PDA

View Full Version : Спешно ми трябва съвет относно това, какво да правя.



Moonspell666
07-30-2011, 21:02
Здравейте! Аз съм момиче и съм на 16 години. Преди няколко дни ми се случи нещо и съм много объркана и просто не знам какво да правя. Бях на един рок фестивал и се видях с един приятел. Говорихме си и си пихме бирата заедно и изведнъж той ми каза, че иска да бъдем напълно откровенни един към друг тази вечер. (Да ви поясня само, че той си има приятелка.) Попита ме тази вечер ако нямаше приятелка бих ли го целунала, и аз казах да. След това и той каза, че би го направил. Станахме и отидохме заедно пред сцената. Слушахме няколко минути бандата, която свиреше в момента и изведнъж той ми каза: ''Сега ще направя нещо, което искам да направя от супер много време.'' Погледите ни се срещнаха, и започнахме да се целуваме. Минаха 5 минути и той ми каза, ако искам да си намерим някое по-хубаво и усамотено местенце. Намерихме си някаква пейка и седнахме на нея. Отново започнахме да се целуваме, аз седнах в него и той започна да ме пипа на всякъде. Адски много ме възбуди. Около половин час седяхме там и правехме някакви неща, за които не смятам да давам подробности. Казах му, че ми е супер съвестно заради приятелката му и просто не искам да се стигне наистина до секс. Той настояваше да отидем у тях но аз отказвах. Така мина вечерта и до сега не спирам да си мисля за него. Девствена съм и много бих се радвала ако получа няколко съвети и препоръки от вас относно това какво да правя. Много го харесвам, предполагам и той мен също. Извинявам се, ако има някакви грешки в това, което написах, но просто трябваше да го споделя с някой. Ще съм ви много благодарна ако ми отговорите. Благодаря предварително! :) :) :)

Priceless
07-30-2011, 21:05
Сега ще направя нещо, което искам да направя от супер много време.

Като евтина романтична комедия.

Остави го тоя на приятелката му. Той си е такъв. След време ти ще си на нейното място и НЯМА да ти е приятно, повярвай ми. Другия вариант е да те наебе и да не го видиш повече, който също не би ти харесал, предполагам.

Verminaard
07-30-2011, 21:05
Еми виж сега.Щом ходи зад гърба на сегашната су приятелка и обарва разни момичета на концерти,най-вероятно ще направи абсолютно същото ако зареже оная и те хване тебе.
С други думи е помияр и ти ще ти биеш главата като те отвори и те заебе.

xch0colattegiirlxx
07-30-2011, 21:05
Погледни го какъв е кретен!!Щом е изневерил на приятелката си и на теб ще изневери.Не се занимавай с такива боклуци..

07-30-2011, 21:07
Сега ще направя нещо, което искам да направя от супер много време.

Като евтина романтична комедия.

Остави го тоя на приятелката му. Той си е такъв. След време ти ще си на нейното място и НЯМА да ти е приятно, повярвай ми. Другия вариант е да те наебе и да не го видиш повече, който също не би ти харесал, предполагам.
+1 :)

peace95
07-30-2011, 21:11
Случайно случилото се да е било на рок феста в Полски Тpъмбеш ?( не е спам , сериозна съм)

Verminaard
07-30-2011, 21:17
Случайно случилото се да е било на рок феста в Полски Тpъмбеш ? ( не е спам , сериозна съм)

Форума помни едитнати имена. :smt029

peace95
07-30-2011, 21:17
Случайно случилото се да е било на рок феста в Полски Тpъмбеш ? ( не е спам , сериозна съм)

Форума помни едитнати имена. :smt029
:oops: :D

Done
07-30-2011, 21:36
Да бе... Отдавна го искал.... Техните са заминали на няйъде и му се приискало на момчето за чукне чуждо... Преди е усетил някой твой влажен поглед или жест и е решил да се пробва при теб... Толкова ли сте заспали ебаси... На къде върви тая младеж не знам :D няма развитие...

