PDA

View Full Version : Бенка!!!Моля за повече мнения по въпроса !!



bubbety
07-31-2011, 17:37
Значи днес забелязах че ми е паднала бенката!И на мястото където беше бенката има нещо кафяво кръгло на форма ..да не би да е нова бенка ,а и това че ми е паднала бенката опасно ли е ??Моля ви за адекватни отговори

Bebee66
07-31-2011, 17:42
Според мен..иди на дерматолог! Не мисля,че е нова бенка, а остатъка от падналата бенка,която изглежда е дълбока.
Между другото и аз имам една бенка,която мисля,че скоро ще пада, защото е скъсана... :-o

RainbowGirl
07-31-2011, 17:44
Най-добре е да се консултираш с дерматолог! :)

bubbety
07-31-2011, 18:02
Според мен..иди на дерматолог! Не мисля,че е нова бенка, а остатъка от падналата бенка,която изглежда е дълбока.
Между другото и аз имам една бенка,която мисля,че скоро ще пада, защото е скъсана... :-o

ами бенката която падна беше по-тъмна ,а това кафеникавото е по-светло,за това се чудя какво е

fenkatakrisi952
07-31-2011, 18:14
Отивай веднага на дерматолог!С бенките не бива шега!!

Vivid
07-31-2011, 18:30
– Щом е паднала и нямаш оплаквания като болка, сърбеж или зачервяване - може да се поуспокоиш - най-малкото, от много нерви полза няма.
– В никакъв случай не чеши/чопли това място или около него.
– Може да се консултираш и с личния лекар и той да ти каже обща информация. Но ако много се притесняваш - работата си е за специалист-дерматолог.

bubbety
07-31-2011, 21:06
още мнения??

3oPuTy
07-31-2011, 21:08
Не ти трябват други мнения ... Щом става дума за бенка и най-вече за някаква промяна във формата/цвета/големината й то ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш да ти я види дерматолог!!!

sladkishka95
07-31-2011, 23:01
Не ти трябват други мнения ... Щом става дума за бенка и най-вече за някаква промяна във формата/цвета/големината й то ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш да ти я види дерматолог!!!

Точно така, това нещо може да бъде много опасно. Зарежи форума и ходи на дерматолог!