PDA

View Full Version : Бременна ли съм



princesska1
07-31-2011, 14:10
Правихме го с приятеля ми снощи и той ми свърши в дупето без да ме предупреди. Никога преди не съм го правила там, дори вчера ми беше за първи път, просто се престраших и позволих на гаджето ми, защото исках да го зарадвам по някъв начин, нищо повече. Много съм притеснена дали не съм забременяла :-o #-o

molecc
07-31-2011, 14:16
Не, не си. Може да забременееш, само ако ти свърши в путkата, носа или ушите :) Гледай да не го прави, особено в последните 2, тогава шансът е по-голем. Дано съм помогнал.

Kinghood
07-31-2011, 14:17
Има само един начин да разбереш! Учебник по Биология за 8 клас. Прочети го внимателно целия.

kyon
07-31-2011, 14:17
БРЕМЕННА СИ :grin: Пусни сега тема "Аборт ли да правя?"
Има обща тема..
Ама за да ти спестя времето.. Ако спермата му се е стякла към влагалището има възможност да се забременее. Ходи и си вземи един тест 3лв. е.. :shock:

princesska1
07-31-2011, 14:19
Не, не си. Може да забременееш, само ако ти свърши в путkата, носа или ушите :) Гледай да не го прави, особено в последните 2, тогава шансът е по-голем. Дано съм помогнал.
Мерси, олекна ми много. :) То и аз така си мислех първоначално, просто исках да попитам, че умрях от притеснение :lol:

kyon
07-31-2011, 14:20
Не, не си. Може да забременееш, само ако ти свърши в путkата, носа или ушите :) Гледай да не го прави, особено в последните 2, тогава шансът е по-голем. Дано съм помогнал.
Мерси, олекна ми много. :) То и аз така си мислех първоначално, просто исках да попитам, че умрях от притеснение :lol:

Защо ти е олекнало? Прочети ми първия пост и за по сигурно дай 3лв. да си сигурна.. Не съм бъзикам с теб :-o

SheDevil
07-31-2011, 14:23
Ужасни сте!
Може момчето да е решил да не се мие и да е почнал и отпред да я ч*** след това...и за това да е притеснена! :)


:shock:

SmilezZz
07-31-2011, 15:43
Ъъъ. Надали "спермата му се е стякла към влагалището",така че няма вероятност да си бременна. Всъщност: то,че има - има,но е 1 на 1 000 000%. 8-)

sladkish_14
07-31-2011, 16:45
^ Всъщност може и да се е стекла. Подробностите и детайлите са много важни, но тя надали има такива и надали са й направили впечатление. Ако не сподели повече информация, няма как и аз да й дам.

NightGuardian
07-31-2011, 18:10
от дупето не може да се забременее запомнете го веднъж завинаги! :?

lolabunny7
07-31-2011, 18:15
ами за да не задаваш повече такива въпроси ползвай презерватив

maya884
07-31-2011, 18:17
нито през устата нито през задника може да се забременее :grin:

SheDevil
07-31-2011, 19:41
^ Всъщност може и да се е стекла.

Нали й е за първи път, как ще се стече...тва само на много отворениии им излиза...пфууу...

Е*ете се се отзад мили дами , няма как да забременеете!

Me4encety
07-31-2011, 20:13
Бяха ми казвали на бъзик,че момиченцата се правят отпред,а момченцата отзад. 8-) Честито момченце !! :lol:

sokol02
07-31-2011, 20:25
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:

SheDevil
07-31-2011, 20:30
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:


да, омаза ли се?! хехеххе :razz: не можах да се сдържа...

peace95
07-31-2011, 20:31
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:
С каква скорост влезе ? :lol:

naksdy
07-31-2011, 20:35
Правихме го с приятеля ми снощи и той ми свърши в дупето без да ме предупреди. Никога преди не съм го правила там, дори вчера ми беше за първи път, просто се престраших и позволих на гаджето ми, защото исках да го зарадвам по някъв начин, нищо повече. Много съм притеснена дали не съм забременяла :-o #-o

http://taxdollars.ocregister.com/files/2008/10/fortune-teller-3.jpg

-------------------
По-темата:
Вие презервативи не ползвате ли? Знаеш ли какви болести може да хване това момче като си го е навирал там без капут :? Иначе ако се съмняваш, след 14 дена си купи тест за бременност, в случай че нещо се е стекло към влагалището. Иначе от г*за няма начин да се забременее.