А иначе можеш да го тестваш - кажи му че искаш да признае за това което сте правили пред приятеката си ;) така хем ще го разбереш колко струва, хем ще изчистиш съвестта си.

ubuntureload
07-30-2011, 21:50
И какъв е извода от цялата ситуация... престани да ходиш на подобни клошарски сбирки, препълнени с гадни, миризливи, нечистоплътни металяги, наливащи се с бира докато заспиват в кучешките лайна на полянката! Започни да слушаш истинска българска музика или иначе казано ПОП_ФОЛК

dream1707
07-30-2011, 23:10
гадни, миризливи, нечистоплътни металяги, наливащи се с бира докато заспиват в кучешките лайна на полянката!

Това ме засегна :D :D .. Не че съм в мъжки род де, ама те и момичетата дето го слушат тоя стил са смятани за такива ;д ;д

П.Т ... Не се занимавай с тоя... По подобни събирания, вероятно те е искал за една вечер и тва е... Колкото е верен на приятелката си, толкова и на теб ще бъде, ако случайно стане нещо, което силно ме съмнява.

TheThinker
07-31-2011, 12:40
Евала ти правя, ако просто намериш начин да кажеш на гаджето му какъв е боклук тоя ! Ей така, от солидарност! И минава с евтини реплики от жалки американски филми...Ако ти се прави секс за една вечер и не смяташ, че може да си набереш някой букет болести от тоя - давай. Сериозна връзка - абсурд! @ubunutureload, надявам се да не си сериозен.

VaMpiRKaTaaa
07-31-2011, 13:19
Човека си е такъв,няма да се промени.
И с теб да е ,и теб ще ти изневерява.
Заслужава ли си?
Сама си прецени..

wanessa94
07-31-2011, 13:41
Ако познаваш приятелката му, кажи й за случилото се между вас, да го видим тогава какво ще прави! Иначе, подкрепям всички преди мен. Остави го, не си заслужава. Щом е изневерил на нея, ще изневери и на теб. Такива хора не се променят.

SeXyMaCka
07-31-2011, 17:56
Най0много да я зареже нея да се хване с тебе, да те мине ( секс ), а после когато си набележи следващата цел да те остави тебе и да тръгне с новата и така колелото се върти ли върти.

tosheccc
07-31-2011, 18:01
Всички тук гръмнаха .. "И с теб ще направи така"..

Погледни го от третата страна - ако те кефи и ти е само за секса .. Защо не? .. :)

GossipGirl89
07-31-2011, 18:36
И какъв е извода от цялата ситуация... престани да ходиш на подобни клошарски сбирки, препълнени с гадни, миризливи, нечистоплътни металяги, наливащи се с бира докато заспиват в кучешките лайна на полянката! Започни да слушаш истинска българска музика или иначе казано ПОП_ФОЛК

:D :D :D

Не се занимавай с него. И не му се връзвай на простотиите, че това "искал да го направи от много време насам" - такива заучени фразички най-обичам. Как пък не смениха малко репертоара. Като е искал да го направи от много време защо не го е направил директно и отдавна, а първо се допитва дали ти евентуално би искала да го целунеш ако си няма гадже... ?! Хич не се занимавай, не ти трябват такива кретенчета.

marilyn
07-31-2011, 18:52
Ако ти е само за секса- що не?! Но ако искаш нещо по-сериозно според мен, не се надявай. Ако толкова те харесва и иска ще зареже другата и ще бъде само с теб. Внимавай да не останеш излъгана. Случвало ми се е женен с 2 деца да се чуди кво да ме излъже и как да ме омае, че да спя с него. Не го огря, ама това е друг въпрос, просто явно нямаш много опит, затова ти споделям от моя. Някои хора си мислят, че като сме на 16-18-20 си играем още с кукли...

