PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ С DELL INSPIRON N5010



mRRR
07-30-2011, 17:28
Здравейте. Имам няколко компа в нас ( не че се гордея :Д) . Та имам Dell Inspiron N5010. Когато зарежда само ми изписва System Loading Files. После ми изписва : Booting to safe mod! С windows 7 Home Premium сам (оригинален от Мултирама) . Когато го пусна започва много бързо да загрява. Преди когато натисках Търн ОН бутона по - бавно зареждаше и спираше. Сега се рестартира и не дава почти никога няква грешка. Само някой път дава няква син екран ама не BSOD . В по умален размер :Д. Та има ли некво решение , защото лаптопа е на сестра ми , а на него тя има много информация , която не иска да губи , а тя е в чужбина , а не знае и ще ме отрепе :Д. ПЛС ПОМОЩ!

gadgetsbg
07-30-2011, 19:48
Здравей,
Проблема ти не се решава толкова лесно, за да ти помогна чрез форума. Добре е да занесеш лаптопа на сервиз, тъкмо там колегите ще се погрижат и за прегряването. Не забравяй, че и компютърните техници сме хора, и ние хляб ядем :)

Поздрави

fatcat
08-01-2011, 08:51
и все пак имате диск с операционна система, може да ви се обясни как да преинсталирате да ви се дадат линкове с драйвър и софтуер и нещата да се оправят без да се губят данните от другия дял който се предполага, че съществува и няма да й се изгубят данните.

а сервиза си е сервиз но ако поне Windows си оправите няма да ви вземат 200 лева в него.