ubuntureload
07-31-2011, 20:57
А от свирки забременява ли се? :(
Забременява се ама не от всички, зависи от какъв материал е направена свирката!А ако е китайска вероятността е много малка!

dream1707
07-31-2011, 21:00
Можеш да забременееш и ако ти свърши върху тялото и то после попие в кожата и ... абе разбираш ме :D



Хора, абе защо правите секс, като обща сексуална култура нямате о.О

bub0linna
07-31-2011, 21:22
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:

Не се знае може и аутист да излезе :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sokol02
07-31-2011, 21:53
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:

Не се знае може и аутист да излезе :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Лошоп

sokol02
07-31-2011, 21:54
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:
С каква скорост влезе ? :lol:
Ми излезе с 90км/ч (снима го камера лимитът е 50) Ивлезе с 70 за6то

sokol02
07-31-2011, 21:55
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:


да, омаза ли се?! хехеххе :razz: не можах да се сдържа...
Не аз ги акам увити в презерватив и ме е страх да не се е скъсал

bub0linna
07-31-2011, 22:06
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:


да, омаза ли се?! хехеххе :razz: не можах да се сдържа...
Не аз ги акам увити в презерватив и ме е страх да не се е скъсал

Ако се скъса кво правиш :razz: :razz: :razz: :razz:

sokol02
07-31-2011, 22:07
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:


да, омаза ли се?! хехеххе :razz: не можах да се сдържа...
Не аз ги акам увити в презерватив и ме е страх да не се е скъсал

Ако се скъса кво правиш :razz: :razz: :razz: :razz:
Аборт

Lidka2
08-01-2011, 09:33
И аз имам въпрос днеска АКАХ и акото ми цопна и след тва пак скочи и се върна в дупето та въпросът ми е може ли да съм бременен и какво ще е детето само да не е със синдрома нда даун :lol: :lol: :lol: :lol:


да, омаза ли се?! хехеххе :razz: не можах да се сдържа...
Не аз ги акам увити в презерватив и ме е страх да не се е скъсал

Ако се скъса кво правиш :razz: :razz: :razz: :razz:
Аборт

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sladkishka95
08-01-2011, 11:50
НЕ си бременна, спокойно! Няма да е лошо преди да почнете да се джаскате насам-натам, да се пообразовате малко!

П.С. Може би има и процент вероятност да си, ако спермата се е стекла към влагалището..

lili12
08-05-2011, 16:20
Щом е свършил в дупето няма страшно :)

fenkaaa
08-05-2011, 16:22
Хаха не,не си ;)

panTTher
08-09-2011, 22:26
Никой, не може да знае дали си бременна или не. По-добре си вземи тест за бременност, не струва милиони.
П.С Следващият път когато се чудиш дали си бременна си вземи тест за бременност вместо да пускаш тъпи теми :) !

the_man
08-09-2011, 22:32
Вземай Ескапел анти-бебе хапче е струва около 30 лева, но щом в дупето, трябва не да го пиеш а като свещичка да си го бутнеш отзад... иначе така стават близнаците.. който иска близнаци - отзад...

08-09-2011, 22:46
Вземай Ескапел анти-бебе хапче е струва около 30 лева, но щом в дупето, трябва не да го пиеш а като свещичка да си го бутнеш отзад... иначе така стават близнаците.. който иска близнаци - отзад...
ар ю инсейн!? ши'с рили гоинг ту ду ит! :?

alekota
08-10-2011, 05:27
Леле колко мъка и неграмотност има по света !

Isabelle
08-10-2011, 07:20
ужас

kalpazanka
08-10-2011, 07:49
Стига толкова чесане на пръсти по клавиатурата.