-25-2011, 20:10
Тъпанар... К'во всеки път като се скарате ще ходи да си го завира в устите на другите ?!?!?! Това си е чиста изневяра, няма какво да ни питаш :)

mrazqkindergarten
08-25-2011, 20:13
Ебати тъпия въпрос... Естествено, че е изневяра. O.o

fenkaaa
08-25-2011, 20:49
Малеееее.. моя приятел ако го направи това,мил да му е живота :-o Пък ептен да ми се оправдае по този начин.. радвам се,че не е такъв човек :shock:

08-25-2011, 20:53
Тъпанар... К'во всеки път като се скарате ще ходи да си го завира в устите на другите ?!?!?! Това си е чиста изневяра, няма какво да ни питаш :)

+
Това е нелепо и детско. Никой няма нужда от такива хора до себе си...
бтв мноого ме радва аватара тии! :grin:

glezan4e
08-26-2011, 09:12
За мен е изневяра - физическа, но все пак изневяра.
А сега искам да се замислиш защо сериозният ти приятел си търси гаранция, ако го зарежеш? Страх го е да остане сам?! И замисляш ли се какво означава тази гаранция - били сте скарани ( не разделени ) и той вече е прибегнал към не 1, а 2 твои заместителки.. що за сериозна връзка е това?

Ако бях на твое място - за мен връзката приключва и ще ти кажа защо - на 15 си, т.е. още нищо не си видяла от живота, не си заслужава да се тормозиш с глупави мъжки изцепки - прави си изводите бързо и офейквай!

ankata
08-26-2011, 09:32
ако не беше изневяра всеки втори би го правил на всяко скарване и нямаше да има раздели... той не е ли мислил, че докато на теб ти е гадно докато сте скарани , той самият какво прави..това са пълни оправдания от негова страна.. от постъпката му виждам,че изобщо не му е пукало за теб след като не мисли как ще се почувстваш след като разбереш..малка се още и не си заслужава да се тормозиш и да му вярваш на лъжите :) помисли и му бий дузпата да ходи при успокоителките си

Darinella
08-26-2011, 10:47
Да изневяра е. А тоя е пълен кретен!
Каква е тая застраховка да не му изневериш първа? Това си е жива подигравка и долен реваншизъм ( както каза една мацка преди мене ).
Прекратявай нещата докато е време, преди да ти изневерил и наранил отново.

+++ :)

Maaggiiee
08-26-2011, 11:58
Изневяра е аз не бих простила. :( :?

wankata7
08-26-2011, 12:01
Тъпанар , оставай го :)

granger
08-26-2011, 12:06
Не бих простила такова нещо!!! Зарежи го, това е някакъв абсолютно глупав реваншизъм. Ако го направи веднъж ,ще го направи и втори и трети път!

Ducky
08-26-2011, 12:20
Не бих простила такова нещо!!! Зарежи го, това е някакъв абсолютно глупав реваншизъм. Ако го направи веднъж ,ще го направи и втори и трети път!

+... и следващият път може да не са само свирки ..

glezan4e
08-26-2011, 18:41
Не бих простила такова нещо!!! Зарежи го, това е някакъв абсолютно глупав реваншизъм. Ако го направи веднъж ,ще го направи и втори и трети път!

+... и следващият път може да не са само свирки ..

а пък къде е гаранцията, че и този път са били само свирки ?!? :?

granger
08-26-2011, 18:50
Гаранция няма,съди се само по думите му. Но щом си е дал парашмангрела , съвсем възможно е и да го е мушил някъде си ! За мен оралната любов е нещо много интимно, точно за това смятам , че това е изневяра! Не бих го простила!

Ducky
08-26-2011, 18:50
Не бих простила такова нещо!!! Зарежи го, това е някакъв абсолютно глупав реваншизъм. Ако го направи веднъж ,ще го направи и втори и трети път!

+... и следващият път може да не са само свирки ..

а пък къде е гаранцията, че и този път са били само свирки ?!? :?

ми няма такава.. момичето му е повярвало, че е така ..

sapphire5
08-26-2011, 19:12
Изневяра е :?

Extremescream
08-26-2011, 19:35
Май се поизчерпа темата.