PDA

View Full Version : Любима мисъл



elizabethg
07-30-2011, 21:47
Коя е любимата ви мисъл за любовта?Или цитат...както искате го кажете? :)

Verminaard
07-30-2011, 21:48
'Оf all the things i've lost i miss my mind the most'

SisiStrange
07-30-2011, 21:54
"In real love you want the other person's good. In romantic love you want the other person." - това нещо ми стоя сигурно 7-8 месеца на скайп по едно време. Абсолютно съм съгласна с твърдението.

"The greatest thing you'll ever learn is to love and be loved in return." - Moulin Rouge

gabby1995
07-30-2011, 22:05
Жената на живота на един мъж може да бъде тази, която му е оставила най-хубавите моменти или тази, която му е оставила болка !!!
Единственото сигурно е, че тя е тази, с която той сравнява всички останали!!!

gabby1995
07-30-2011, 22:08
Лесно е да повярваш на това, което искаш да чуеш ...
--------------------------
трудно да пожелаеш друго ,cлед като си имал най-доброто!!
--------------------------
Разочарованието е най-бързият път към безразличието.. :)
-------------------------
Чувствата не изчезват лесно, когато продължаваме да ги подхранваме със спомени ..
-------------------------

Всички хора носим маски, ако някой държи на теб ще погледне под маската да види истинската ти същност, всички останали виждат само маската ; )





Дано ти харесат ! :-)

cigarettekisses
07-30-2011, 23:51
Tyler:You once told me,our fingerprints don't fade from the lives we touch.Is that true for everybody, or is it just poetic bullshit? (от филм)



Не плачи, когато всичко свърши. Усмихни се, че все пак се е случило.-Габриел Гарсия Маркес.

Everyone in your life is meant to be a part of your journey.But not all of them are bound to stay.Most often,you have to let people go.

forget all the reasons why it won

Sh@d0w
07-31-2011, 04:32
Love is not only something you feel. It is something you do.

There is only one happiness in life: to love and be loved.

Colouring
07-31-2011, 09:08
Любовта е неустоимо желание да бъдеш неустоимо желан.

Любовта е като огън, но дали ще стопли сърцето Ви или ще изгори до основи къщата Ви, е трудно да се каже.

Ти не обичаш една жена, защото е красива. Тя е красива, защото я обичаш.

Да действаш в момент на страст е все едно да се впуснеш в море по време на буря.

:smt007

BlindedAngel
07-31-2011, 09:22
Жената за любов би направила всичко - дори секс.Мъжът за секс би направил всичко - дори любов 8)

MysteryOfMan
07-31-2011, 11:00
"I drink on only two occasions - when it's my birthday and when it's not."

justt
07-31-2011, 11:14
Струва си да се бориш за този, който би направил всичко, за да види усмивка на лицето ти.

psychogirl13
07-31-2011, 11:28
За падащи звезди ако цял живот чакаш, ще мигнеш в грешния момент и всичко ще прецакаш! :smt049

Vivid
07-31-2011, 11:34
Don't make someone a priority if they only consider you an option.
&
Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.

xoxi
07-31-2011, 11:35
1) Любовта е най-голяма, когато е скрита, а най-слаба, когато се разсипва навсякъде като кукуруз из продънен хамбар.

2) Любов е да дадеш на някого възможността да те унищожи, вярвайки че той няма да го направи.

3) You're not scared of the dark, you're scared of what's in it. You're not afraid of heights, you're afraid of pain of falling. You're not afraid of people around you, you're afraid of rejection. You're not afraid to love, you're just afraid of not being loved back. And you're not afraid to try again, you're just afraid of getting hurt for the same reason.

Vivid
07-31-2011, 11:37
2) Любов е да дадеш на някого възможността да те унищожи, вярвайки че той няма да го направи.

О, и това също :smt007

XTREMEFREERIDE
07-31-2011, 14:21
"So it's not gonna be easy. It's gonna be really hard. We're gonna have to work at this every day, but I want to do that because I want you. I want all of you, for ever, you and me, every day." (The Notebook)

"I am nothing special; just a common man with common thoughts, and I've led a common life. There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten. But in one respect I have succeeded as gloriously as anyone who's ever lived: I've loved another with all my heart and soul; and to me, this has always been enough." (The Notebook)

kyon
07-31-2011, 14:34
If you walk away, it's for you, because I know what I want..
Elena Gilbert "The Vampire Diaries"

wanessa94
07-31-2011, 14:34
"Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead. The consciousness of loving and being loved brings a warmth and richness to life that nothing else can bring."
- Oscar Wilde

“Men always want to be a woman’s first love. Women have a more subtle instinct: What they like is to be a man’s last romance.”
- Oscar Wilde

"Those who are faithful know only the trivial side of love: it is the faithless who know love’s tragedies."
- Oscar Wilde

"To give and not expect return, that is what lies at the heart of love."
- Oscar Wilde


Effy: Don't do that! I went crazy when I was with you. I can't let that happen again. Love's not supposed to do that! You made me go mad.
Freddie: You're making me mad..now, Effy. And that's exactly what love's supposed to do.
(Skins)

Nestlee
07-31-2011, 16:27
Необвързана съм,защото Господ в момента е зает да пише най-хубавата любовна история ! :D

Тази вечер за последно.. вдигам тост за нас и любовта, честита пирова победа, честита самота!

Не казвай ще се върна утре, безкрайно дълго е това! Не ще дочакам твоето утре нуждая се от теб сега!

Не искам грешки от време на време,а още веднъж да си с мене!

Бивша или не, с мен ти е добре! Тя защо ти е??

Не заслужавам, една сълза от теб...

и още много, много,ама нещо сега не се сещам ;д

CR0W
07-31-2011, 17:21
'Falling in love is the best way to kill your heart because then it`s not yours anymore. It`s laid in a coffin, waiting to be cremated.' - Ville Valo

antifashionshit
07-31-2011, 19:57
харесаха ми няколко на ванеса и хохи

влУбените се филмират. останилите просто същестуват.

lamer4e7o
08-01-2011, 10:26
На този wallpaper са любимите ми цитати:

http://prikachi.com/images/514/3635514z.jpg

TVDQueen
08-01-2011, 12:57
Човекът, без когото ще си най-добре, винаги е човекът, който искаш най-много !

Влюбването е като скачането от висока сграда...Ума ти казва, че може да умреш, но сърцето ти казва, че можеш да летиш !

BaiShushul
08-01-2011, 13:30
На този wallpaper са любимите ми цитати:

http://prikachi.com/images/514/3635514z.jpg
Много правилни неща! :D

tonie__
08-01-2011, 13:41
I’m strong, I’m alpha, I’m the lioness, I’m getting what I want because I’m going to do it, no matter what


tattooooooooooooooooooo

Lincheto
08-01-2011, 13:49
In fact, there’s only one thing about life we can be sure of… it ain’t over, till it’s over.

Grey’s Anatomy

SisiStrange
08-01-2011, 14:48
"Spiteful words can hurt your feelings but silence breaks your heart.”

"Sex is the most fun you can have without laughing."

"When a man goes on a date he wonders if he is going to get lucky.http://www.teenproblem.net/forum A woman already knows."

ivcheto0o
08-01-2011, 17:00
Любовното удоволствие трае един миг. Любовната мъка трае цял живот.

True love is when you don't want to sleep at night,
because the real life is so much better than a dream...

Да си влюбен - означава да обичаш приликите,
а да обичаш - да си влюбен в различията

Love is like a war: Easy to start. Hard to end. Impossible to forget.

Да обичаш, това значи да си направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато не станеш купчина пепел.