PDA

View Full Version : Ах този... бал



aidedanekazvam
07-30-2011, 16:39
Здравейте!
Нов съм във форума, така че директно към въпроса.
Интересно ми е дали е възможно ако примерно има 40 училища в града и аз уча във училище №4, но искам да изкарам абитуриентският си бал с класа от училище №5 без да уча там (да, знам колко пъти съм използвал ;уча; и ;училище; смилете се над мен 13 часа съм на работа)...
Та ако някой знае, дали има такава възможност и ако да (на което искренно се надявам) необходимо ли е да представям някакви документи на училище ( :D ) №5 и ако да- какви?

Rolezzz
07-30-2011, 17:21
Аз защо си мисля, че трябва да се разбереш с този клас с който искаш да идеш?!

aidedanekazvam
07-30-2011, 17:28
Аз със тях ще се разбера, но въпроса е ако си платя, както си плащат те и всичко дали ще има някакъв проблем...Примерно учителките им или някой от училището им да ми каже ;не ти не учиш тук не може така; т.н.

Rolezzz
07-30-2011, 17:33
Ем точно за това питам не трябва ли да се разбереш с тях? Те да говорят с учители, ученици (всички който ще присъстват) за да се разбере дали някой има нещо против... А и ако не правиш проблеми не мисля, че някой от учителите ще ти каже нещо. ;) Успех с разправянето ;)

truly
07-30-2011, 17:49
Мисля, че документи не са необходими просто трябва този клас да те пожелае и да те покани да празнуваш с тях. В такъв случай и учителите не би трябвало да се бъркат, защото все пак балът е на класа и ако той иска да покани и други хора поне не би трябвало да има проблем. А и има много абитуриенти, които канят на бала си свои гаджета за кавалери/дами, така че не би трябвало да е проблем стига обаче класа да те иска

Audiophile
07-30-2011, 20:42
Би трябвало да можеш, нали все пак има хора, които канят дами/кавалери? Тоест да си платиш куверта и да си там с тях, не мисля, че ще има някакъв проблем

marin4itu
07-30-2011, 22:57
Едно момиче от моя випуск 12ти клас не беше в нашето училище, но въпреки това на бала беше с нас.

Ти изобщо учил ли си в това училище, с което искаш да караш бала?

aidedanekazvam
07-31-2011, 05:46
Не, не съм.Точно заради това задавам тези въпроси.
Защото айде нали изпращането ясно, че всеки си е в училището, но след това, когато се отива към хотелите, искам да отида към хотела, в който
ще са те и т.н.