OnlyMeAndYou
07-31-2011, 19:32
И какъв е извода от цялата ситуация... престани да ходиш на подобни клошарски сбирки, препълнени с гадни, миризливи, нечистоплътни металяги, наливащи се с бира докато заспиват в кучешките лайна на полянката! Започни да слушаш истинска българска музика или иначе казано ПОП_ФОЛК
По-добре така, отколкото да си скубят веждите и да носят розови дрехи /за мъйете де/ :D

По темата. Бил такъв и онакъв.. Ами замисли се хубаво. Не го познавам и не мога да кажа, но спорд мен не избързвай да спиш с него. Дай подробности. Как е връзката му? Всички нападат, но може момчето да не иска вече да е с приятелката си ако не си напасват по характер и се карат. Нали знаете, първите 2-3 месеца са котенца, но като видят че си им в кърпа вързан/а и си показват рогата. :-D

ubuntureload
07-31-2011, 19:50
По-добре така, отколкото да си скубят веждите и да носят розови дрехи /за мъЖте де/ :D


Нещо против поддържаните мъже ли имаш? Аз лично предпочитам да имам подържани вежди, всякакъв цвят дрехи и обувки и ги имам, пред това да имам черна тениска с огньове и кубинки, гъста брада през лятото и целогодишно мазна коса. И предпочитам сутрин като се сабудя да си взема душ и го правя, пред това да не знам в нас дали има вода или не, а да си тегля чертата навън. Това са някакви елементарни хигиенни навици, които липсват при много хора!

bub0linna
08-01-2011, 14:53
По темата. Бил такъв и онакъв.. Ами замисли се хубаво. Не го познавам и не мога да кажа, но спорд мен не избързвай да спиш с него. Дай подробности. Как е връзката му? Всички нападат, но може момчето да не иска вече да е с приятелката си ако не си напасват по характер и се карат. Нали знаете, първите 2-3 месеца са котенца, но като видят че си им в кърпа вързан/а и си показват рогата. :-D

Напълно прав/а си .. не се знае наистина на момчето може да му е писнало от приятелката му, а и ако едно момче има приятелка и не я харесва логично е, че щ потърси друга :) ! Ако авторката знае нещо повече за връзката може да каже така ще бъде по - лесно да й помогнем :) ! :wink:

Darinella
08-01-2011, 15:54
Ако ти докаже, че те обича, т.е. да остави приятелката си и да те потърси без намеци за секс... тогава можеш да му се довериш. :)

FleurDeLys
08-01-2011, 17:53
И какъв е извода от цялата ситуация... престани да ходиш на подобни клошарски сбирки, препълнени с гадни, миризливи, нечистоплътни металяги, наливащи се с бира докато заспиват в кучешките лайна на полянката! Започни да слушаш истинска българска музика или иначе казано ПОП_ФОЛК
+ 1
Защо всички бързате да го определяте онзи като лошия ...Иначе и аз мисля като ubunt 8)

Phreak
08-02-2011, 09:29
Според мен и на теб 6те6е да ти изневери а ина4е ако си искала само секс си го пропиляла :)

Inn0cenCe
08-02-2011, 10:54
Всички тук гръмнаха .. "И с теб ще направи така"..

Погледни го от третата страна - ако те кефи и ти е само за секса .. Защо не? .. :)

На същото мнение съм. Но ако не си е само за секса, съм сигурна, че ако се съберете ще почнеш да се съмняваш в него, заради случилото се. Така, че по- добре да сте приятели с облаги, отколкото да сте заедно и да му нямаш доверие :).

prout1
08-02-2011, 19:08
Мъжленцата с бръснати крака и розови тениски да го... да са живи и здрави :)
Иначе това момче изглежда иска само да те изчука, но никога не е 100% сигурно. Аз не съм в главата му, че да знам, както и никой от останалите. Съветвам те само да мислиш трезво и да преценяваш обективно сигналите, които ти дава тоя пич, защото гледам че си хлътнала вече, а ако се окаже че той е говедо, както мислят повечето, ти ще страдаш.