PDA

View Full Version : Школа по Модна Стилистика



FashionAngel
07-31-2011, 11:58
Здравейте! Значи разрових се малко и намерих едни курсове по модна стилистика.(Ето линк : http://www.rabota.bg/course.php?id=10196) Понеже много искам да се занимавам с това смятам да карам някакъв курс.Ще може ли някой ако е ходил точно на тази школа да даде малко повече информация.В смисъл как е,в какво се състоят упражненията,практиката,са мата обстановка,вашето мнение и впечатление и т.н. Ако знаете и за други курсове/школи ще се радвам да споделите (по възможност във Варна,защото ми е по-близо, но дори и да не са там не е проблем)
Благодаря предварително!

грешен раздел
сиско

marin4itu
07-31-2011, 14:22
Място на провеждане на Школата по Модна Стилистика?

гр. София 1000, ул. „Любен Каравелов” 74 / до НДК /
гр. Пловдив 4000, ул. „Кн. Ал.І Батенберг” 51
гр. Варна 9000, бул. „Македония” 82-84

Това го копирах от линка, който си дала. Направо отивай на място във Варна, щом ти е най-близко. А най-отдолу има и телефони и e-mail.

FashionAngel
08-01-2011, 12:15
Да аз смятам или да отида, или да се обадя, но все пак искам да чуя мнението на някой,който вече е ходил на тази школа.Защото те там няма да ми кажа "не е хубаво,няма смисъл да се записваш" и т.н. Много ясно,че ще си хвалят курсовете (нали все пак искат повече хора да се записват) Та за това пуснх темата.Да чуя мнението на хора,вече били там.Заслужава ли си и изобщо научаваш ли нещо?