PDA

View Full Version : Помощ!!!



Maaggiiee
07-31-2011, 09:43
Здравейте, надявам се да не ме съдите и да изкажете мнението си.Харесвам едно момче което преди беше в моя клас, но така се стекоха нещата, че той се премести в съседния клас.Преди време ми беше казал, че си харесва едно момиче, но естесвено тя не го харесваше, а и донякъде си мислех, че и той не я харесва.Всъщност сме доста близки и сме приятели, но не най-добри и така.Но негов много близък приятел ме харесва и се чуствам малко кофти, тъй като аз не го харесвам.Искам да ми кажете как да постъпя и как да покажа, че имам някъкви чувства към него, а аз съм сигурна, че и той изпитва нещо към мен.На 14 съм.

bloodyF
07-31-2011, 09:55
оф от това, което разбрах..излезте с този където ти харесваш и виж, ако има някакви чувства ще си проличи.
или го питай малко по-директно, че тея на 14 са бавни..
примерно "ако имаше някакви чувства, би ли тръгнал с мен"
виж какво ще каже и така :}

Maaggiiee
07-31-2011, 09:58
оф от това, което разбрах..излезте с този където ти харесваш и виж, ако има някакви чувства ще си проличи.
или го питай малко по-директно, че тея на 14 са бавни..
примерно "ако имаше някакви чувства, би ли тръгнал с мен"
виж какво ще каже и така :}

Благодаря ти много.

LambOfGod
07-31-2011, 10:07
оф от това, което разбрах..излезте с този където ти харесваш и виж, ако има някакви чувства ще си проличи.
или го питай малко по-директно, че тея на 14 са бавни..
примерно "ако имаше някакви чувства, би ли тръгнал с мен"
виж какво ще каже и така :}

Благодаря ти много.

Така ще го изплашиш. Да си говориш за чувства с 14 годишно момче не върви. Има по-развити и по-недоразвити индивиди на тази възраст, ако си от първите направо го питай дали те харесва и го целуни, ако отговора е положителен. Ако си от другите, за да не се почувстваш, като глупачка го питай провокативни неща и му прави намеци и виж каква ще е реакцията му, ако видиш, че има шанс го питаш.

Maaggiiee
07-31-2011, 10:28
Добре благодаря много за мнението.

SmilezZz
07-31-2011, 15:11
А откъде си сигурна,че те харесва ? Доста често хората се объркват в такива случаи - споделят си,близки приятели са и си мислят,че отсрещния им прави намеци,ала-бала,особено ако и ти имаш чувства към него. Не можах да обясня какво искам да ти кажа,но все пак.

Прави му намеци. Или просто поговори с него. А ако си наистина сигурна,че и той имаш чувства към теб - просто го целуни. не вярвам да е толкова тъп,че да не разбере какво искаш да му кажеш с това.

kloely
07-31-2011, 15:30
Здравейте, надявам се да не ме съдите и да изкажете мнението си.Харесвам едно момче което преди беше в моя клас, но така се стекоха нещата, че той се премести в съседния клас.Преди време ми беше казал, че си харесва едно момиче, но естесвено тя не го харесваше, а и донякъде си мислех, че и той не я харесва.Всъщност сме доста близки и сме приятели, но не най-добри и така.Но негов много близък приятел ме харесва и се чуствам малко кофти, тъй като аз не го харесвам.Искам да ми кажете как да постъпя и как да покажа, че имам някъкви чувства към него, а аз съм сигурна, че и той изпитва нещо към мен.На 14 съм.

Нещо не разбрах

SmilezZz
07-31-2011, 15:45
Здравейте, надявам се да не ме съдите и да изкажете мнението си.Харесвам едно момче което преди беше в моя клас, но така се стекоха нещата, че той се премести в съседния клас.Преди време ми беше казал, че си харесва едно момиче, но естесвено тя не го харесваше, а и донякъде си мислех, че и той не я харесва.Всъщност сме доста близки и сме приятели, но не най-добри и така.Но негов много близък приятел ме харесва и се чуствам малко кофти, тъй като аз не го харесвам.Искам да ми кажете как да постъпя и как да покажа, че имам някъкви чувства към него, а аз съм сигурна, че и той изпитва нещо към мен.На 14 съм.

Нещо не разбрах Пропусна една подробност.

vakanciqta
07-31-2011, 19:10
Е*ахти .. мрежата ..
Следвай сърцето си :)